Czy ktoś z Was ma problem z żylakami? Jak sobie radzicie?

Najlepsze ciuchy i kosmetyki. Polecane marki, producenci, drogerie i perfumerie internetowe, projektanci.
Awatar użytkownika
Maccid
Posty: 74
Rejestracja: 26 lis 2019, 22:14

Czy ktoś z Was ma problem z żylakami? Jak sobie radzicie?

Post autor: Maccid »

Czy ktoś z Was ma problem z żylakami? Jak sobie radzicie?
Awatar użytkownika
Irma
Posty: 67
Rejestracja: 16 gru 2019, 17:21

Re: Czy ktoś z Was ma problem z żylakami? Jak sobie radzicie?

Post autor: Irma »

Ogólnie mam problemy z żyłami (ryzyko żylnej choroby zakrzepowo zatorowej) co ważne w takiej sytuacji? Bardzo należy uważać z doborem antykoncepcji - ginekolog przepisał mi ostatnio tabletki orlifique, polecane w tym przypadku, jako jedne z niewielu.
Awatar użytkownika
Dreamliner
Posty: 74
Rejestracja: 29 wrz 2019, 11:02

Re: Czy ktoś z Was ma problem z żylakami? Jak sobie radzicie?

Post autor: Dreamliner »

Ja osobiście nie, ale w mojej rodzinie jest tendencja i mama bardzo długo sie męczyła. Stosowała różne sposoby, tabletki, maści itd. Ale spokój dopiero ma po zabiegu laserowym - https://klinikamiracki.pl/vasculife/ i moim zdaniem nie ma co się wahać i czekać tylko od razu decydować się na takie rozwiązanie
Awatar użytkownika
Cymmek
Posty: 39
Rejestracja: 09 sty 2020, 22:27

Re: Czy ktoś z Was ma problem z żylakami? Jak sobie radzicie?

Post autor: Cymmek »

Ja mogę polecić podkolanówki uciskowe Fast Lin - https://venoflex.pl/produkt/podkolanowk ... -fast-lin/? , można stosować je do walki z żylakami lub w przypadku prewencji w wielu innych schorzeniach. Cena bardzo konkurencyjna, można zakupić je w wielu rozmiarach, powinny pasować do wielu strojów, nawet wizytowych.
Awatar użytkownika
Irma
Posty: 67
Rejestracja: 16 gru 2019, 17:21

Re: Czy ktoś z Was ma problem z żylakami? Jak sobie radzicie?

Post autor: Irma »

A jak jest z hemoroidami? Jak sobie z nimi radzić?
Awatar użytkownika
HemoroidyInfoOE
Posty: 4
Rejestracja: 26 gru 2019, 0:02

Re: Czy ktoś z Was ma problem z żylakami? Jak sobie radzicie?

Post autor: HemoroidyInfoOE »

Dzień dobry,
o występowaniu hemoroidów medycyna mówi wówczas, gdy w splocie naczyń dochodzi do zatrzymania krwi i nie może ona swobodnie znaleźć ujścia. Skutkiem tego małe tętniczki ciała jamistego transportują krew o jasno czerwonym kolorze zawierającą tlen, rozszerzają się i tworzą – najczęściej w typowych miejscach – guzkowate wypukłości w błonie śluzowej. Zachęcam do zapoznania się ze stroną https://hemoroidy.info.pl gdzie znajdą Państwo szereg informacji na temat przyczyn, objawów i leczenia hemoroidów.

Gdyby pojawiły się pytania, jestem do dyspozycji.
_________________
Ekspert hemoroidy.info.pl
Awatar użytkownika
emilia00
Posty: 95
Rejestracja: 18 wrz 2019, 12:45

Re: Czy ktoś z Was ma problem z żylakami? Jak sobie radzicie?

Post autor: emilia00 »

Powiem Wam, że ja miałam ostrzykiwane hemoroidy w ober Clinic i jest to naprawdę dobra i konkretna metoda. Miałam 2 guzki, teraz po tej metodzie hemoroidy straciły sie całkowicie i co najważniejsze, nie powracają :)
ODPOWIEDZ