Magiczna Klinika z Słupsku - znacie ?

Najlepsze ciuchy i kosmetyki. Polecane marki, producenci, drogerie i perfumerie internetowe, projektanci.
Awatar użytkownika
kixia
Posty: 55
Rejestracja: 30 wrz 2019, 21:56

Magiczna Klinika z Słupsku - znacie ?

Post autor: kixia »

Hej wszystkim! :) Czy są tu osoby ze Słupska, które korzystały z oferty Magicznej Kliniki ? Planuję sobie zrobić zabieg związany z medycyną estetyczną i szukam najlepszych specjalistów w okolicy.
Awatar użytkownika
tutsi
Posty: 30
Rejestracja: 07 paź 2019, 21:26

Re: Magiczna Klinika z Słupsku - znacie ?

Post autor: tutsi »

nie jestem co prawda ze Słupska ale z oferty Magicznej Kliniki korzystam regularnie :) Polecam! Jestem pewna, ze będziesz zadowolona tym bardziej, ze istnieje realna szansa, ze trafisz do tego samego lekarza, u które ja robię zabiegi tu w Warszawie :) co planujesz sobie zrobić ?
Awatar użytkownika
kixia
Posty: 55
Rejestracja: 30 wrz 2019, 21:56

Re: Magiczna Klinika z Słupsku - znacie ?

Post autor: kixia »

serio ? To przyjmują Ci sami lekarze w każdym mieście ? Rewelacja! U mnie na pewno powiększanie ust i botoks by zniwelować widoczność większych zmarszczek.

szafa calvados
Awatar użytkownika
tutsi
Posty: 30
Rejestracja: 07 paź 2019, 21:26

Re: Magiczna Klinika z Słupsku - znacie ?

Post autor: tutsi »

no to tu na pewno Ci pomogą :) ja jestem ich stała pacjentką już od kilku miesięcy i za każdym razem wychodzę z gabinetu zachwycona efektami, które utrzymują sie baaardzo długo :) Dodatkowy plus za konkurencyjne ceny i rozbudowaną ofertę :)
Awatar użytkownika
orulaa
Posty: 26
Rejestracja: 12 lis 2019, 6:07

Re: Magiczna Klinika z Słupsku - znacie ?

Post autor: orulaa »

tutsi to tak samo jak ja :) też dołączam do fanek Magicznej Kliniki :) korzystam od kilku miesięcy i ja i moja najlepsza przyjaciółka. No efekty zabiegów powalają na kolana a przy tym będziesz mieć pewność, ze zabieg wykonuje lekarz z odpowiednimi uprawnieniami i dużym doświadczeniem :)
Awatar użytkownika
kixia
Posty: 55
Rejestracja: 30 wrz 2019, 21:56

Re: Magiczna Klinika z Słupsku - znacie ?

Post autor: kixia »

dzięki orulaa, już jestem zapisana na konsultację :) I szczerze mówiąc nie mogę się już doczekać :)
Awatar użytkownika
orulaa
Posty: 26
Rejestracja: 12 lis 2019, 6:07

Re: Magiczna Klinika z Słupsku - znacie ?

Post autor: orulaa »

o to to koniecznie daj znać zaraz po jak wrażenia. sama jestem ciekawa na co się zdecydujesz :) ja już w sumie poprawiłam to i owo ale wiadomo, do ideału jeszcze daleko, może mnie czymś zainspirujesz :)
Awatar użytkownika
kixia
Posty: 55
Rejestracja: 30 wrz 2019, 21:56

Re: Magiczna Klinika z Słupsku - znacie ?

Post autor: kixia »

miałam pisać wcześniej ale przez to świąteczne zamieszanie jakoś wyleciało mi z głowy heh. zdecydowałam się na modelowanie nosa - to na początek :) dalej w kolejce czeka jeszcze modelowanie ust i pewnie botoks ( lwia zmarszczka). no a potem to się jeszcze zobaczy ;D

tajemnice szczęścia św brygidy
Awatar użytkownika
Koala33
Posty: 44
Rejestracja: 17 wrz 2019, 17:38

Re: Magiczna Klinika z Słupsku - znacie ?

Post autor: Koala33 »

Ja akurat ust nie powiększałam w słupsku, tylko w Warszawie w Saska Clinic, bardzo dobrym kwasem restylane Kysse. Efekt naturalny, wszystko bardzo ładnie wyglądało ;)
teresa5

Re: Magiczna Klinika z Słupsku - znacie ?

Post autor: teresa5 »

kixia pisze: ↑07 sty 2020, 10:56 miałam pisać wcześniej ale przez to świąteczne zamieszanie jakoś wyleciało mi z głowy heh. zdecydowałam się na modelowanie nosa - to na początek :) dalej w kolejce czeka jeszcze modelowanie ust i pewnie botoks ( lwia zmarszczka). no a potem to się jeszcze zobaczy ;D

Też by chciała przejść ten zabieg modelowania nosa, widziałam efekty na fejsie i muszę przyznać, że dziewczyny wyglądają lepiej i to niedużym kosztem ;)
Elizaa

Re: Magiczna Klinika z Słupsku - znacie ?

Post autor: Elizaa »

teresa5 pisze: ↑01 lis 2021, 11:56
kixia pisze: ↑07 sty 2020, 10:56 miałam pisać wcześniej ale przez to świąteczne zamieszanie jakoś wyleciało mi z głowy heh. zdecydowałam się na modelowanie nosa - to na początek :) dalej w kolejce czeka jeszcze modelowanie ust i pewnie botoks ( lwia zmarszczka). no a potem to się jeszcze zobaczy ;D

Też by chciała przejść ten zabieg modelowania nosa, widziałam efekty na fejsie i muszę przyznać, że dziewczyny wyglądają lepiej i to niedużym kosztem ;)

Teraz modelowania nosa kwasem jest dość modne i wydaje mi się, że warto jak patrze na efekty przed i po.
maraczara

Re: Magiczna Klinika z Słupsku - znacie ?

Post autor: maraczara »

orulaa pisze: ↑02 gru 2019, 9:49 tutsi to tak samo jak ja :) też dołączam do fanek Magicznej Kliniki :) korzystam od kilku miesięcy i ja i moja najlepsza przyjaciółka. No efekty zabiegów powalają na kolana a przy tym będziesz mieć pewność, ze zabieg wykonuje lekarz z odpowiednimi uprawnieniami i dużym doświadczeniem :)
W STUDIO URODY ZUZANNA na ul. Wileńskiej byłyście dziewczyny? Czy jeszcze w jakiejś innej lokalizacji specjaliści z tej kliniki przyjmują? Lekarze medycyny estetycznej tylko tam przyjmują czy tylko w tej jednej lokalizacji?

e business intelligence
maruś

Re: Magiczna Klinika z Słupsku - znacie ?

Post autor: maruś »

Ostatnio sporo szukałem w Internecie informacji na ten temat, i udało się rozwiać wątpliwości. Już nie musisz błądzić i tracić czas na szukanie odpowiedzi na twoje pytania, bo zrobiłem to za Ciebie! Wystarczy że wejdziesz w tę stronę www a dowiesz się więcej. Znajdziesz u nich Muszę przyznać, że długo szukałem konkretnych informacji na ten temat, ale w końcu trafiłem na rzetelny artykuł z informacjami. Sprawdź i sie przekonaj wystarczy klik! https://www.drchodorowski.pl/laser-lublin/
ODPOWIEDZ