W jakich aptekach kupujecie?

Chcesz podzielić się opinią o lekarzu lub preparatach leczniczych? Polecamy najlepszych specjalistów.
Awatar użytkownika
felicjana
Posty: 1
Rejestracja: 10 paź 2021, 8:39

W jakich aptekach kupujecie?

Post autor: felicjana »

Cześć kochani, w jakich aptekach najczęściej kupujecie leki i suplementy? Ja póki co leki kupuję naprawdę rzadko, nie mogę narzekać na swoje zdrowie (odpukać w niemalowane), jednak może być tutaj ogromna zasługa tego, że wspieram swój organizm różnego rodzaju suplementami, które stosuję na co dzień. Też stosujecie jakieś witaminy? W jakich aptekach kupujecie najczęściej takie produkty? Czy jest to jakaś apteka internetowa czy stacjonarna?
donnaka

Re: W jakich aptekach kupujecie?

Post autor: donnaka »

Ja to mam jedną aptekę, w której często kupuję i nie narzekam, ale to nie będę tu reklamować. Mam jednak pytanie w kwestii zdrowia, dlatego dajcie mi namiar, jak to ma wyglądać. A mianowicie z czym podawać dziecku witaminę d3 ? Właśnie nad tym się mocno zastanawiam.
dagga91

Re: W jakich aptekach kupujecie?

Post autor: dagga91 »

niedaleko domu mam aptekę DOZ tam się regularnie zaopatruję, porównywalam ceny w różnych aptekach które mam w okolicy i jednak u nich jest najtaniej więc nie mam potrzeby szukać czegoś innego
sztalera

Re: W jakich aptekach kupujecie?

Post autor: sztalera »

Zastanawiam się, skoro mam być odpowiedzialną mamą, kiedy podawać dziecku witaminę d rano czy wieczorem i w jakiej dawce. Niektórzy piszą o 1000 jednostek, inni o 2000 jednostek. No i właśnie tu mam dylemat. Może zasugerujecie mi coś odpowiedniego?
ODPOWIEDZ