Technologie dla bram

Szukasz porady lub opinii na dany temat? Dołącz do nas i znajdź odpowiedź na wszystkie interesujące Cię pytania.
Awatar użytkownika
Oskar62
Posty: 1
Rejestracja: 15 lut 2021, 18:39

Technologie dla bram

Post autor: Oskar62 »

Witam serdecznie. Kiedyś myślałem, że porządna automatyka do bram to coś, czego znalezienie graniczy z cudem. Tak naprawdę wystarczyło znaleźć sprawdzonego producenta, żeby mieć pewność, że każdy produkt będzie sprawdzał się w 100%. Jeśli bylibyście zainteresowani, to podpowiem wam, jakie konkretnie produkty warto wziąć pod uwagę. Chyba że macie swoich faworytów?
iwuć

Re: Technologie dla bram

Post autor: iwuć »

Sam system otwierania bramy to dopiero początek. Jeszcze odpowiednie sterowanie tym powinno być przemyślane. Fajnie jakby łączyło się z resztą systemów w domu. Somfy (https://www.somfy.pl/) ma fajne rozwiązania, które dają sporo możliwości. I sterowanie bramą wjazdową na posesje i bramą garażową. Do tego osobno sterowane oświetlenie i inne możliwości. Sporo tego mają.
maruś

Re: Technologie dla bram

Post autor: maruś »

Ostatnio sporo szukałem w Internecie informacji na ten temat, i udało się rozwiać wątpliwości. Już nie musisz błądzić i tracić czas na szukanie odpowiedzi na twoje pytania, bo zrobiłem to za Ciebie! Wystarczy że wejdziesz w tę stronę www a dowiesz się więcej ... http://www.dom-ster.pl/
ODPOWIEDZ