Opinie o Agencji FunkyMedia z Łodzi

Dowiedz się wszystkiego na temat firm, produktów oraz usług. Dodaj wpis i podziel się swoimi spostrzeżeniami.
Władek70

Opinie o Agencji FunkyMedia z Łodzi

Post autor: Władek70 »

Witam wszystkich forumowiczów.
Prowadzę mały biznes związany z motoryzacją. Niestety z miesiąca na miesiąc widzę, że liczba odwiedzających mnie klientów sukcesywnie spada. Mam stronę www, mam wizytówki, mam ulotki. Ale nie potrafię dotrzeć do tego potencjalnego klienta. W sieci przeczytałem artykuł o promocji w sieci. Podobno ogromny potencjał to ma. Wyszukałem agencję, która oferuje takie działania reklamowe - FunkyMedia z Łodzi i chciałbym podjąć z nimi współpracę. Ale wcześniej zależy mi na opiniach o nich, bo lepiej mieć kogoś sprawdzonego. Więc czekam na info od was - jakieś opinie o nich? ktoś zna albo współpracował z nimi? Będę wdzięczny za każde info.
Marcin.K

Re: Opinie o Agencji FunkyMedia z Łodzi

Post autor: Marcin.K »

Trafiłeś na najlepszych z najlepszych :D Serio. W FunkyMedia wiedzą co robią. Jeśli chodzi o reklamę i promocję w sieci to są niezastąpieni. Ja współpracuję z nimi od kilku lat. I czuję się "zaopiekowany". Indywidualne podejście, zawsze rzetelne informacje, realny plan działania i przede wszystkim efekty. Czego chcieć więcej? Takich firm jest sporo na rynku, ale jakość usług niestety jest różna. Dlatego jeśli zależy Ci na realnych, kompleksowych działaniach to tylko FunkyMedia.
Lilianka

Re: Opinie o Agencji FunkyMedia z Łodzi

Post autor: Lilianka »

No teraz to tylko promocja w sieci. Możliwości jest sporo, ale trzeba wiedzieć co wybrać, by faktycznie mieć realne zwroty z inwestycji w reklamę. W FunkyMedia na bank Ci pomogą. Wiem, bo korzystam z ich usług od początku pandemii, kiedy to zanotowałam spadki jeśli chodzi o ilość klientów. Warto odezwać się do nich, bo indywidualne podchodzą do każdego klienta. Mają ogromną wiedzę, doświadczenie i wiedzą jak to wykorzystać. Jeśli chodzi o reklamę w sieci - najlepsi.
Mirabelka

Re: Opinie o Agencji FunkyMedia z Łodzi

Post autor: Mirabelka »

Doskonale znam FunkyMedia. Grupa ludzi z ogromną wiedzą i jeszcze większym doświadczeniem. W tej branży trzeba być na bieżąco, a oni są. Nie podchodzą schematycznie do klienta - czułam się "zaopiekowana". Indywidualne podejście, klarowny plan działań. Zaproponowano mi różne metody promocji w sieci i to okazało się strzałem w dziesiątkę. Widzę efekty, mam więcej klientów, wiem za co płacę i robię to z przyjemnością, bo są po prostu mega skuteczni.
Kokosik

Re: Opinie o Agencji FunkyMedia z Łodzi

Post autor: Kokosik »

Rety, na jakim świecie żyjesz :) Teraz bez reklamy w internecie praktycznie nie istniejesz. Także działaj w tym temacie, bo czas ucieka. A akurat w FunkyMedia Ci pomogą. Sam trafiłem do nich z polecenia jeszcze przed pandemią. Jasne zasady współpracy. Konkrety. Bez tzw. obiecanek. Ja cenię takich współpracowników. Także zabrali się za ustalone prace (ads, insta i fb) i efekty szybko były widoczne. Powiem szczerze, że nawet w pandemii efekty ich prac były widoczne, bo klientów nie ubyło. Więc szczerze polecam.
Siwek83

Re: Opinie o Agencji FunkyMedia z Łodzi

Post autor: Siwek83 »

No trochę tak. Teraz inne metody reklamy odchodzą do lamusa. Promocja w sieci, zwłaszcza taka dywersyfikowana, przynosi szybko wymierne efekty. To widać, bo są klienci, są zamówienia, firma czy marka stają się widoczne w sieci. I po prostu wiemy za co płacimy. A FunkyMedia... No cóż, ja mogę też tylko polecić. Agencja, która wie co robi i stawia na indywidualne podejście do klienta. Potrafią zaproponować takie formy reklamy, które w przypadku konkretnej firmy będą optymalnym rozwiązaniem. Od strategii, po realizację. Dla mnie super.

usługi ogrodnicze bielsko
MirekWoliński

Re: Opinie o Agencji FunkyMedia z Łodzi

Post autor: MirekWoliński »

Promocja w sieci to temat rzeka. Ze wstydem przyznam, że dłuższy czas bagatelizowałem taką formę promocji. I z perspektywy czasu mogę stwierdzić, że to był ogromny błąd. W FunkyMedia wyjaśnili mi co i jak. Przedstawili zalety takiej formy promocji. Zaproponowali optymalne rozwiązanie. Gdy po jakimś czasie zauważyłem, że to działa, byłem mega zaskoczony. Nigdy nie myślałem, że na przykład widoczność na pierwszej stronie wyników wyszukiwanie jest tak ważna. A jest. I dzięki FunkyMedia ja też tam jestem. Dlatego jeśli reklama w sieci to tylko z nimi.
Lolek

Re: Opinie o Agencji FunkyMedia z Łodzi

Post autor: Lolek »

Potencjał? Nie tylko :) Teraz reklama w sieci, promocja w sieci to po prostu must have. To nie są pieniądze wyrzucone w błoto. Jeśli promocja będzie odpowiednia i dobrze zdywersyfikowana to możesz liczyć na konwersję. I to sporą. Ale tu nie ma miejsca na metodę prób i błędów, bo sporo można stracić. Wiedza i przede wszystkim doświadczenie się liczą. A to znajdziesz u ludzi z FunkyMedia. Zresztą najlepiej uderzyć do nich bezpośrednio. Przekonasz się, że znają się na swojej robocie.
Milena32

Re: Opinie o Agencji FunkyMedia z Łodzi

Post autor: Milena32 »

FunkyMedia to najlepsze co mogło Ci się trafić. Oczywiście to moja prywatna opinia, ale myślę, że potwierdzi ją wielu ich klientów. Ja trafiłam do nich przypadkiem i wiem, że nie chciałabym ich zmienić na żadną inną agencję. Profesjonalnie podeszli do tematu. Czułam się wyjątkowo - bez schematycznego wciskania wszystkich usług, które świadczą. Świadomie wybrali optymalne metody działania, dopasowane do mojej branży i potrzeb. I po prostu wprowadzili je w życie. Ich działania przynoszą mi wymierne korzyści i wiem, że faktycznie pracują nad promocją mojej firmy.
Kris1990

Re: Opinie o Agencji FunkyMedia z Łodzi

Post autor: Kris1990 »

Trudna branża, spora konkurencja. A reklama tradycyjna w postaci ulotek powoli przechodzi do lamusa. Więc tak - sieć i reklama w sieci to najlepsze rozwiązania. A w FunkyMedia znajdziesz kompleksową pomoc w temacie takiej promocji. Fajne jest u nich to, że nie wpychają wszystkie co mają. Po prostu masz plan działania dopasowany do profilu Twojej firmy. To bardzo ważne. No i wiedzą jak to wszystko zrobić, żeby faktycznie trafić do klienta i zachęcić go do działania. Moja opinia? Polecam. W moim przypadku udana współpraca i z pewnością Ty też będziesz zadowolony.

https://echodnia.eu/dlaczego-wazne-jest-skuteczne-pozycjonowanie/ar/c3-16459253
Nadia

Re: Opinie o Agencji FunkyMedia z Łodzi

Post autor: Nadia »

Ja działam w zupełnie innej branży, ale też lokalnie. Prowadzę salon beauty i w czasie pandemii mocno dostałam w kość. Trudno były odzyskać klientów, a o pozyskaniu nowych nie było mowy. I powiem Ci tak - kilka tygodni pracy FunkyMedia i w zasadzie cud :D Wrócili starzy klienci. Przyszli nowi. Moja marka jest coraz bardziej rozpoznawalna w sieci, a inne działania promocyjne jak np. pozycjonowanie, spowodowały, że jestem wysoko w wynikach wyszukiwania. Dla mnie bomba. FunkyMedia zdecydowanie najlepsza jeśli szukasz specjalistów od promocji w sieci.
Nikodem

Re: Opinie o Agencji FunkyMedia z Łodzi

Post autor: Nikodem »

Dziś tylko reklama w sieci się liczy. Większość ludzi korzysta z internetu. Szukają informacji w wyszukiwarce, korzystają z mediów społecznościowych itd. No i to ma potencjał. I to ogromny. I zdecydowanie trzeba to wykorzystać. Początkowo próbowałem sam ogarnąć temat, ale wbrew pozorom nie jest to takie łatwe. Nie ma uniwersalnych rozwiązań dla każdego. Więc zdecydowałem się na FunkyMedia. Najlepsza decyzja z możliwych :D Nie dość, że nie muszę się już o nic martwić w temacie reklamy w necie, to jeszcze mam z tego widoczne zyski.

https://tulodz.pl/materialy-partnerskie/dlaczego-pozycjonowanie-jest-tak-wazne-dla-naszego-biznesu/l4wg9as8wRuhcZUVqvJY
Baśka

Re: Opinie o Agencji FunkyMedia z Łodzi

Post autor: Baśka »

Z ekipą FunkyMedia współpracuję od prawie 3 lat. Od samego początku współpraca układa się idealnie. Kompleksowi, rzetelni, odpowiedzialni za to co robią. Promocja w sieci nie jest prosta, konkurencja duża. Więc tu liczy się wiedza, wyczucie, doświadczenie. A oni to mają. Moja firma dzięki ich pracy sporo zyskała. W zasadzie pomogli mi w starcie i rozwoju. I to trwa do dziś. Polecam ich usługi, bo z takimi ludźmi warto współpracować. Zresztą opinie innych ich klientów też mówią same za siebie.
Oleg

Re: Opinie o Agencji FunkyMedia z Łodzi

Post autor: Oleg »

Promocji w sieci może wzbudzić sporo emocji. Tu nie ma miejsca na uniwersalne działania czy emocje. Tu potrzebny jest kawał wiedzy popartej doświadczeniem i indywidualnie opracowana strategia. I taką kompleksową i rzetelną pomoc znajdziesz w FunkyMedia. Zespół opracuje strategię dopasowaną do Twoich potrzeb, zajmie się też działaniami stricte promocyjnymi. Tobie pozostanie czekać na efekty, które o dziwo pojawiają się szybciej niż by się człowiek spodziewa. Nasza współpraca trwa od wielu miesięcy i zdecydowanie polecam, bo mało jest takich fachowców jak FunkyMedia na rynku.
ODPOWIEDZ