Warszawa - jaki żłobek?

Szukasz porady lub opinii na dany temat? Dołącz do nas i znajdź odpowiedź na wszystkie interesujące Cię pytania.
Awatar użytkownika
sydonia1987
Posty: 1
Rejestracja: 20 sie 2020, 18:18

Warszawa - jaki żłobek?

Post autor: sydonia1987 »

Cześć. Nie mogę się zdecydować, do jakiego żłobka zapisać swojego synka, bo ofert jest niemało. W każdym razie chyba najbardziej przypadł mi do gustu żłobek anteczek.pl. Powiecie mi coś więcej na jego temat?
Awatar użytkownika
Dobrochna71
Posty: 1
Rejestracja: 29 sie 2020, 1:50

Re: Warszawa - jaki żłobek?

Post autor: Dobrochna71 »

To świetna placówka, w której bardzo dba się o bezpieczeństwo i komfort maluchów. Organizują też ciekawe warsztaty dla rodziców, a dzieciaki biorą udział w przeróżnych zajęciach dodatkowych. Jedno jest pewne, nasi milusińscy na pewno się tam nie nudzą :)

radełkowanie parametry
mama maćka

Re: Warszawa - jaki żłobek?

Post autor: mama maćka »

Polecam rozejrzeć się za placówką anglojęzyczną. Dla swojego synka wybrałam taki żłobek w Lublinie i jestem bardzo zadowolona, placówka jest niepubliczna, ale jednocześnie koszt nie jest wysoki, za to widzę, że dziecko dobrze się rozwija, chętnie zostaje, no i mam nadzieję, że nie będzie miało w przyszłości problemów z nauką języka.
nąnir

Re: Warszawa - jaki żłobek?

Post autor: nąnir »

Na Wawrze znajduje się bardzo dobry żłobek, na którego usługi sama się zdecydowałam. Polecam wam zajrzeć na stronę https://www.prywatnyzlobekwarszawa.pl/ Personel tam pracujący, wie jak postępować z takimi małymi dziećmi i potrafi im dobrze zorganizować czas.
ODPOWIEDZ