Holandia podatki

Rekomendacje kancelarii, adwokatów, notariuszy i doradców prawnych. Szukasz pomocy w kwestiach prawnych? Zajrzyj tutaj.
Beź

Holandia podatki

Post autor: Beź »

Czy ktoś z Was pracował legalnie w Holandii i będzie starał się o zwrot podatku z Holandii? Jak wyglądają formalności? Czy długo czeka się na pieniądze? Czy trzeba je rozliczyć również w Polsce? Z góry dziękuję za wszystkie informacje.
Grażyna

Re: Holandia podatki

Post autor: Grażyna »

W Wielkiej Brytanii rozliczanie podatków było dla mnie dużo gorsze, niż robienie tego w Polsce. Gubiłam się w dokumentach, nie potrafiłam sobie poradzić z wypełnieniem nawet tych najprostszych. Trafiłam na artykuł https://www.tax-pol.pl/ile-trzeba-czeka ... atku-z-uk/ i dowiedziałam się, że mogę skorzystać z usług firmy. Postanowiłam to wykorzystać i nie muszę się już martwić o błędy.
Izoś

Re: Holandia podatki

Post autor: Izoś »

W takim razie jeżeli chcecie skutecznie załatwić rozliczenia podatków z Holandii to zdecydowanie polecam zwrócić uwagę na firmę Aangifte24 która na pewno Wam w tym zakresie skutecznie pomoże. Przede wszystkim duże możliwości, świetna organizacja i jednocześnie wsparcie specjalistów oraz dostęp do potrzebnych dokumentów, dzięki czemu pójdzie to sprawnie i otrzymacie odpowiednią kwotę jaka powinna do Was z podatków wrócić.
ODPOWIEDZ