Restauracja z dowozem Warszawa

Szukasz porady lub opinii na dany temat? Dołącz do nas i znajdź odpowiedź na wszystkie interesujące Cię pytania.
Awatar użytkownika
minerwa1965
Posty: 1
Rejestracja: 12 lip 2020, 10:20

Restauracja z dowozem Warszawa

Post autor: minerwa1965 »

Hej, z jakich warszawskich restauracji polecacie zamawiać jedzenie na wynos? Myślałam o Restro, bo serwują kuchnię, która najbardziej mi odpowiada. Jedliście coś w tym lokalu? Polecacie?
Awatar użytkownika
Mieczysława62
Posty: 1
Rejestracja: 24 maja 2020, 19:48

Re: Restauracja z dowozem Warszawa

Post autor: Mieczysława62 »

Restro oferuje fantastyczne torty i ciasta, ale tak naprawdę każda potrawa z ich menu jest warta grzechu. Czuć, że używają świeżych składników, a dania są przygotowywane z pasją. Serdecznie polecam tę restaurację.
kamilkowalewśki

Re: Restauracja z dowozem Warszawa

Post autor: kamilkowalewśki »

Jak restauracja w Warszawie to tylko Le Cedre! To najlepsza restauracja libanska warszawa jaką znam. Mają przepyszne, libańskie jedzenie w niezwykle aromatycznym wydaniu. Porcje są tak duże i sycące, że nie dałem rady zjeść wszystkiego co zamówiłem. Wszystko zawsze jest świeże i bardzo smaczne. Polecam!
Redeń

Re: Restauracja z dowozem Warszawa

Post autor: Redeń »

A jak będziecie potrzebowali dobrego wyposażenia gastronomicznego to myślę, że warto abyście także wzięli pod uwagę ofertę hurtowni Invest Horeca https://investhoreca.pl/ w której znajdziecie to co potrzebne licząc na dobre ceny, szeroki wybór i jednocześnie profesjonalizm obsługi jak macie tylko jakieś dodatkowe pytania zanim wszystko sobie zamówicie.
Jańka

Re: Restauracja z dowozem Warszawa

Post autor: Jańka »

No to może warto będzie sobie również sprawdzić taką możliwość jak kuchnia turecka w której ja osobiście się zakochałam. Przede wszystkim świetnie skompletowane menu, świeżość i co również ważne różnorodność posiłków. Dlatego ze swojej strony jak najbardziej mogę polecić Wam do sprawdzenia sobie wcześniej ich menu https://www.osmania.pl/ i można wygodnie zamówić do domu kiedy nie chce się nam już wychodzić z domu. Obsługa na poziomie, no i szybkie przygotowanie więc nie czeka się godzinami.
ODPOWIEDZ