Dieta wegetariańska - Czy warto?

Różności. Tu możesz zapytać o wszystko, na co nie znalazłeś odpowiedzi w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
Grudniowa
Posty: 9
Rejestracja: 26 lut 2019, 10:23

Dieta wegetariańska - Czy warto?

Post autor: Grudniowa »

Bardzo serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą firmy Food2Door. Oferuje ona przygotowywanie cateringu dietetycznego przystosowanego do Twoich potrzeb.
Awatar użytkownika
lulina
Posty: 62
Rejestracja: 27 lut 2019, 15:29

Re: Dieta wegetariańska - Czy warto?

Post autor: lulina »

Ja nie wiem czy ta dieta akurat mi pomoże, co ja już przetestowałam diet różnych i co efektów brak. Może nie ćwiczę dużo ale staram się. Pomyslałam o takiej platformie wibracyjnej Vibro Slim Shaper https://marec.pl/sport-i-turystyka/plat ... m-2-detail może to urządzenie pomogło by mi trochę w walce z nadwagą.
Awatar użytkownika
Suseł
Posty: 15
Rejestracja: 27 lut 2019, 20:48

Re: Dieta wegetariańska - Czy warto?

Post autor: Suseł »

Ja ostatnio zdecydowałem się przejść na wegetarianizm. Było mi dość łatwo, bo miałem wsparcie żony i koleżanki, która zasypywała nas przepisami. Wystarczyło się "ubezpieczyć" w dobre sprzęty kuchenne: https://www.ceneo.pl/Patelnie/p:Woll.htm, odpowiednie gary i garnki na parę i jedziemy. Naprawdę zmieniłem myślenie i jest mi lepiej na żołądku.
Awatar użytkownika
zenosia
Posty: 10
Rejestracja: 10 maja 2019, 12:32

Re: Dieta wegetariańska - Czy warto?

Post autor: zenosia »

Zobacz jakiepudelko.pl to chyba najlepsze rozwiązanie i wygoda w przypadku stosowania diety pudełkowej. Taki catering dba o to, aby regularnie dostarczane było do nas odpowiednie pożywienie. Nie trzeba się martwić i myśleć, jak i z czego przygotować wartościowe potrawy. Nie znam innej tak dużej bazy firm cateringowych. Fajnie, że pomyślano o jej stworzeniu.
Awatar użytkownika
Czukers
Posty: 5
Rejestracja: 10 maja 2019, 13:11

Re: Dieta wegetariańska - Czy warto?

Post autor: Czukers »

Niestety, nie jest to moja branża. Może poszukaj czegoś w sieci najpierw?
Cechą wyróżniającą chrześcijańską radość jest to, że może ona współistnieć z cierpieniem, całkowicie bowiem opiera się na miłości.
Awatar użytkownika
multifutro
Posty: 3
Rejestracja: 10 cze 2019, 14:14

Re: Dieta wegetariańska - Czy warto?

Post autor: multifutro »

Hej, kuzynka mi ostatnio polecała catering na dietę wegetariańską. Podobno strona cateromarket oferuje bardzo rzetelne usługi tego typu. Przygotują jedzenie pod Twoje konkretne wytyczne.
Stoję, wahając się, co mam wprzódy czynić. I nic nie czynię.
Awatar użytkownika
night
Posty: 18
Rejestracja: 27 cze 2019, 11:49

Re: Dieta wegetariańska - Czy warto?

Post autor: night »

Na pewno wegetarianie, którzy nie jedzą mięsa muszą się posiłkować innymi przepisami na posiłki, które dostarczą im odpowiednich składników odżywczych. Także między innymi dla nich powstała dieta ryżowa, dokładnie opisana tutaj https://slim-express.pl/dieta-ryzowa-ja ... chudzanie/ . Moim zdaniem to jeden z lepszych sposobów na chudnięcie, ale i trzymanie się własnych ograniczeń.
Awatar użytkownika
lanczer
Posty: 51
Rejestracja: 18 lip 2019, 18:36

Re: Dieta wegetariańska - Czy warto?

Post autor: lanczer »

Ja jeśli mam potrzebę na zdrowe jedzenie to zmawiam z tego sklepu https://www.bee.pl/9249-superfoods. Tam są przeróżne produkty których nie znajdzie się w żadnym innym miejscu. Już dawno zrezygnowałam z chodzenia po marketach i szukania produktów których i tak nie mają. Na internecie można zamówić praktycznie wszystko
Awatar użytkownika
Riko
Posty: 24
Rejestracja: 19 lip 2019, 17:25

Re: Dieta wegetariańska - Czy warto?

Post autor: Riko »

W Warszawie taką wegańską kuchnię serwują w restauracji Leila więc jak ktoś jest w mieście to przy okazji może tam zajrzeć i zainspirować się jakimś pomysłem na nowe danie. Ja uwielbiam humus z bakłażanem i orzechami albo mielone ziemniaki z warzywami i białą kapustą. Do tego wiadomo pasty z pieczonej papryki albo cieciorka z ryżem. A jakie napoje pijecie do takich potraw?
Awatar użytkownika
matrona
Posty: 41
Rejestracja: 12 gru 2019, 21:44

Re: Dieta wegetariańska - Czy warto?

Post autor: matrona »

Loveat catering dietetyczny- ja od nich zamawiam diete wegetarianska i jestem bardzo zadowolona, jedzenie smaczne, swieze, przygotowywane w wysokiej jakosci skladnikow. Niesamowita wygoda , poniewaz sama nie mam czasu gotowac, juz nie mowiac o tym, zeby byly to potrawy tak smaczne jak tutaj i wartosciowe :) a zdrowe odzywianie sie jest dla mnie bardzo wazne
Awatar użytkownika
kicia
Posty: 388
Rejestracja: 20 wrz 2019, 14:49

Re: Dieta wegetariańska - Czy warto?

Post autor: kicia »

Jeżeli interesujecie sie zdrowym odżywianiem, to myślę, że tutaj : https://ranozebrano.pl/blog/post/gruszki/ możecie zdobyć wiele interesujących informacji na ten temat/ Mnie zaciekawił artykuł mówiący o tym, że do gruszek warto dodać pieprz, suszone figi i wychodzi obłędne nadzienie do tarteletek. Co na ten temat sądzicie?
Awatar użytkownika
kasjo
Posty: 69
Rejestracja: 30 cze 2019, 21:25

Re: Dieta wegetariańska - Czy warto?

Post autor: kasjo »

Od kilku lat jestem na diecie wegetariańskiej i czuję się jakoś lżej. Mięso wcale nie jest potrzebne do życia i wydaje mi się, że można je racjonalnie zastąpić innymi produktami. Jeśli chodzi o żywność, to ja kupuję głównie w necie, na stronach ze zdrowymi produktami typu https://krukam.pl/ . Tu znajdziecie wiele ciekawych produktów dla wegan i wegetarian.
Awatar użytkownika
ajlona
Posty: 17
Rejestracja: 18 gru 2019, 22:49

Re: Dieta wegetariańska - Czy warto?

Post autor: ajlona »

Warto, chociażby dla zdrowia. Na diecie pudełkowej wege Cud i Miód schudłam 7 kg a do tego pozbyłam się uczucia ciężkości na żołądku, niestrawności i wzdęć. Zauważyłam też poprawę stanu skóry, więc naprawdę sporo korzyści.
Awatar użytkownika
kociołek
Posty: 101
Rejestracja: 16 maja 2019, 9:13

Re: Dieta wegetariańska - Czy warto?

Post autor: kociołek »

Także od jakiegoś czasu przeszłam na dietę pudełkową, którą zamawiam tutaj https://dietly.pl/catering-dietetyczny/kielce poleciła mi ją moja koleżanka która będąc na takiej diecie bardzo dużo schudła i nie chodziła przy tym głodna. A oprócz tego sama sobie wybierała co danego dnia chciałaby zjeść. Jest to bardzo fajny sposób na jedzenie zdrowe i regularne. Ja tam widz w takiej diecie same superlatywy
paólinka

Re: Dieta wegetariańska - Czy warto?

Post autor: paólinka »

Od paru tygodni nie jem mięsa, idzie mi coraz lepiej, do pracy zabieram różne sałatki, zupy, obowiązkowo jakiś pomidorowy albo wielowarzywny sok , lubię soki Tarczyn, butelki mi się przydają do przetworów :)
Bąbeleczki

Re: Dieta wegetariańska - Czy warto?

Post autor: Bąbeleczki »

Jeżeli ma być to dieta która ma pomóc schudnąć to myślę że każda dobra dieta to warta dieta. Po prostu przy tym wszystkim trzeba pamiętać że jakakolwiek aktywność fizyczna też jest potrzebna do prawidłowego funkcjonowania. Na tej stronie znajdziecie wszystko co będzie wam potrzebne do domowego ćwiczenia https://www.marbo-sport.pl/pol_m_Gryfy- ... a-951.html
Drewótnia

Re: Dieta wegetariańska - Czy warto?

Post autor: Drewótnia »

Jeżeli nie chcesz jeśc mięsa, no to spoko. Ja jednak normalnie jadam mięso. Aczkolwiek mam dni, ze mam je bezmięsne jak np dzisiaj ;) teraz nosze się z zamiarem ćwiczeń. w koncu teraz przyszedł czas na to. Myślę o czymś takim jak taki zestaw do ćwiczeń. https://www.k-sport.com.pl/product-pol- ... L0100.html
Błośka

Re: Dieta wegetariańska - Czy warto?

Post autor: Błośka »

Jeżeli szukacie dobrej diety dla siebie to na pewno warto tutaj wyróżnić firmę Sport Food Box u których dostępna jest bardzo dobra Dieta pudełkowa Warszawa. Przede wszystkim mam posiłki odpowiednio rozdzielone na cały dzień i odpowiednio policzone pod moje zapotrzebowanie kaloryczne, jako osoba która uprawia sporo sportów potrzebuję odpowiednią ilość kalorii z takim wsparciem jest to jak się okazuje możliwe!
Awatar użytkownika
samaki
Posty: 71
Rejestracja: 15 lip 2019, 16:23

Re: Dieta wegetariańska - Czy warto?

Post autor: samaki »

To już jest indywidualna kwestia czy ktoś chce na taką dietę przejść czy nie. Ale jest zdrowa to na pewno. I na pewno łatwiej będzie ją trzymać jeśli w domu znajdzie się prasa do oleju , dzięki której można samodzielnie tłoczyć na zimno zdrowe oleje w domu
Łuńka

Re: Dieta wegetariańska - Czy warto?

Post autor: Łuńka »

Ze swojej strony jak najbardziej mogę polecić Wam do sprawdzenia (new) dieta odchudzanie która oferuje zróżnicowane, dietetyczne soki na kilka dni zarówno 3,5, czy nawet 8 które zawsze są świeże i pełne witamin, minerałów oraz probiotyków. Pozdrawiam i zdrówka Wam życzę!

wyłącznik główny 250a
Orłowska

Re: Dieta wegetariańska - Czy warto?

Post autor: Orłowska »

Grudniowa pisze: ↑04 mar 2019, 15:30 Bardzo serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą firmy Food2Door. Oferuje ona przygotowywanie cateringu dietetycznego przystosowanego do Twoich potrzeb.
Ja się czuję świetnie na tej diecie, natomiast trzeba zwracać uwgę na kilka rzeczy aby uniknąć niedoborów ważnych dla organizmu minerałów, przez przejściem na dietę proponuję przeczytaj wpis z bloga Phamily jak zdrowo przejść na wege
Rołek

Re: Dieta wegetariańska - Czy warto?

Post autor: Rołek »

Wedlug mnie bardzo fajna opcja jest dostawa takich pysznych diet sokowych do domu przez kilka dni dla odbudowy organizmu i w ofercie SportFoodSoki znajdziecie taką opcję jak dieta Sirtfood ma przepyszne menu i dostosuja sie do naszych preferencji zywieniowych zachowujac przy tym zbliansowaną dietę
Dalia

Re: Dieta wegetariańska - Czy warto?

Post autor: Dalia »

Zdecydowanie nie jestem wegetarianką, ale próbowałam takiej diety przez 2 tygodnie. Czułam się tak jakoś lżej i było wszystko ok, dopóki mama nie zaprosiła mnie na obiad i nie zaserwowała schabowego ; ) W swojej kuchni unikam tłustych i ciężkich potraw, ale u mamy nie umiem odmówić. Wprowadzając dietę wegetariańską pamiętajcie, żeby kontrolować czy Wam służy, czy nie czujecie się gorzej od kiedy ją stosujecie? Możecie robić sobie badanie kontrolne i sprawdzać czy wsystko jest ok. mam do was pytanie , czego używacie do smażenia ? interesują mnie ostatnio zdrowe tłuszcze i jestem ciekawa których z nich używacie? :)
ODPOWIEDZ