Szkolenia - jakie?

Szukasz porady lub opinii na dany temat? Dołącz do nas i znajdź odpowiedź na wszystkie interesujące Cię pytania.
leżajsk

Szkolenia - jakie?

Post autor: leżajsk »

Jakie szkolenia laboratorium chemiczne są wskazane aby zwiększyć swoje szanse na znalezienie pracy? Żeby poszerzyć swoją wiedzę i swoje kompetencje? Co możecie polecić?
Awatar użytkownika
Kaja
Posty: 374
Rejestracja: 23 maja 2019, 14:02

Re: Szkolenia - jakie?

Post autor: Kaja »

Moim zdaniem na pewno warto sobie robić jakieś kursy z języków obcych. Ja widziałam ostatnio na stronie internetowej https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezyk ... ski/online widziałam, że Szkoła Językowa ProfiLingua organizuje nawet takie szkolenia przez internet, w systemie on-line, między innymi z języka norweskiego. Co o tym sądzicie?
jaśek

Re: Szkolenia - jakie?

Post autor: jaśek »

Ja mogę wam podpowiedzieć namiary na świetną firmę szkoleniową z Warszawy - MF Szkolenia https://mfszkolenia.pl/ Oferują szkolenia z zakresu prawa pracy, kadr i płac, rachunkowości i finansów czy ubezpieczeń społecznych a także kursy komputerowe i z rozwoju osobistego. Spodoba wam się ich wysoki poziom usług, doskonali instruktorzy, którzy fajnie przekazują wiedzę no i przystępne ceny.
Michaś92

Re: Szkolenia - jakie?

Post autor: Michaś92 »

Zamiast jednego szkolenia polecam Wam cały program szkoleniowy, jakim jest akademia menedżera. To bardzo fajnie przygotowany zestaw szkoleń, który ma na celu poprawić umiejętności pracownika w zakresie: wewnętrznej i zewnętrznej komunikacji, zarządzania ludźmi, przywództwa, budowania zespołów, czy motywowania pracowników.
AdamĆ

Re: Szkolenia - jakie?

Post autor: AdamĆ »

Ostatnio byłem na szkoleniu ze szkolenia z kadr i płac i prawa pracy i te szkolenie organizował firma https://www.progressio-szkolenia.pl/kad ... rawo-pracy. Powiem wam, ze jestem zadowolony bo znalazłem bardzo ofertę w bardzo przystępnych cenach.
KamilkaŚ1985

Re: Szkolenia - jakie?

Post autor: KamilkaŚ1985 »

Ja korzystałam z pomocy tej firmy https://szkolenia.supernauczyciel.pl/kontakt i w obecnym czasie pandemii takie szkolenia są wygodne bo w firmie online . Szkolenia są bardzo ciekawe i super pomocne w mojej pracy i w życiu codziennym. Polecam ich szkolenia e-learningowe, webinary.
ODPOWIEDZ