Naprawa układu wydechowego

Porady w wyborze najlepszych sklepów dla wielbicieli motoryzacji. Opinie, recenzje, polecenia.
Awatar użytkownika
sulislaw1979
Posty: 1
Rejestracja: 30 mar 2021, 21:08

Naprawa układu wydechowego

Post autor: sulislaw1979 »

Witam forumowiczów. Powiedzcie mi, czy podjęlibyście się samodzielnej naprawy układu wydechowego w waszym aucie? Dla mnie takie awarie nie są tak bardzo skomplikowane. Dodatkowym plusem jest fakt, że w internecie łatwo jest znaleźć gotowe zestawy montażowe, które znacznie ułatwiają pracę. Macie jakieś doświadczenia z takimi naprawami?
motoryś32

Re: Naprawa układu wydechowego

Post autor: motoryś32 »

Kolega pokazał mi tą stronę i sama sprawdziłam ich usługi https://www.cylex-polska.pl/firmy/przer ... 59906.html jest to serwis samochodów marki seat, subaru toyota mercedes czy audi albo inne. Znajduje się jego siedziba w Warszawie i są znani wśród właścicieli tej marki. Polecam bardzo jestem tam na sprawdzaniu samochodu pogwarancyjnie. Polecam bo znjaą sie na swojej jest to serwis samochodów marki seat, subaru toyota mercedes czy audi albo inne. Znajduje się jego siedziba w Warszawie i są znani wśród właścicieli tej marki. Polecam bardzo jestem tam na sprawdzaniu samochodu pogwarancyjnie. Polecam bo znjaą sie na swojej pracy
ODPOWIEDZ