Uzdatnianie wody Łódź

Szukasz porady lub opinii na dany temat? Dołącz do nas i znajdź odpowiedź na wszystkie interesujące Cię pytania.
Awatar użytkownika
bonifacy80
Posty: 1
Rejestracja: 15 sty 2020, 0:24

Uzdatnianie wody Łódź

Post autor: bonifacy80 »

Witam serdecznie. Czy ktoś z was zna jakąś sprawdzoną firmę z Łodzi, która dostarcza chemikalia do uzdatniania wody do zakładów wodno-kanalizacyjnych? Możecie mi kogoś polecić?
Awatar użytkownika
Waldemar75
Posty: 1
Rejestracja: 10 maja 2020, 16:12

Re: Uzdatnianie wody Łódź

Post autor: Waldemar75 »

Przejrzyj ofertę scieki-woda.pl. Mają zarówno chemię specjalistyczną, jak i standardową. Polecam zresztą spotkać się z nimi, bo oferują fachowe doradztwo przy wyborze odpowiedniego środka. To solidna firma, a współpraca z nimi jest bezproblemowa.
mikołajp

Re: Uzdatnianie wody Łódź

Post autor: mikołajp »

Bez dwóch zdań polecam usługi Oriontec. Za ich namową zdecydowaliśmy się na zastosowanie w przedsiębiorstwie urządzenia umożliwiającego proces odwróconej osmozy. Założone membrany nie są szkodliwe dla środowiska, a zanieczyszczenia usuwane są w aż 99%. Polecam dowiedzieć się więcej na ten temat https://www.oriontec.pl/odwrocona-osmoza/.
tóbretar

Re: Uzdatnianie wody Łódź

Post autor: tóbretar »

Dobrym rozwiązaniem będzie też zainwestowanie w zbiorniki do przechowywania wody pitnej. Polecam wam zajrzeć na stronę https://www.zbiorniki.szczecin.pl/woda- ... wode-pitna Tam znajdziecie porządne zbiorniki tego typu.
Franek160

Re: Uzdatnianie wody Łódź

Post autor: Franek160 »

Dzięki za polecenie firmy uzdatniającej wodę w Łodzi. Natomiast w Skoczowie polecam https://twojaczystawoda.pl/uzdatnianie-wody/skoczow/. Byli u mnie 2 lata temu, zrobili badanie a następnie uzdatnienie i woda czysta jak łza polecam niezmiernie. Widać ich znajomość dziedziny już praktycznie od razu wiedzieli w czym ejst problem
Kaśek

Re: Uzdatnianie wody Łódź

Post autor: Kaśek »

Nie no, jak firma z Łodzi to tylko Ecoperla ;) Jednak z najlepszych firm od uzdatniania na rynku w Polsce. Ogromne doświadczenie, nie wciskają chińszczyzny, tylko naprawdę wysokiej jakości systemy. Dodatkowo świetni profesjonaliści, którzy podchodzą do każdej sprawy indywidualnie.
ODPOWIEDZ