Zadbana twarz

Szukasz porady lub opinii na dany temat? Dołącz do nas i znajdź odpowiedź na wszystkie interesujące Cię pytania.
Perłaś

Zadbana twarz

Post autor: Perłaś »

Postanowiłam, bardziej o siebie zadbać. Zauważyłam, ze moje rzęsy potrzebują interwencji i to dość poważnej. Dlatego chce kupić Lutenea stosowanie jej nie jest trudne a w ten sposób dużo bardziej zadbam o moje rzęsy. Jestem bardzo ciekawa co wy o tym sądzicie
Kaśeńeczka

Re: Zadbana twarz

Post autor: Kaśeńeczka »

Od dawna robię sobie rzęsy i bardzo fajnie sie z nimi czuje, tylko trzeba pamiętać by efekt łał trwał długo fajnie by było nadal o nie dbać a nie odpuścić . Dla tego mogę ci polecić taki preparat do demakijażu z nową technologią aktywnych mikro Bąbelków bezpieczny dla oczu z przedłużonymi rzęsami bezpieczny dla makijażu permanentnego z bielendy to EXPERT CZYSTEJ SKÓRY Specjalistyczny płyn do demakijażu oczu i zagęszczonych rzęs. U mnie sie sprawdza a z rzęsami nic mi się nie dzieje
shót

Re: Zadbana twarz

Post autor: shót »

Właściwie to ja zaczęłam się teraz starać o to, żeby lepiej wyglądać i nawet mi to wychodzi. Co znaczy, że po prostu mam sporo wiedzy na temat tego, co mi może pomóc i w czym wyglądam co najmniej nieźle. Czas jednak pokaże, czy wszystko będzie grało. Na pewno też henna do brwi poleci. Bo to jest kluczowe.
Urszuleńka

Re: Zadbana twarz

Post autor: Urszuleńka »

Moja buzia zawsze miała skłonności trądzikowe , kompleksy z tym związane były nie do wytrzymania. Moja siostrzyczka widząc jak się meczę zabrała mnie do Bieńkowscy Clinic w Częstochowie na konsultację :) zdecydowałam się na zabiegi https://bienkowscyclinic.pl/zabiegi/pee ... barwienia/ peelingu które odmieniły moje życie :)
piłka

Re: Zadbana twarz

Post autor: piłka »

Dziewczyny oprócz pielęgnacji podpowiem Wam fajny trick. Jeśli chcecie żeby cera wyglądała na zadbaną używajcie na podkład różu na policzki lub rozświetlacza. To już zależy od waszej urody co się bardziej sprawdzi. Taki drobiazg sporo pomoże. Mi się sprawdził rozświetlacz Eveline Feel the Glow. cera wygląda od razu lepiej
aśka

Re: Zadbana twarz

Post autor: aśka »

Warto od czasu do czasu wybrać się na jakiś dobry zabieg kosmetyczny. Ostatnio właśnie byłam w https://ostrzeszow.yasumi.pl/ , tutaj miałam wykonane oczyszczające złuszczanie za pomocą combo skin, dzięki czemu moja skóra została doskonale oczyszczona i wygładzona co mnie bardzo cieszy, także zabieg okazał się dla mnie strzałem w dziesiątkę
piłka

Re: Zadbana twarz

Post autor: piłka »

To ja opowiem o rzęsach i brwiach. Są takie etapy w życiu kiedy są one słabsze, w gorszym, stanie wypadają. I mnie to w tym roku dopadło choć z włosami nie miałam problemów. Kupiłam serum na porost marki Eveline. 3 tygodnie i aj jestem przeszczęsliwa bo są w lepszym stanie niż był kiedykolwiek. Długie, gęste i mocne
ODPOWIEDZ