Jak pogodzić ze sobą płytki i panele?

Szukasz porady lub opinii na dany temat? Dołącz do nas i znajdź odpowiedź na wszystkie interesujące Cię pytania.
Awatar użytkownika
Idzi_60
Posty: 1
Rejestracja: 08 lut 2022, 1:00

Jak pogodzić ze sobą płytki i panele?

Post autor: Idzi_60 »

Jak pogodzić ze sobą płytki imitujące drewno i panele podłogowe? Jak je dobrać, żeby się nie gryzły na połączeniu? A może powinny być właśnie bardzo różne od siebie. Na przykład płytki: dąb sonoma, a panele venge? Jak myślicie? Czy jest tu ktoś, kto ma jakiś zmysł do wystroju wnętrz i mógłby podpowiedzieć jak to zrobić? Jak to połączyć? Ja nie do końca mam pomysł ale wiem że chcę żeby tak było :)
Awatar użytkownika
Albert
Posty: 4
Rejestracja: 12 mar 2020, 19:32

Re: Jak pogodzić ze sobą płytki i panele?

Post autor: Albert »

Mnie moj dobry znajomy nauczyl jednej ale to waznej zasady jaka sie trzeba kierowac przy remoncie - chytry dwa razy traci. Co mam na mysli przez to? Ano to, ze wiekszosc ludzi patrzy tylko na koszta materialow oraz robocizny .. zaoszczedzi pare zloty .. a za jakis czas znow trzeba robic wszystko od nowa. To nie lepiej od razu zainwestowac w jakosc? Moim zdaniem tak :) Z plytek az tak duzego wyboru nie mamy na rynku .. mam na mysli wiekszych graczy. Osobiscie to zawsze wybieralem produkty z Ceramiki Paradyz i nigdy nie mialem najmniejszy problemow z nimi. Bardzo atrakcyjnie prezentuja sie ich najnowsza kolekcja te odcienie kolorow sa bardzo stonowane .. idealnie by to pasowalo do stiuku weneckiego :)
ODPOWIEDZ