rozwód dobry prawnik Gdańsk,

Szukasz porady lub opinii na dany temat? Dołącz do nas i znajdź odpowiedź na wszystkie interesujące Cię pytania.
Wróbel

rozwód dobry prawnik Gdańsk,

Post autor: Wróbel »

Cześć. Wiecie co, mam ostatnio bardzo trudny moment w swoim życiu i czuję, że potrzebuje jakiegoś merytorycznego wsparcia. Czeka mnie rozwód i to dość skomplikowany, więc jeśli znacie jakiegoś dobrego mecenasa, który specjalizuje się właśnie w tej tematyce, to byłabym bardzo wdzięczna za jakiś kontakt.
Kiść

Re: rozwód dobry prawnik Gdańsk,

Post autor: Kiść »

Akurat z Gdańska nikogo nie znam, ale myślę, że ktoś Ci z forum na pewno pomoże. Od siebie mogę jedynie podpowiedzieć, żebyś wybrała naprawdę dobrego mecenasa, który będzie się znał na rzeczy i pomoże Ci przejść przez to wszystko z podniesiona głową. Trzymam kciuki, żeby wszystko sie dobrze skończyło.
Sławek

Re: rozwód dobry prawnik Gdańsk,

Post autor: Sławek »

Jeżeli chodzi o rozwód i dobrą kancelarię z okolic Trójmiasta, to w moim mniemaniu warto skorzystać z ichniejszej oferty: http://www.mindykowski.pl/ . Mecenas Michał Mindykowski ma spore doświadczenie oraz zna się na rzeczy. Gdyby nie on, to musiałbym się wyprowadzać z mojego domu. Na szczęście wszystko udało mu się załatwić. Muszę przyznać, że podczas całego procesu wykazywał się dużym opanowaniem i logiką, co bardzo mnie uspokoiło i dało nadzieję, która później przerodziła się w sukces.
Wituś

Re: rozwód dobry prawnik Gdańsk,

Post autor: Wituś »

Jeśli faktycznie już wiemy, że dojdzie do rozwodu to jak najbardziej dobry prawnik będzie nam oczywiście potrzebny. Ja przede wszystkim zwróciłbym jeszcze uwagę na to co napisano w https://www.globewings.net/pl/zycie/pie ... dziec.html ponieważ odpowiednie przygotowanie się do rozwodu także jest ważne.
ODPOWIEDZ