Zabiegi w Beauty Secret

Najlepsze ciuchy i kosmetyki. Polecane marki, producenci, drogerie i perfumerie internetowe, projektanci.
Awatar użytkownika
teresa_88
Posty: 1
Rejestracja: 06 paź 2020, 21:30

Zabiegi w Beauty Secret

Post autor: teresa_88 »

Cześć wszystkim :)
Chciałabym się dowiedzieć, jakie macie opinie na temat salonu beautysecret.pl w Warszawie. Myślałam o zapisaniu się tam na masaż, bo właśnie tego mi aktualnie potrzeba. Polecacie się wybrać? Potrafią dobrze zająć się klientem?
Awatar użytkownika
Kama-72
Posty: 1
Rejestracja: 04 wrz 2020, 22:34

Re: Zabiegi w Beauty Secret

Post autor: Kama-72 »

Tamtejsza obsługa to profesjonaliści, więc o nic nie musisz się martwić. Kiedyś wybrałam się tam na przyciemnianie brwi i rzęs i od tamtego czasu wracam regularnie na różne inne zabiegi. Bardzo cenię sobie to miejsce.
Miłka2

Re: Zabiegi w Beauty Secret

Post autor: Miłka2 »

A ja lubię moją sprawdzoną klinikę z Warszawy - https://klinikamiracki.pl/mapa-zabiegow ... -poludnie/ Wiem że zawsze u nich będę odpowiednio zaopiekowana i absolutnie nie muszę się o nic martwić. To bardzo dla mnie ważne :) bo to ma być dla mnie też komfortowe przecież
Baśka

Re: Zabiegi w Beauty Secret

Post autor: Baśka »

teresa_88 pisze: ↑10 lut 2021, 7:54 Cześć wszystkim :)
Chciałabym się dowiedzieć, jakie macie opinie na temat salonu beautysecretpl w Warszawie. Myślałam o zapisaniu się tam na masaż, bo właśnie tego mi aktualnie potrzeba. Polecacie się wybrać? Potrafią dobrze zająć się klientem?
Jak na masaż w Warszawie to zdecydowanie polecam salon Wellmetime.com, masażysta/ka przyjedzie do Ciebie, oszczędzisz czas, a masaż jest świetnie wykonany, do tego mają spory wybór masaży
ODPOWIEDZ