Jesteś zadłużony?

Rekomendacje kancelarii, adwokatów, notariuszy i doradców prawnych. Szukasz pomocy w kwestiach prawnych? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
Karcia
Posty: 34
Rejestracja: 02 paź 2019, 14:51

Jesteś zadłużony?

Post autor: Karcia »

Wydaje Ci się, że pętla zadłużenia to koniec świata? Wcale nie musi tak być! Pomożemy Ci się z niej wydostać! Zobacz co możemy dla Ciebie zrobić: http://stopwindykacji.prawnik20.pl/t8UZb9
Awatar użytkownika
Grzesiek8512
Posty: 1
Rejestracja: 15 lis 2019, 15:53

Re: Jesteś zadłużony?

Post autor: Grzesiek8512 »

Lepiej nie zaciągać długów, jeśli nie jesteśmy w stanie spłacić zadłużenia. Prawnicy i komornicy ścigają takie osoby, ale ja się temu nie dziwię. Jeśli pożyczyliśmy pieniądze, to trzeba było przemyśleć swoją decyzję i liczyć się z konsekwencjami.
http://sochanski.com/
Awatar użytkownika
Hubercik33
Posty: 1
Rejestracja: 19 gru 2019, 11:05

Re: Jesteś zadłużony?

Post autor: Hubercik33 »

Trzeba mądrze brać pożyczki. Jeśli już wzięliśmy kredyt i mamy problem ze spłatą, możemy skorzystać z usług kancelarii antywindykacyjnej. Na pewno nam pomogą rozłożyć długi.
https://centrum-antywindykacji.pl/alior ... powodztwo/
Awatar użytkownika
welma
Posty: 53
Rejestracja: 27 lut 2019, 16:46

Re: Jesteś zadłużony?

Post autor: welma »

Oki
Ostatnio zmieniony 20 sty 2020, 18:24 przez welma, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
falena
Posty: 8
Rejestracja: 05 sie 2019, 14:22

Re: Jesteś zadłużony?

Post autor: falena »

Problem z zadłużeniem i brakiem wypłacalności dotyka zarówno przedsiębiorców jak i osoby fizyczne. W zależności od swojej sytuacji prawnej, należy podjąć odpowiednie kroki, które pomogą wyjść z zadłużenia. Poradnik dla zadłużonych na stronie https://wyzerujdlugi.pl/blog/jak-wyjsc-z-dlugow/ pozwala uporządkować informacje o upadłości i sposobie spłaty wierzycieli, jednak jeśli przerasta to nasze możliwości, warto powierzyć swoje sprawy wyspecjalizowanej kancelarii, która pomoże napisać wniosek o upadłość, odpowiednio go motywując.
Awatar użytkownika
kasia
Posty: 51
Rejestracja: 26 cze 2019, 8:54

Re: Jesteś zadłużony?

Post autor: kasia »

Długi trzeba spłacać i to jest nieodwołalne, jednak doskonale wiem, że nie zawsze sytuacja jest zależna od nas i zdarza się, że po prostu nie jesteśmy w stanie spłacać swoich zobowiązań. Komornik może próbować go od nas ściągnąć nakazem do zapłaty i różnymi innymi sztuczkami, ale jeśli nie ma czego zabrać, to i tak nic nie zdziała. Możemy też założyć sprawę i uzyskać sprzeciw od nakazu zapłaty , ale to wiąże się z kosztami. Jeśli macie więc takie problemy, może rozwiązaniem dla Was będzie upadłość konsumencka.
Awatar użytkownika
Kazoo
Posty: 1
Rejestracja: 13 mar 2020, 17:35

Re: Jesteś zadłużony?

Post autor: Kazoo »

Z zadłużeniem można sobie poradzić, tylko trzeba wiedzieć jak. W podobnej sytuacji pewnie bym się poradził specjalisty od windykacji - kto, jak nie on powie, jak najlepiej to rozwiązać? Myślę, że na przykład kancelaria windykacyjna windykacja-ubiius.pl będzie odpowiednim miejscem. Na pewno dostaniesz kompleksową pomoc w tej dziedzinie ;)
Awatar użytkownika
boczek
Posty: 56
Rejestracja: 10 paź 2019, 13:32

Re: Jesteś zadłużony?

Post autor: boczek »

No właśnie zapewne nie jedna osoba z nas znalazła się w takim momencie, gdzie wzięło się pożyczkę ale życie nie zawsze układa się tak jak chcemy i bywa niekiedy że zapomnimy o spłacie raty. Ale to nie znaczy, że musimy się godzić na wszystko. To że komornik wejdzie nam na nasz majątek nie znaczy, że musi się zachowywać jak cham, bo tak miałam ja. Dowiedziałam się, że mogę złożyć skargę na tego komornika i znalazłam skarga na czynności komornika wzór którą wypełniłam i ma nadzieję, że to cokolwiek pomoże
Awatar użytkownika
aga
Posty: 47
Rejestracja: 29 wrz 2019, 22:16

Re: Jesteś zadłużony?

Post autor: aga »

W obecnej sytuacji gospodarczej wiele firm nadal boryka się z problemami finansowymi. Na przykład moja nie załapała się na pomoc z tarczy. Robiłam wszystko, żeby tylko się utrzymać. Zadłużenia to wiadomo szybko rosną jak nie ma dochodu. Mi udało się tylko dzięki http://wsparciebiznesu.finanzapolska.com/ . Biznes kredyt ze wsparciem państwa jaki mi przyznano, po prostu mnie uratował. Dobrze, że biorą pod uwagę przychód a nie dochód. Myślę, że dla wielu firm to korzystne rozwiązanie.
Awatar użytkownika
Aligru
Posty: 6
Rejestracja: 20 sty 2020, 9:34

Re: Jesteś zadłużony?

Post autor: Aligru »

mam namiar do dobrej kancelarii wyspecjalizowanej w sprawach windykacyjcnych i antywindykacyjnych: https://www.kancelariasobota.pl/windyka ... widykacja/ są naprawdę dobrzy. Polecam się skontaktować i dopytać, czy będą w stanie jakoś pomóc.
Awatar użytkownika
Mortimerek
Posty: 2
Rejestracja: 25 lip 2020, 13:09

Re: Jesteś zadłużony?

Post autor: Mortimerek »

To chyba zależy od długów od firm, czy osób prywatnych?
Awatar użytkownika
Wiolkas
Posty: 68
Rejestracja: 07 paź 2019, 18:57

Re: Jesteś zadłużony?

Post autor: Wiolkas »

Dobra strategia to podstawa, trzeba wiedzieć co zrobić krok po kroku. Zobaczcie sobie tu może i firmę http://sterrn.pl która na pewno pomoże wam z waszymi długami. Zapoznajcie się z ich pomocą prawną.
Bobić

Re: Jesteś zadłużony?

Post autor: Bobić »

Jeżeli to możliwe to polecam zainteresować się tematem upadłości konsumenckiej. Można uzyskać nawet oddłużenie. Zostawiam do poczytania artykuł o tym: https://kancelariamw.pl/upadlosc-konsum ... k-prawnik/
Awatar użytkownika
pizzafun
Posty: 92
Rejestracja: 26 lis 2019, 23:12

Re: Jesteś zadłużony?

Post autor: pizzafun »

Jeśli ktoś wpadł w spiralę nadmiernego zadłużenia warto żeby sprawdził ofertę Bold Invest https://www.boldinvest.pl/ , firma pomoże uzyskać nam kredyt konsolidacyjny. To typ kredytu który pozwala zamienić wiele rat w jedną, taką którą kredytobiorca będzie mógł spłacać bez nadmiernego obciążenia budżetu. To najlepsze wyjście dla osób zadłużonych, firma dobierze najbardziej korzystny kredyt konsolidacyjny.
mómram

Re: Jesteś zadłużony?

Post autor: mómram »

Ja byłem po przeciwnej stronie. Miałem problem z dłużnikiem, który nie chciał oddać pieniędzy. W końcu zdecydowałem się na komornika http://www.komornikkartuzy.pl/ i mogę powiedzieć że była to dobra decyzja. Szybko odzyskałem moje pieniądze.
Głayak

Re: Jesteś zadłużony?

Post autor: Głayak »

W momencie zadłużenia kredyt konsolidacyjny wydaje się jednym z najlepszych instrumentów finansowych.m, gdyż bardzo ułatwia spłatę rat. Warto sprawdzić różne oferty, w rożnych bankach albo firmach. Ze swojego doświadczenia mogę zasugerować kredyt w Getinbanku.
bożena

Re: Jesteś zadłużony?

Post autor: bożena »

Pierwszym krokiem na drodze do zwrotu prowizji za udzielenie kredytu jest złożenie w tym celu odpowiedniego wniosku do banku. Polecam zajrzeć też na stronę: zwrót prowizji z banku gdzie znajdziecie znacznie więcej informacji na ten temat.
Rówek

Re: Jesteś zadłużony?

Post autor: Rówek »

I przedmówca ma rację, podpinam się opd nim. Kredyt konsolidacyjny bez prowizji w getinbanku to jedna z lepszych ofert na rynku, z tego co patrzyłem miesiące temu i czytalem w artykułach
https://www.getinbank.pl/klienci-indywi ... cyjny.html
Cywiński

Re: Jesteś zadłużony?

Post autor: Cywiński »

kasia pisze: ↑20 sty 2020, 18:24 Długi trzeba spłacać i to jest nieodwołalne, jednak doskonale wiem, że nie zawsze sytuacja jest zależna od nas i zdarza się, że po prostu nie jesteśmy w stanie spłacać swoich zobowiązań. Komornik może próbować go od nas ściągnąć nakazem do zapłaty i różnymi innymi sztuczkami, ale jeśli nie ma czego zabrać, to i tak nic nie zdziała. Możemy też założyć sprawę i uzyskać sprzeciw od nakazu zapłaty, ale to wiąże się z kosztami. Jeśli macie więc takie problemy, może rozwiązaniem dla Was będzie upadłość konsumencka.
Upadłość to często dobre rozwiązanie. Czasem jedyne. Ciężko bywa to zrobić, bo trochę jednak zmieniamy swoje rzycie przez to. Co prawda u mnie wszystko prowadziła kancelaria Fenix i zrobiła to bardzo po ludzku. Trudny temat dla osoby która "robi" upadłość, ale mozna to zrobić naprawdę w dobrej formie i miłej atmosferze.
Uśmiech

Re: Jesteś zadłużony?

Post autor: Uśmiech »

Jeśli jesteś zadłużony przez kredyt we frankach, to proponuję się zapoznać z nowymi decyzjami, jakie zapadły w tej sprawie. Z tego co wiem, to paribas bank kredyt hipoteczny może unieważnić, jeżeli zgłosicie się do nich z odpowiednią podstawą prawną. Warto zawalczyć o swoją przyszłość.
kasiaś

Re: Jesteś zadłużony?

Post autor: kasiaś »

Na pewno można sobie poradzić z długiem, starając się ogólnie zadbać o pracę i płynność, ale nie zawsze to jest możliwie i ja to rozumiem. Dlatego wydaje mi się, że warto pomyśleć o upadłości. W sieci wzory dokumentów do upadłości znajdziecie, na przykład na stronie jak-oglosic-upadlosc-konsumencka.pl . Są tu także kursy, pozwalające na sprawne radzenie sobie z kryzysem finansowym.
żubr

Re: Jesteś zadłużony?

Post autor: żubr »

Jeżeli macie kredyt we frankach i interesują was prognozy franka, to koniecznie sprawdzajcie sobie stronę zyciebezkredytu.pl. Moim zdaniem ichniejsze treści są świetne i darmowe. Na pewno pomogą wam w podjęciu odpowiednich kroków prawnych i nie tylko. Warto sprawdzić ich stronę w wolnym czasie.
żurek

Re: Jesteś zadłużony?

Post autor: żurek »

Jeżeli chodzi o zgłoszenie wierzytelności czy złożenie wniosku o upadłość, to z tego typu aspektami pomoże wam ta kancelaria: https://upadlosci-kancelaria.pl/zglosze ... losciowym/ . Sam miałem tego typu problemy i otrzymałem ich wizytówkę z polecenia. Muszę przyznać, że do swojej pracy podchodzą z dużą dozą profesjonalizmu, co z pewnością jest pomocne dla laika.
lanczuś

Re: Jesteś zadłużony?

Post autor: lanczuś »

Rozwiązaniem w takiej sytuacji jest kredyt oddłużeniowy . Nie można z tym zwlekać, bo im dłużej nie spłacamy rat w terminie tym bardziej dług rośnie i jeszcze czekają nas koszty windykacji. Jest to zamknięte koło doprowadzające tylko i wyłącznie do zwiększania się długu. Trzeba szukać wyjścia z sytuacji
frankowić32

Re: Jesteś zadłużony?

Post autor: frankowić32 »

Stałeś się ofiarą banku i masz kredyt we frankach? Uż bardzo wiele osób uzyskało pomoc od sprawy frankowe kancelaria Lubin gdzie niestety zostali oszukani przez bank i stracili sporo pieniędzy. Na stronie dowiesz się w jaki sposób możesz zawalczyć o odszkodowanie.Stałeś się ofiarą banku i masz kredyt we frankach? Uż bardzo wiele osób uzyskało pomoc odgdzie niestety zostali oszukani przez bank i stracili sporo pieniędzy. Na stronie dowiesz się w jaki sposób możesz zawalczyć o odszkodowanie.
glaperit

Re: Jesteś zadłużony?

Post autor: glaperit »

Równie ciężka jest sytuacja, gdy ktoś prowadzi firma i chce odzyskać pieniądze, bo klient nie płaci. Czasem pisze się wiele maili, jednak zer o odpowiedz. Dlatego według mnie nie ma co czekać, tylko trzeba od razu skontaktować się ze specjalistami. Zobacz sobie usługi windykacja-online.pl - tam są osoby, które znają się na windykacji i wiedzą jak rozwiązać nawet bardo trudne sytuacje. A dzięki temu, że Ty skorzystasz z usług profesjonalistów, to masz więcej czasu, żeby skupić się na własnej firmie i jej rozwoju.
ODPOWIEDZ