Firma Twoje Okna

Wątek dla wielbicieli wnętrz i ogrodnictwa. Wszystko, co musisz wiedzieć o sklepach z asortymentem przydatnym przy budowie i urządzaniu domu i ogrodu.
Awatar użytkownika
Albrecht-64
Posty: 1
Rejestracja: 27 paź 2020, 18:07

Firma Twoje Okna

Post autor: Albrecht-64 »

Co wiecie na temat firmy twoje-okna.szczecin.pl? Doszły mnie słuchy, że można u nich kupić okna Drutex, a ja właśnie na takie już od dawna się czaję. Dajcie znać, jak oceniacie obsługę, podejście do klienta czy ceny.
Awatar użytkownika
denis1978
Posty: 1
Rejestracja: 24 paź 2020, 6:06

Re: Firma Twoje Okna

Post autor: denis1978 »

Nie mam nic do zarzucenia firmie Twoje Okna. Zwyczajnie dobrze znają się na swojej pracy i wykonują ją na wysokim poziomie. Do okien zdecydowałem się zamówić też drzwi stalowe i tak naprawdę oba te produkty mnie zadowalają. Polecam.
Awatar użytkownika
arhee
Posty: 114
Rejestracja: 18 cze 2019, 22:53

Re: Firma Twoje Okna

Post autor: arhee »

Albrecht-64 pisze: ↑03 lut 2021, 1:28 Co wiecie na temat firmy Doszły mnie słuchy, że można u nich kupić okna Drutex, a ja właśnie na takie już od dawna się czaję. Dajcie znać, jak oceniacie obsługę, podejście do klienta czy ceny.
Ja bym jeszcze sprawdził, czy mają wywietrznik w oknie https://simteq.pl/do/cat/23/Nawiewniki Pomaga to, gdy mamy wilgoć w domu.
NorbertEź

Re: Firma Twoje Okna

Post autor: NorbertEź »

Jeżeli jeszcze nie podjęliście ostatecznej decyzji w zakresie wyboru dobrej stolarki okiennej to na pewno warto w przypadku Poznania zwrócić uwagę na ofertę przygotowaną przez firmę Domega u których będziecie mogli liczyć na pełne wsparcie, profesjonalizm obsługi i jednocześnie dotrzymania ustalonych terminów realizacji. My zdecydowaliśmy się na PCV Oknoplast tym bardziej że mają stylowe i nowoczesne ramy zachowując przy tym najwyższą szczelność. Myślę, że na nich akurat ciężko będzie narzekać, bo na rynku działają od ponad dwóch dekad.
Moroń

Re: Firma Twoje Okna

Post autor: Moroń »

Według mnie zdecydowanie warto zwrócić uwagę szukając pomocy w zakresie wyboru stolarki okiennej na Anex Okna w ofercie której znajdziesz szeroki wybór propozycji zarówno wersji PCV, Aluminiowych, czy drewnianych. Poza tym można liczyć na fachowe wsparcie obsługi klienta i sprawnie przeprowadzoną realizację wraz z montażem. U nas cała realizacja przebiegła naprawdę dobrze, do tego wszystko po optymalnej cenie.
Pawełłłł

Re: Firma Twoje Okna

Post autor: Pawełłłł »

Jeżeli szukasz najlepszych okien to polecam zapoznać się z oferta firmy https://www.okna-swiebodzin.com.pl/o-nas. Ja okna u nich zamawiałem i powiem wam, że udało mi się kupić okna w bardzo rozsądnej cenie. Firma oferuje również parapety, rolety i bramy garażowe.
DamianLiń

Re: Firma Twoje Okna

Post autor: DamianLiń »

W takim razie jeżeli będziecie szukali konkretnej i jednocześnie profesjonalnej pomocy w zakresie wyboru dobrej jakości stolarki okiennej to tutaj na pewno warto tutaj sprawdzić firmę Domega z Poznania. W mojej opinii można liczyć w ich przypadku zarówno na jakość, przystępne ceny i jednocześnie rozbudowaną ofertę dostępnych modeli drewnianych, PCV, czy również aluminiowych. My zdecydowaliśmy się akurat postawić na firmę OknoPlast i efekty są mega! Cała transakcja przebiegła pomyślnie, zmieściliśmy się w budżecie i oczywiście terminie. Pozdrawiam!
Barak

Re: Firma Twoje Okna

Post autor: Barak »

Duże okna są obecnie bardzo popularnym rozwiązaniem w nowoczesnych domach i mieszkaniach, przynoszącym szereg korzyści. Zapewniają one obfite światło naturalne, co jest nie tylko korzystne dla zdrowia, ale i może zmniejszyć zapotrzebowanie na sztuczne oświetlenie. Jednak, jak wskazuje strona https://inwestprofil.pl/duze-okna-plusy-i-minusy mogą one również powodować większe straty ciepła oraz wyższe koszty związane z ogrzewaniem pomieszczeń, co jest ważnym aspektem do przemyślenia przed ich instalacją.
pestkaa

Re: Firma Twoje Okna

Post autor: pestkaa »

Na pewno warto dokonać sobie porównania, aby mieć pewność co do jakości. Ja przykładowo zauważyłam ostatnio
, że polecane są chociażby okna świebodzice od Europlast. Myślę, że warto się im przyjrzeć.
kirra

Re: Firma Twoje Okna

Post autor: kirra »

Widzę, że interesuje was stolarka okienna poznań - skoro tam to możecie przyjrzeć się propozycjom Oknario. Jest to firma rzetelna i świadczy usługi na wysokim poziomi. U nich macie pewność, że kupujecie okna naprawdę solidne i na lata.
Pawlak

Re: Firma Twoje Okna

Post autor: Pawlak »

Ja bym poszedł w kierunku Oknoplastu. Albo jak ktoś chce z aluminium to ich Aluhaus. Całkiem fajne okna. Mają niezłe parametry. Cenowo też fajnie wypadają, choć warto szukać tych ich lepszych salonów, jak Sampre. Bo można dostać lepsze oferty, a do tego mają całkiem niezłe też ekipy montażowe, po szkoleniach.
ODPOWIEDZ