Podóżowanie

Rekomendacje kancelarii, adwokatów, notariuszy i doradców prawnych. Szukasz pomocy w kwestiach prawnych? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
CzikCzik
Posty: 43
Rejestracja: 16 lip 2019, 13:02

Podóżowanie

Post autor: CzikCzik »

Zastanawialiście się kiedyś nad taką samotną wycieczką tylko z plecakiem ? Bo ja czytałam tutaj http://plecakowiec.pl/ o ludziach którzy własnie podróżują w taki sposób i zastanawiam się czy nie podjąć sie takiej podróży.
Awatar użytkownika
Gabrysia33
Posty: 2
Rejestracja: 04 wrz 2019, 10:28

Re: Podóżowanie

Post autor: Gabrysia33 »

Podróżowanie z plecakiem na pewno jest wygodniejsze niż z walizką, a do tego plecak można zabrać do bagażu podręcznego i mamy większą pewność, że nic nie zginie. Jednak, nawet jeśli mamy bagaż w luku i dojdzie do jego zgubienia, to możemy starać się o odszkodowanie.
Reklamacja u przewoźnika lotniczego - Prawopasazera.pl
Awatar użytkownika
Kallyna
Posty: 13
Rejestracja: 21 paź 2019, 20:32

Re: Podóżowanie

Post autor: Kallyna »

Każdy z pasażerów ma swoje prawa, a przewoźnik musi je respektować. Niestety nie każdy z nas wie jak egzekwować łamanie praw pasażerów. Z własnego doświadczenia mogę Wam powiedzieć, że uzyskanie odszkodowania za opóźniony lot jest bardzo proste. Ja np. skorzystałam z usługi firmy https://do600euro.pl/odszkodowanie-za-lot/ , która tylko drogą mailową się ze mną kontaktowała, a moja sprawa zakończyła się pozytywnie.
Awatar użytkownika
Maccid
Posty: 74
Rejestracja: 26 lis 2019, 22:14

Re: Podóżowanie

Post autor: Maccid »

W każdej podróży niezbędną sprawą jest porządny plecak. Taki, który nie przemaka i chroni rzeczy w plecaku. Porządne plecaki w dobrej cenie ma marka Fish Dry Pack. Tutaj https://fishdrypack.com/pl/ możecie zerknąc sobie na ich produkty. Mają różne modele, różne wielkości itd. Zobaczcie sobie.
Awatar użytkownika
kasjo
Posty: 69
Rejestracja: 30 cze 2019, 21:25

Re: Podóżowanie

Post autor: kasjo »

Jak już myślicie o egzotycznych kierunkach, to ja polecam Azję np. Singapur, Wietnam, Japonia, Indie itp. Możecie zapytać o ofertę wycieczki w biurze CT Poland. Zajmują się planowaniem zorganizowanych wypraw, w cenie których macie wszystko wliczone - przeloty, ubezpieczenie, noclegi, wyżywienie itp. To bezpieczna i sprawdzona opcja podróżowania: http://ctpoland.com.pl/
Awatar użytkownika
pzugdynia
Posty: 1
Rejestracja: 05 gru 2019, 14:08

Re: Podóżowanie

Post autor: pzugdynia »

Nie zapakowałbym się tylko w plecak, ale każdy ma swoje potrzeby. W podróży warto się ubezpieczyć, zagrożenia są wszędzie, a szczególnie gdzieś, gdzie nie mieszkamy na co dzień. Ja wykupuję ubezpieczenie w pzu w Gdyni.
ubezpieczenie domu gdynia
Awatar użytkownika
Pyna
Posty: 53
Rejestracja: 08 paź 2019, 7:49

Re: Podóżowanie

Post autor: Pyna »

Te wiąże się często z wieloma rzeczami do załatwienia. Jeżeli jedziecie na wakacje do któregoś z polskich miast to na pewno nie będzie większych problemów, inaczej będzie sytuacjach wyglądać przy zagranicznych wycieczkach, dobrze się na te przygotujcie. Tu an pewno trzeba będzie zacząć od znalezienie biletów na samolot w dobrej cenie, także i zarezerwowaniu hotelu, noclegu. Później zostaną już tylko detale. Sprawdźcie sobie tu co proponuje portal https://www.biletylotnicze.pl/porty-lot ... e-wloszech Myślę, że tu nie będzie problemu ze znalezieniem okazyjnych połączeń lotniczych.
Awatar użytkownika
Piotrek992
Posty: 130
Rejestracja: 22 paź 2019, 14:04

Re: Podóżowanie

Post autor: Piotrek992 »

Nad czym się tu zastanawiać? Przecież dzisiaj podróżowanie jest o wiele prostsze niż kiedyś. Ja jestem w szoku, ile osób teraz chce lecieć do USA. Myślę, że to faktycznie może być dobrym kierunkiem, dlatego powinniście zajrzeć do https://www.wyznacz-trase.pl/news/loty- ... dziec--356 i poczytać na ten temat więcej. Warto wziąć to pod uwagę.
Opińka

Re: Podóżowanie

Post autor: Opińka »

W przypadku kiedy rozglądacie się za ciekawymi ofertami w zakresie podróżowania na zachód to tutaj jak najbardziej mogę polecić Wam, żebyście zwrócili uwagę na ofertę przygotowaną przez https://www.poeuropie.pl/kontakt/ w przypadku których będziecie mogli liczyć na świetną organizację, duże możliwości i jednocześnie skuteczne dotarcie w konkretne miejsce podróży, aby móc bez problemów cieszyć się spotkaniami z bliskimi i rodziną. Z ich pomocy korzystałam nie jednokrotnie i zawsze byłam zadowolona, dotrzymują warunków więc na pewno jeszcze nie raz będę pewnie w podróży z PoEuropie.pl ;)
marekBrzęczek

Re: Podóżowanie

Post autor: marekBrzęczek »

Jakby ktoś z Was szukał zaufanego biura podróży, to mogę polecić wrocławskie https://bissole.pl/. Fantastyczni eksperci. Ogarniają wyjazdy na tip top. Byliśmy dzięki nim na kilku wycieczkach i zawsze było ekstra. Więc naprawdę warto. W tym roku zresztą też im zaufaliśmy i już myślami jesteśmy na naszych ekskluzywnych wczasach.
ODPOWIEDZ