cerdesign.pl opinie

Wątek dla wielbicieli wnętrz i ogrodnictwa. Wszystko, co musisz wiedzieć o sklepach z asortymentem przydatnym przy budowie i urządzaniu domu i ogrodu.
Awatar użytkownika
Bert-83
Posty: 2
Rejestracja: 30 sty 2020, 20:03

cerdesign.pl opinie

Post autor: Bert-83 »

Czy cerdesign.pl ma dobre płytki ceramiczne? Kusi mnie ich oferta, bo mają bardzo ładne płytki w dobrych cenach i ogromny wybór, ale chętnie poznam wasze opinie.
Awatar użytkownika
Hugo-95
Posty: 2
Rejestracja: 23 mar 2020, 2:35

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: Hugo-95 »

Mamy w domu płytki z cerdesign.pl - i w łazience, i w kuchni. I to są bardzo dobre płytki. Solidne, ładne, trwałe. Polecam ci.
Awatar użytkownika
Jeremiasz1987
Posty: 2
Rejestracja: 17 sty 2020, 20:51

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: Jeremiasz1987 »

Jak najbardziej warto kupić płytki w CerDesign. Mam od nich płytki ścienne w łazience i nie mogę powiedzieć o nich złego słowa. Dobrze się czyszczą, nie były bardzo drogie, a jakość jest dobra.
Awatar użytkownika
Arkadiusz
Posty: 2
Rejestracja: 10 sty 2020, 11:50

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: Arkadiusz »

Jesli ceramika, to tylko CerDesign. Robią płytki ceramiczne, mozaikę dekoracyjną, armaturę - full opcja. A wszystko w dobrej cenie.
Awatar użytkownika
Brunon_89
Posty: 2
Rejestracja: 19 sty 2020, 10:50

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: Brunon_89 »

A wiecie, że w cerdesign.pl można też kupić grzejniki? Są naprawdę fajnej jakości, a ceny nie zwalają z nóg.
Awatar użytkownika
Felicjana_82
Posty: 2
Rejestracja: 15 gru 2019, 7:56

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: Felicjana_82 »

Ja mam z cerdesign.pl armaturę do łazienki. Tylko u nich była dostępna moja wymarzona, czarna bateria umywalkowa. Piękna.
Awatar użytkownika
agapit-91
Posty: 4
Rejestracja: 10 sty 2020, 14:39

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: agapit-91 »

My mamy w mieszkaniu płytki ceramiczne imitujące marmur od cerdesign.pl. Są bardzo ładne i elegancko wyglądają na ścianie.

UWAGA!! nie płaci za usługi SEO - sprawdź w BIG
Awatar użytkownika
bodosław97
Posty: 5
Rejestracja: 08 sty 2020, 23:48

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: bodosław97 »

Bardzo dobra jakość płytek w dobrej cenie. Polecam zakupy w CERDESIGN.
Awatar użytkownika
Barbara75
Posty: 4
Rejestracja: 28 lut 2020, 5:09

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: Barbara75 »

Ja zakochałam się w płytkach imitujących drewno. Są trwalsze od zwykłych paneli, w kuchni spisują się wspaniale. Kupowaliśmy właśnie w CerDesign, bo mieli po prostu największy wybór i najładniejsze modele. Polecam!!
Awatar użytkownika
ada75
Posty: 3
Rejestracja: 18 mar 2020, 6:21

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: ada75 »

Bardzo dobra jakość płytek i armatury do łazienki i kuchni. Przy remoncie mieszkania na pewno zamówię z https://cerdesign.pl/.
Awatar użytkownika
Laurencja_83
Posty: 1
Rejestracja: 29 mar 2020, 15:29

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: Laurencja_83 »

W sklepie https://cerdesign.pl/ kupiliśmy z mężem płytki do kuchni, a później pozostałą część do dwóch łazienek i hallu. Są piękne i idealne do cienkiej fugi, która wygląda świetnie!
Awatar użytkownika
szejma93
Posty: 1
Rejestracja: 11 lut 2020, 22:35

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: szejma93 »

Nam zależało na oryginalnych wzorach na płytkach ceramicznych - jak odkryliśmy sklep CerDesign wybór płytek stał się tylko formalnością!
Awatar użytkownika
rafal-94
Posty: 1
Rejestracja: 17 mar 2020, 23:26

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: rafal-94 »

Polecam płytki rektyfikowane - to właśnie dzięki nim możemy zrobić bardzo cienką, symboliczną wręcz fugę. Sklep https://cerdesign.pl/ to miejsce, w którym znajdziemy płytki dokładnie takie, jakich szukamy!
Awatar użytkownika
Juta_83
Posty: 2
Rejestracja: 15 sty 2020, 5:33

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: Juta_83 »

A co sądzicie o płytkach imitujących drewno? Do łazienki? Znalazłam takie w CerDesign i poczytałam i się okazało, że to hit ostatnich sezonów :)
Awatar użytkownika
Marcelina91
Posty: 3
Rejestracja: 26 sty 2020, 21:34

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: Marcelina91 »

Płytki a la drewno to super rozwiązanie, jeśli planujesz na ściany położyć białe płytki! My urządziliśmy mieszkanie w stylu skandynawskim i płytki imitujące drewno znalazło się w łazience, kuchni i przedpokoju i wygląda to rewelacyjnie! Też kupiliśmy je w CerDesign!
Awatar użytkownika
Lagoda1990
Posty: 1
Rejestracja: 26 maja 2020, 11:55

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: Lagoda1990 »

W CerDesign mają bardzo duży wybór płytek - śmiało można zaopatrzyć się we wszystkie płytki do całego domu :)
Awatar użytkownika
Melchior-93
Posty: 1
Rejestracja: 08 lut 2020, 2:30

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: Melchior-93 »

Ja pracuję "w remontach" i często polecam CerDesign, jeśli moi klienci szukają inspiracji lub płytek, których nie kupią w zwykłym markecie. Przy czym zawsze polecam płytki rektyfikowane.
Awatar użytkownika
Natasza81
Posty: 2
Rejestracja: 20 lut 2020, 13:41

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: Natasza81 »

Ja przy okazji zakupu płytek kupiłam także baterie i grzejniki i wszystko jest najwyższej jakości - CerDesign polecam jak najbardziej!
Awatar użytkownika
Hestia_80
Posty: 1
Rejestracja: 25 lip 2020, 2:11

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: Hestia_80 »

Sklep CerDesign jest miejscem idealnym dla osób, którzy szukają płytek o ciekawych wzorach. Duży plus za informację, jak wyliczyć, ile płytek potrzebujemy, polecam!
Awatar użytkownika
Kamil_79
Posty: 1
Rejestracja: 24 kwie 2020, 8:59

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: Kamil_79 »

Pracuję w wykończeniówce i klientom zawsze mówię, żeby kupowali płytki rektyfikowane - mnie się lepiej kładzie, a efekt jest nieporównywalnie lepszy. W CerDesign klienci zamawiają płytki, dekory, ale i armaturę też często. Śmiało mogę polecić!
Awatar użytkownika
Aldona-99
Posty: 3
Rejestracja: 29 kwie 2020, 15:09

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: Aldona-99 »

Jeśli szukacie pomysłów na aranżację wnętrza i wykorzystanie nietypowych płytek to z pewnością Cerdesign to dobre miejsce, by się zainspirować, widzieliście ich inspiracje na blogu? https://cerdesign.pl/blog/category/3_inspiracje.html
Awatar użytkownika
Inga
Posty: 2
Rejestracja: 14 lut 2020, 23:38

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: Inga »

znam sklep cerdesign, zamawiałam u nich płytki łazienkowe Porcelanosa Starwood - są po prostu piękne!
Awatar użytkownika
Borysław-71
Posty: 3
Rejestracja: 07 kwie 2020, 18:20

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: Borysław-71 »

Szukam nietypowych płytek ceramicznych do kuchni, trafiłam na waszą dyskusję, czy ktoś z Was kupił płytki Venis w Cerdesign?
Awatar użytkownika
Eliza-73
Posty: 3
Rejestracja: 26 gru 2019, 6:10

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: Eliza-73 »

Tak! Ja wybrałam płytki Venis i jestem bardzo zadowolona, prezentują się świetnie, glazurnicy nie narzekali na materiał, gdy kładli płytki, a sklep zadziałał bez problemu.

displayport s-video
Awatar użytkownika
Dionizy
Posty: 2
Rejestracja: 13 mar 2020, 3:36

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: Dionizy »

U mnie podobnie, jestem równie zadowolony z wybór płytek w Cerdesign, warto do nich zadzwonić i dogadać się w kwestii cen płytek.
Awatar użytkownika
celestia
Posty: 3
Rejestracja: 16 kwie 2020, 5:20

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: celestia »

Hiszpańskie płytki wyróżniają się na tle tych dostępnych w sieciówkach, prezentują się znacznie lepiej, a wybór kolorystyki, wzorów, formatów płytek jest po prostu przeogromny.
Awatar użytkownika
bolesław-94
Posty: 1
Rejestracja: 14 maja 2020, 6:03

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: bolesław-94 »

Ja mogę pochwalić cerdesign za obsługę i szybką wysyłkę zamówienia.
Awatar użytkownika
Antoni-69
Posty: 5
Rejestracja: 22 gru 2019, 15:54

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: Antoni-69 »

CerDesign wyróżnia się przede wszystkim dostępnością produktów, w szczególności jeśli chodzi o płytki z Hiszpanii, mają naprawdę duży wybór, wiele kolekcji na miejscu.
Awatar użytkownika
Cezaria_71
Posty: 2
Rejestracja: 13 lut 2020, 15:17

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: Cezaria_71 »

Dobry, sprawdzony sklep, udzielają fachowych porad, są w stanie zaproponować większe zniżki niż konkurencja, polecam.
Awatar użytkownika
Zyta1986
Posty: 3
Rejestracja: 29 mar 2020, 15:29

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: Zyta1986 »

Zamówiłam płytki w ich sklepie online (cerdesign.pl) i jestem bardzo zadowolona, przyszły dobrze zabezpieczone, wszystkie całe, a same płytki prezentują się tak jak chciałam!

asg p90
Awatar użytkownika
skałosz1979
Posty: 1
Rejestracja: 03 maja 2020, 18:11

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: skałosz1979 »

Jestem totalnie zakochana w ich ceramice dekoracyjnej. Wspaniałe wykonanie.
Awatar użytkownika
Gracjan80
Posty: 1
Rejestracja: 29 cze 2020, 16:58

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: Gracjan80 »

Mamy w domu płytki z cerdesign.pl - i w łazience, i w kuchni. I to są bardzo dobre płytki. Solidne, ładne, trwałe. Polecam ci.
Awatar użytkownika
Dyzma1981
Posty: 1
Rejestracja: 18 maja 2020, 13:16

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: Dyzma1981 »

Bez względu na to, gdzie zaopatrzycie się w ceramikę łazienkową - wannę umywalkę itp., to pamiętajcie, że aby wszystko wyglądało jak nowe przez wiele lat, musicie o to odpowiednio dbać. Na stronie https://cerdesign.pl/ znajdziecie ciekawy artykuł na ten temat.
Awatar użytkownika
Hubert-89
Posty: 1
Rejestracja: 16 maja 2020, 9:28

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: Hubert-89 »

Obsługa klienta bardzo pomocna i miła – pomogli mi obliczyć ilość potrzebnych płytek i dobrać odpowiedni kolor. Jakość płytek ceramicznych na wysokim poziomie. Osobiście jestem bardzo zadowolona.
Awatar użytkownika
Placyda63
Posty: 1
Rejestracja: 21 wrz 2020, 22:08

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: Placyda63 »

Jak dla mnie świetny sklep! Jakość adekwatna do ceny – polecam.
Awatar użytkownika
Narcyz
Posty: 1
Rejestracja: 11 sie 2020, 5:17

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: Narcyz »

Jeśli masz ochotę kupić płytki ceramiczne najwyższej jakości, to jak najbardziej polecam cerdesign. Bardzo dobre opinie w sieci zawdzięcza temu, że w swoim asortymencie ma tylko sprawdzone produkty najwyższej jakości. Kupując tam masz pewność, że inwestujesz w najlepszy produkt.
Awatar użytkownika
Sandra_72
Posty: 1
Rejestracja: 15 kwie 2020, 22:59

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: Sandra_72 »

Kiedy zadzwoniłam do sklepu i zapytałam, jakie płytki będą najlepsze do mojej kuchni, to obsługa chętnie mi doradziła. Dzięki temu miałam pewność, że dokonałam najlepszego wyboru. Polecam ten sklep, ze względu na indywidualne podejście do klienta.
Awatar użytkownika
helena1992
Posty: 1
Rejestracja: 20 kwie 2020, 5:18

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: helena1992 »

Na cerdesign robię zakupy nie tylko ze względu na atrakcyjną cenę, ale również dzięki inspiracjom. Sprawdź ich stronę – regularnie umieszczają różne ciekawe artykuły. Dla mnie najbardziej przydatny był ten o aranżacji małej łazienki.
Awatar użytkownika
Safira99
Posty: 1
Rejestracja: 14 wrz 2020, 10:52

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: Safira99 »

Dla mnie cerdesign to idealny sklep. Nie miałem czasu na jeżdżenie po stacjonarnych sklepach, więc chciałem zrobić zakupy przez internet. W tym sklepie się udało. Obsługa była bardzo miła i udzieliła mi niezbędnych odpowiedzi na pytania. Moja opinia na temat jakości ich usług i produktów? Bardzo dobra!
Awatar użytkownika
gaj64
Posty: 1
Rejestracja: 07 wrz 2020, 23:13

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: gaj64 »

Moja opinia na temat cerdesign jest jak najbardziej pozytywna. Zamawiałam u nich płytki do łazienki. Przesyłka doszła bardzo szybko, a płytki były bardzo wysokiej jakości.
Awatar użytkownika
mira82
Posty: 1
Rejestracja: 18 sie 2020, 12:29

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: mira82 »

Kupowałem jakiś czas temu płytki podłogowe w tym sklepie. Naprawdę dobra jakość. Płytki się nie rysują, są wytrzymałe na urazy mechaniczne i łatwe w czyszczeniu. Myślę, że warto robić tam zakupy.
Awatar użytkownika
Judyta_85
Posty: 1
Rejestracja: 31 lip 2020, 21:59

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: Judyta_85 »

Zamawiałam w Cerdesign płytki do łazienki i jestem zadowolona z efektu. Kafelki wyglądają stylowo i w końcu mogę chwalić się nowoczesną łazienką. Poza tym ceny mają całkiem niskie i można na ich stronie znaleźć wiele fajnych pomysłów na wnętrze.
Awatar użytkownika
Tymora-60
Posty: 1
Rejestracja: 18 sie 2020, 1:04

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: Tymora-60 »

Tutaj znalazłam w końcu takie płytki, jakich zawsze szukałam. Chciałam uzyskać efekt betonu, bo teraz to jest modny motyw i tam je znalazłam. Fajnie to wygląda w łazience, zwłaszcza taki duże kafle. Myślę, że każdy u nich znajdzie coś odpowiedniego.
Awatar użytkownika
Dobieslaw
Posty: 1
Rejestracja: 03 lip 2020, 22:40

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: Dobieslaw »

Mi najbardziej do gustu przypadły płytki imitujące drewno. Są też dostępne w Cerdesign . Zawsze zależało mi na przytulnym pomieszczeniu, które ma dużo wspólnego z przyrodą. Mam w mieszkaniu dużo drewna, więc te płytki idealnie pasują.
Awatar użytkownika
Radosław
Posty: 1
Rejestracja: 12 maja 2020, 9:59

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: Radosław »

Wszystko mi się podoba w Cerdesign. Mają stylowe płytki, ale też armaturę czy oświetlenie, które pasuje i do łazienki, i do salonu. Fajne mają pomysły na urządzanie wnętrz. Poza tym ceny są przystępne, co jest kolejnym plusem.
Awatar użytkownika
Natanael1998
Posty: 1
Rejestracja: 17 sie 2020, 9:54

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: Natanael1998 »

Sklep Cerdesign polecił mi brat. Mówił, że tam jest duży wybór płytek i akcesoriów do łazienki. Zajrzałam tam i od razu wybrałam kafelki, które mi wpadły w oko. Poza tym kurier szybko je przywiózł i mogliśmy bez czekania dokończyć remont.
Awatar użytkownika
Dorian92
Posty: 1
Rejestracja: 15 paź 2020, 16:11

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: Dorian92 »

Ja też mam dobre zdanie o Cerdesign. Ich płytki są bardzo ładne i na pewno każdy wybierze sobie coś ciekawego. Ja u nich zamawiałam akurat kafelki do kuchni i nie mam żadnych zastrzeżeń. Wyglądają ładnie i podobają się wszystkim moim znajomym.
Awatar użytkownika
Tacjana68
Posty: 1
Rejestracja: 25 wrz 2020, 19:48

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: Tacjana68 »

Jeżeli wy, podobnie jak ja, macie problem z wyborem płytek do łazienki, to polecam sklep https://cerdesign.pl/. Akurat u nas był problem z dużą wilgocią, więc płytki musiały być bardzo dobrej jakości. Właśnie takie znaleźliśmy w tym sklepie. Mają duży wybór kafelków, także do kuchni. Ich płytki są też modne, więc fajnie można urządzić dom.
Awatar użytkownika
dżem_99
Posty: 1
Rejestracja: 01 lis 2020, 1:31

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: dżem_99 »

Jeżeli robicie remont łazienki, to mogę polecić wam płytki od Cerdesign. Mają duży wybór płytek do łazienki, ale też do kuchni. Poza tym są tanie, a mój partner mówi, że mają dobrą jakość. Wzory też są bardzo ładne i modne.
Awatar użytkownika
Florian89
Posty: 1
Rejestracja: 02 lip 2020, 3:41

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: Florian89 »

Niedawno szukałam materiałów wykończeniowych do łazienek w nowym domu. Szukałam w różnych sklepach i dopiero w Cerdesign znalazłam to, czego potrzebowałam. Najlepszy salon płytek w sieci. Oprócz płytek, kupiłam tam również ceramikę do łazienek. Wszystko dojechało szybko i w całości - polecam.
Awatar użytkownika
Mieczysław-60
Posty: 1
Rejestracja: 11 sie 2020, 10:53

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: Mieczysław-60 »

Najlepszy projekt łazienki posypie się, jeśli nie będziecie mieli dobrego dostawcy ceramiki, takiego jak firma CerDesign. Dzięki ich magazynom wszystkie zamówione przeze mnie płytki były u mnie w przeciągu kilku dni, polecam.
starócha

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: starócha »

Jeżeli decydujemy się na remont mieszkania to musimy pamiętać o wielu istotnych kwestiach, z którymi siłą rzeczy będziemy mieć do czynienia w trakcie realizowania naszego planu. Zaplanowanie działań jest bardzo ważne i może przesądzić o końcowym efekcie naszych działań i o tym, czy będziemy zadowoleni z naszej inwestycji. Zależnie od tego czy będziemy korzystać z pomocy firmy remontowej która nas wesprze, czyli przykładowo wykończenia wnętrz wykonamy samodzielnie, a pozostałe prace zostawimy do wykonania dla firmy to potrzebny budżet może się różnić. Poza kwestiami ekonomicznymi istotne są także kwestie bezpieczeństwa, nie mając pojęcia o instalacjach elektrycznych nie powinniśmy ich dotykać, ponieważ takie nieautoryzowane prace mogą zakończyć się powstaniem zagrożenia zdrowia i/lub życia naszego, oraz naszych bliskich. Podobnie sprawa wygląda jeśli omawiamy instalacje sanitarne. Jednak tutaj może zaistnieć pilna potrzeby interwencji ze względu na możliwość powstawnia awarii i może zajść potrzeba pilnego usunięcia przyczyny, co nie jest możliwe gdy nie posiada się specjalistycznej wiedzy oraz nie zna zależności funkcjonowania poszczególnych elementów instalacji. Również takie czynności jak praca z niełatwym dla amatora materiałem jakim jest tynk nie powinny być wykonywane samodzielnie, a powierzane profesjonaliście. Odkształcenia jakie powstają podczas pracy z tynkiem po wyschnięciu nie są możliwe do zeszlifowania tak jak ma to miejsce w przypadku gładzi. Podobnie sprawa wygląda gdy zamierzamy wykonywać ściałki działowe lub sufity podwieszane. Tutaj jest sporo elementów które nietrudno można uszkodzić, a usterki są najzwyczajniej nieopłacalne bo mogą się także wiązać z koniecznością wymiany materiału. Uszkodzone, nieprawidłowo zainstalowane płyty gipsowo kartonowe też mogą nie nadawać się do demontażu lub w trakcie mogą zostać uszkodzone, połamane. A taka sytuacja zupełnie dyskwalifikuje materiał z dalszego użytkowania.
Nakiś

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: Nakiś »

Kupiłam w Cerdesign przepiękne płytki imitujące drewno taniej niż gdziekolwiek indziej. Płytki prezentują się naprawdę ładnie. Naprawdę polecam zajrzeć szczególnie w dział outlet, jeśli szukacie płytek w dobrej cenie.
Szręmi

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: Szręmi »

Polecam Cerdesign! Mają świetne ceny, szczególnie, że mają też outlet z płytkami ceramicznymi, które bywają nawet połowę taniej niż gdziekolwiek indziej. Można sobie zrobić remont za naprawdę niewielkie pieniądze. Ja skorzystałam :)
Mińka

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: Mińka »

W dobrej cenie jest u nich również mozaika dekoracyjna, którą kupiłam. Z salonu płytek Cerdesign mam płytki podłogowe i ścienne zarówno do kuchni, jak i łazienki. Zamówienie zrealizowane bardzo szybko, płytki w dobrej cenie.
Świt

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: Świt »

Kiedy zepsuła mi się stara umywalka, postanowiłam zrobić mały lifting łazienki. W Cerdesign znalazłam i umywalkę i grzejniki i wannę. Super sklep z produktami wysokiej jakości.
Wąż

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: Wąż »

Kupiłem w Cerdesign płytki jak beton, dzięki którym udało się stworzyć naprawdę fajną ścianę w mojej dużej łazience. Robi wrażenie. U nich znalazłam te płytki najtaniej, dlatego polecam.
Władzia

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: Władzia »

No jeśli chodzi o wyposażenie łazienek, to Cerdesign jest miejscem, do którego naprawdę warto zajrzeć. Mają nie tylko ogromny wybór i dobre ceny, nie tylko płytek ceramicznych.
Całun

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: Całun »

Moja opinia jest oczywiście pozytywna. Z czystym sumieniem polecam zakupy w Cerdesign. Kupiłem u nich płytki podłogowe do kuchni i przedpokoju. Zdecydowanie taniej, niż gdziekolwiek indziej.
Zamiń

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: Zamiń »

Ja również jestem zadowolonym klientem. Mozaika dekoracyjna skradła moje serce. Bardzo fajny sklep, duży wybór płytek, doskonałe podejście do klienta. Zdecydowanie mogę polecić ten sklep. Warto.
Adeliń

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: Adeliń »

Nie tylko płytki mają w dobrej cenie. Moim zdaniem na uwagę zasługuje też armatura i ceramika, którą można u nich upolować taniej, niż gdziekolwiek indziej. Polecam.
dłużej

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: dłużej »

Remont naszej łazienki wyszedł zdecydowanie taniej niż planowaliśmy, ze względu na to, że odkryłam salon Cerdesign. Mamy od nich płytki podłogowe i płytki ścienne ale też armaturę i ceramikę. Naprawdę polecam, jesteśmy ogromnie zadowoleni.
Buśko

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: Buśko »

Duży wybór i przystępne ceny. Warto zajrzeć nie tylko do działu outlet. Ceramika i armatura również warta uwagi, my dzięki nim zaoszczędziliśmy na remoncie łazienki.
Gośka

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: Gośka »

Ja zamówiłam grzejniki z tego sklepu. Bardzo szybka wysyłka, dobrze zabezpieczony towar, jestem zadowolona. Ceny naprawdę kuszące, jakość fajna. Mogę z czystym sumieniem polecić Cerdesign.
Żoja

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: Żoja »

Polecam Cerdesign. Mają dobrze wyposażony sklep, ale mają też outlet wyposażenia łazienek, gdzie można kupić np. płytki ceramiczne o połowę taniej. Ja jestem pod wrażeniem.
eśka

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: eśka »

To prawda, że mają sporo artykułów łazienkowych taniej, niż w innych sklepach. Ja kupiłam płytki imitujące kamień do łazienki taniej o 20%. Jakość świetna, pięknie wyglądają. Polecam ten salon.

stajnia na królówce
freśka

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: freśka »

Polecam Cerdesign. Kupiłam u nich płytki do łazienki i bardzo chwalę za szybką realizację mojego zamówienia. W dwa dni płytki były u mnie.
Łabuda

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: Łabuda »

Salon płytek ceramicznych naprawdę wart polecenia. Poza dobrymi cenami, warto zauważyć, że na ich stronie można znaleźć również inspiracje remontowe, mi to pomogło podjąć decyzję, jak mam urządzić kuchnię i łazienkę :))
Łaboda

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: Łaboda »

Jeśli szukacie salonu łazienek, w którym kupicie tanie płytki, to z czystym sumieniem mogę polecić Cerdesign. Kupiłam u nich naprawdę sporo płytek.
Hroś

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: Hroś »

Ja sobie bardzo chwale płytki imitujące beton, wyglądają naprawdę ekstra. Robią świetny klimat. A w tym sklepie jest ich całkiem spory wybór za fajną cenę. Polecam serdecznie.
Dariń

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: Dariń »

W mojej kuchni i łazienki są płytki kupione w bardzo dobrej cenie, w outlecie Cerdesign. I muszę przyznać, że wyglądają pięknie. A mozaika dekoracyjna robi wrażenie na wszystkich gościach.
plaża

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: plaża »

Bardzo dobry salon płytek ceramicznych. Bogaty wybór i dobre ceny asortymentu. Polecam zakup płytek i wyposażenia łazienek u nich.
Gabś

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: Gabś »

Mnie zainteresowała mozaika dekoracyjna, nawet kilka sztuk takiej mozaiki może zmienić całe wnętrze. Jest naprawdę super. Na stronie CerDesign jest spory wybór wzorów i motywów. Każdy może znaleźć coś co go zainspiruje, oczaruje, zainteresuje. Zdecydowanie polecam firmę.
Niłka

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: Niłka »

Bardzo dobry salon wyposażenie łazienek. Nie tylko dlatego, że mają bogatą ofertę i płytki ceramiczne w naprawdę dobrej cenie (warto zajrzeć szczególnie w dział outlet). Ale również dlatego, że na ich stronie można znaleźć sporo inspiracji na remont, nie tylko łazienki. Polecam.
Rośka

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: Rośka »

Moim zdaniem, jeśli w dobrej cenie chcecie wyremontować kuchnię czy łazienkę, to właśnie adres salonu wyposażenia łazienek Cerdesign jest godnym polecenia miejscem. Mają dział outlet wyposażenia łazienek gdzie naprawdę warto zajrzeć. .
płetwa

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: płetwa »

Sklep, a właściwie salon wyposażenia łazienek jest idealnym przykładem na to, że jeśli się chce, można znaleźć miejsce, w którym w dobrej cenie kupi się płytki łazienkowe w dobrej cenie, zresztą nie tylko one. Dzięki Cerdesign można naprawdę sporo zaoszczędzic na produktach potrzebnych do remontu łazienki czy kuchni.
Ryśka

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: Ryśka »

Ja przyznam, że kupiłam u nich przypadkowo, nie znając wcześniej tego sklepu, ani nie znając opinii. Jednak skusiła mnie naprawdę konkurencyjna cena na produkty do remontu i wyposażenia łazienki takie jak ceramika i armatura. A dodatkowo płytki ceramiczne naprawdę tanie! Polecam ten sklep, ja jestem w szoku, że nie słyszałam o nim wcześniej.
Hało

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: Hało »

Warto do nich zajrzeć i to nie tylko dlatego, że mają outlet z płytkami ceramicznymi, gdzie na pewno można sporo zaoszczędzić na zakupach. Po prostu mają świetnej jakości produkty do wyposażenia kuchni i łazienki. . .
Bigń

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: Bigń »

ja z CerDesign zamówiłam grzejniki, mozaikę dekoracyjną i armaturę łazienkową. Jestem bardzo zadowolona. Jeśli będę potrzebować czegoś do łazienki to na pewno najpierw u nich będę szukać. Mają we mnie stałego, zadowolonego i szczęśliwego klienta. Polecam sklep bardzo. Na pewno znajdziecie tu coś dla siebie.

tanie monitory bydgoszcz
Egźa

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: Egźa »

Zawsze podobały mi się marmury, ale wiadomo, że tego typu podłogi wiążą się z naprawdę ogromnymi kosztami, na które niestety nie mogłam sobie pozwolić. A nawet jakbym mogła, to chyba i tak zdecydowałabym się jednak na płytki imitujące marmur, które w Cerdesign są w naprawdę genialnej cenie. No i prezentują się również rewelacyjnie.
Ołagin

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: Ołagin »

Fajnie, że wszystko do remontu łazienki można kupić w jednym miejscu, ale przede wszystkim sporo zaoszczędzając. Ja dzięki tym oszczędnościom kupiłam sporo fajnych dodatków do łazienki :) A druga sprawa jest taka, że na stronie Cerdesign są też inspiracje remontowe, warto do nich zajrzeć, bo ja podpatrzyłam kilka fajnych rozwiązań.
Łucja

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: Łucja »

Ekstra płytki cermiczne, naprawdę ogromny wybór, można urządzić łazienkę w dowolnym stylu. Zwłaszcza że Cer Design ma tez mozaikę dekoracyjną, armaturę łazienkową i oświetlenie. Piękne rzeczy, nadające wystrojowi nowy styl, nowe życie. Polecam. .
Karaś

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: Karaś »

Ja wybrałam płytki imitujące kamień są naprawdę ekstra. W ogóle wybór płytek jest w tym sklepie naprawdę imponujący. Obsługa klienta robi na mnie wrażenie. Szybkość realizacji zamówienia - błyskawiczna. Jestem zachwycona zakupami w CerDesign. I tym ile inspiracji można u nich znaleźć.
Mniś

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: Mniś »

Mnie totalnie urzekły i zafascynowały płytki inspirowane metalem. Są naprawdę wyjątkowe. Nadają mieszkaniu takiego stylu industrialnego. CerDesign ma naprawdę duży wybór świetnych płytek. Można swoje mieszkanie całkowicie zmienić, można mu nadać fantastczny, niepowtarzalny klimat.
Julka Ó.

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: Julka Ó. »

Bardzo cenię sobie firmę Cerdesign, potrafią naprawdę zainspirować człowieka, podsunąć super rozwiązania do mieszkania. I nawet ze zwykłego mieszkania w bloku z wielkiej płyty można wyczarować coś magicznego i niespotykanego. Mają świetne płytki ścienne, mozaiki, dekory. Jest w czym wybierać.
Awatar użytkownika
Ida77
Posty: 1
Rejestracja: 23 gru 2020, 0:11

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: Ida77 »

Bardzo ładna mozaika dekoracyjna, można wyczarować takie fajne wzory, różne style, różne klimaty. CerDesign to nie tylko sklep, to także fachowe porady. Nawet taki laik jak ja wiele się nauczył od fachowców pracujących w tej firmie.
Awatar użytkownika
Florentyn-61
Posty: 1
Rejestracja: 08 lis 2020, 21:35

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: Florentyn-61 »

Dzięki firmie CerDesign wiem już jakie płytki do jakiego pomieszczenia - to dobrze że można uzyskać u nich takie porady. To wiele znaczy dla kogoś kto nie zajmuje się tym na co dzień. Z taką wiedzą łatwiej później rozmawiać z fachowcem, który będzie układał płytki.
Awatar użytkownika
Miron91
Posty: 1
Rejestracja: 07 lis 2020, 12:06

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: Miron91 »

CerDesign to nie tylko płytki ale także armatura do łazienki i kuchni. Zdecydowanie przy remoncie łazienki nie trzeba szukać nigdzie dalej, wystarczy ten sklep. Duży wybór, dobre ceny, fachowe doradztwo.
Awatar użytkownika
jowita_70
Posty: 1
Rejestracja: 07 lut 2021, 5:30

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: jowita_70 »

Mi się bardzo spodobały płytki imitujące drewno. Pracownicy firmy pomogli mi policzyć ile płytek będę potrzebować, dobrali odpowiednie do moich planów. Świetny sklep, jestem bardzo zadowolona. Dobrze że są takie sklepy w których pracują prawdziwi fachowcy.
Awatar użytkownika
bodosław97
Posty: 5
Rejestracja: 08 sty 2020, 23:48

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: bodosław97 »

Ja wybierałem płytki podłogowe, nie umiałem się zdecydować, w końcu pomógł mi pracownik firmy. Dopytał o wszystko, wyliczył ile będę tych płytek potrzebował, doradził które będą najlepszym wyborem. Super firma.
Awatar użytkownika
Marcelina91
Posty: 3
Rejestracja: 26 sty 2020, 21:34

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: Marcelina91 »

Na stronie CerDesign znalazłam super inspiracje. Czasami sami nie wiemy jak chcemy żeby wyglądało dane pomieszczenie, albo mamy zbyt dużo pomysłów. Fajnie jest zobaczyć niektóre z tych pomysłów gdy są gotowe. I fajnie że firma dzieli się takimi inspiracjami.
Awatar użytkownika
szarlota
Posty: 1
Rejestracja: 04 paź 2020, 3:24

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: szarlota »

Na stronie sklepu CerDesign znajdziecie też dział Armatura, na pewno znajdziecie coś dla siebie, dopasowane do Waszego stylu i potrzeb. A jeśli będzie trzeba pracownicy firmy chętnie pomogą w dokonaniu wyboru. Warto im zaufać.
Awatar użytkownika
Marcjana
Posty: 2
Rejestracja: 09 wrz 2020, 9:42

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: Marcjana »

W CerDesign znalazłam piękne płytki imitujące marmur. Wyglądają epicko! Super sklep, w którym można znaleźć takie rzeczy, że mieszkanie zmieni się o sto osiemdziesiąt stopni. Mnóstwo inspiracji i fajny wybór różnego rodzaju płytek.
Awatar użytkownika
wiktoryna92
Posty: 1
Rejestracja: 28 gru 2020, 9:12

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: wiktoryna92 »

Ja sobie w tym sklepie znalazłam super wannę: wanna narożna. Wygodna, ładna, funkcjonalna, idealna. Wiedziałam że u nich znajdę to czego potrzebuję. To nie były moje pierwsze zakupy. I na pewno nie ostatnie!
Awatar użytkownika
tytus82
Posty: 1
Rejestracja: 07 gru 2020, 7:44

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: tytus82 »

Super mozaika dekoracyjna, dobry wybór i przeróżne style tej mozaiki. Do każdego wnętrza można coś znaleźć, dopasować. Szybka realizacja zamówienia, dobry kontakt ze sprzedającym, bardzo fajne ceny.
Awatar użytkownika
bona-68
Posty: 2
Rejestracja: 29 kwie 2020, 18:29

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: bona-68 »

Ja zdecydowałam się na płytki imitujące drewno. Chciałam żeby moje mieszkanie robiło od razu wrażenie ciepłego i przytulnego, takie płytki dodają takiego klimatu. A firma CerDesign była bardzo pomocna w wyborze. Dziękuję i polecam.

UWAGA! nie płaci za usługi SEO - sprawdź w BIG ...
Awatar użytkownika
Bogumir_81
Posty: 1
Rejestracja: 06 kwie 2021, 9:12

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: Bogumir_81 »

Na stronie Cer Design znajdziecie też bardzo fajne porady: https://cerdesign.pl/blog/category/2_porady.html odnośnie urządzenia wnętrz. Warto z nich skorzystać, przygotowali je fachowcy, którzy doskonale znają się na tej robocie.

meble przecierane galerie
Awatar użytkownika
Mojmira1972
Posty: 2
Rejestracja: 22 lis 2020, 5:32

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: Mojmira1972 »

Jeśli szukacie fajnych inspiracji przy urządzaniu wnętrz, to polecam stronę Cerdesign. Na pewno znajdziecie coś co Was uwiedzie. Na przykład płytki cegiełki. Ale też mnóstwo innych takich perełek, których wykorzystanie zmieni Wasze mieszkanie.
Awatar użytkownika
stojan_86
Posty: 2
Rejestracja: 16 wrz 2020, 5:09

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: stojan_86 »

Jeśli nie macie pomysłu jak urządził łazienkę, kuchnię lub salon, to zobaczcie te inspiracje: https://cerdesign.pl/blog/category/3_inspiracje.html Firma CerDesign udostępnia prawdziwe skarby! A płytki czy mozaikę z tych inspiracji na pewno znajdziecie u nich w sklepie.
Awatar użytkownika
Natasza81
Posty: 2
Rejestracja: 20 lut 2020, 13:41

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: Natasza81 »

Mi się marzyło, żeby moje mieszkanie miało taki trochę industrialny styl. Dlatego jak znalazłam płytki imitujące beton, natychmiast się zakochałam. Wygląda to nieziemsko. Zdecydowanie polecam sklep CerDesign.
Awatar użytkownika
Marzena
Posty: 3
Rejestracja: 08 paź 2019, 3:01

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: Marzena »

W CerDesign można kupić nie tylko płytki czy armaturę ale także oświetlenie. Naprawdę wystarczy ten jeden sklep żeby urządzić całe wnętrze łazienki. Jestem zachwycona, i ich podejściem do klienta i wyborem produktów i tym jak przebiegla cała realizacja zamówienia.
Awatar użytkownika
Aleksy79
Posty: 1
Rejestracja: 11 mar 2021, 23:08

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: Aleksy79 »

W takich działach jak armatura, płytki ceramiczne, mozaika dekoracyjna firma CerDesign nie ma sobie równych. Duży wybór, dobre ceny, dobry kontakt ze sklepem, dobre porady od sklepu. Czego chcieć więcej?
Awatar użytkownika
Sedzislawa
Posty: 1
Rejestracja: 13 maja 2021, 4:37

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: Sedzislawa »

Bardzo podoba mi się mozaika dekoracyjna, cieszę się że w sklepie CerDesign można znaleźć wiele jej rodzajów i kolorów. Jestem pewna że znajdziecie u nich coś dla siebie, coś co Was oczaruje. To świetne miejsce na tego typu zakupy.
Awatar użytkownika
Adrian
Posty: 2
Rejestracja: 17 sty 2021, 5:12

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: Adrian »

Ja ostatnio kupiłem płytki imitujące drewno, świetnie się sprawdzają przy połączeniu pokoju z kuchnią. Naprawdę fajnie wyglądają i są bardzo funkcjonalne. W CerDesign można znaleźć świetne płytki, a pracownik pomoże Wam wyliczyć ile tego potrzebujecie.
Awatar użytkownika
Leoncja
Posty: 2
Rejestracja: 17 mar 2021, 10:32

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: Leoncja »

Chętnie robię zakupy w CerDesign, ostatnio szaleję w dziale armatura, ale wciąż zachwyca mnie szeroki wybór płytek ceramicznych, mozaiki dekoracyjnej itp. Naprawdę jestem bardzo zadowolona gdy mogę coś u nich powybierać. Super miejsce.
Awatar użytkownika
sobiesław1989
Posty: 1
Rejestracja: 28 gru 2020, 13:08

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: sobiesław1989 »

Ja trafiłem do tego sklepu przypadkiem, gdy szukałem czegoś takiego jak płytki imitujące kamień, ale bardzo się cieszę że tu trafiłem. Wybór jest super, kontakt ze sklepem wręcz wzorowy. Cieszę się że do nich trafiłem.
Awatar użytkownika
ada75
Posty: 3
Rejestracja: 18 mar 2020, 6:21

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: ada75 »

Super są płytki inspirowane metalem w CerDesign. Naprawdę potrafią zrobić ekstra klimat. Jeśli ktoś oczywiście lubi takie industrialne wnętrza. Ja uwielbiam. Dlatego CerDesign był moim pierwszym wyborem przy wyborze płytek.
Awatar użytkownika
Radomir62
Posty: 1
Rejestracja: 24 maja 2021, 6:07

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: Radomir62 »

W Cer Design nie tylko zrobicie zakupy, ale możecie dowiedzieć się wielu potrzebnych przy remoncie rzeczy. Na przykład: Jak obliczyć ilość potrzebnych płytek. Firma dzieli się swoją wiedzą, co dla mnie jest dodatkowym ich plusem.
Awatar użytkownika
Dacjusz-82
Posty: 1
Rejestracja: 22 lut 2021, 2:49

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: Dacjusz-82 »

Tak porady firmy są naprawdę inspirujące. Ja się dowiedziałem np: Jakie płytki do jakiego pomieszczenia Niby takie rzeczy się wie, a jednak można się zaskoczyć. Firma jest godna polecenia i pracują w niej prawdziwi fachowcy.
Awatar użytkownika
alina-74
Posty: 2
Rejestracja: 26 wrz 2020, 9:13

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: alina-74 »

Bardzo fajna mozaika dekoracyjna - naprawdę jest w czym wybierać. Cer Design to firma rzetelna, z dobrym podejściem do klienta, potrafiąca doradzić a nawet zainspirować. Warto robić u nich zakupy.
Awatar użytkownika
Ida1963
Posty: 1
Rejestracja: 26 lut 2021, 4:54

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: Ida1963 »

Dział ceramika również jest godny tego żeby się z nim zapoznać. Jasne, że najfajniejsze mają płytki, zwłaszcza te imitujące drzewo, metal czy beton - super klimatyczne i ogromny wybór. Ale ogólnie firma naprawdę stoi na wysokim poziomie.

brak krzemu w organizmie
Liśka

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: Liśka »

Ależ się cieszę, że trafiłam do tego salonu łazienek. Bardzo pozytywnie zaskoczyły mnie ceny i płytek ściennych i łazienkowych. Szczególnie warto uwagi jest dział outlet łazienkowy gdzie mają nawet połowę taniej płytki i inne akcesoria potrzebne do remontu łazienki.
Awatar użytkownika
filip_80
Posty: 1
Rejestracja: 19 lut 2021, 15:32

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: filip_80 »

Bardzo fajny wybór płytek, na przykład płytki inspirowane metalem. Do tego naprawdę atrakcyjne ceny. Aż nie można się oprzeć i chce się kupować. Można naprawdę fajnie zmienić swoje mieszkanie.
Awatar użytkownika
Gawel
Posty: 2
Rejestracja: 20 sty 2020, 8:32

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: Gawel »

Na stronie sklepu CerDesign można znaleźć nie tylko świetne płytki ceramiczne ale także porady i inspiracje. można znaleźć pomysły na aranżację łazienki, kuchni czy salonu. Naprawdę warto.
Awatar użytkownika
Kanimir
Posty: 2
Rejestracja: 27 wrz 2020, 19:05

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: Kanimir »

Znalazłem u nich płytki imitujące beton - są świetne. Ekstra wyglądają w salonie. A jeśli marzycie o takim bardzo surowym wnętrzu to mają również płytki inspirowane metalem. Zdecydowanie fajny sklep.
Awatar użytkownika
babeta77
Posty: 1
Rejestracja: 15 maja 2021, 19:33

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: babeta77 »

Znalazłam u nich fajne inspiracje na przykład: zabudowa kominka z płytek. Naprawdę mają świetne pomysły i każdy może znaleźć coś dla siebie. Czy podoba mu się styl ciepły, dużo drewna, czy industrialny i surowy.
Awatar użytkownika
Otto82
Posty: 2
Rejestracja: 25 sty 2020, 21:58

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: Otto82 »

Bardzo mi się spodobała mozaika dekoracyjna. Można z niej stworzyć prawdziwe cuda w domu. Zarówno w łazience jak i w kuchni. Fajny sklep, fajny wybór i fajne ceny. Polecam.
Awatar użytkownika
łucja-67
Posty: 2
Rejestracja: 15 kwie 2020, 8:59

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: łucja-67 »

Duży wybór naprawdę ciekawych wzorów i styli jeśli chodzi o płytki ceramiczne. Jestem bardzo zadowolona że znalazłam ten sklep. Jest idealny kiedy robi sie remont w domu. Można tu znaleźć naprawdę fajne płytki.
Awatar użytkownika
marika
Posty: 1
Rejestracja: 21 mar 2021, 12:28

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: marika »

Optymalizacja procesów oczyszczania i uzdatniania - to zleciliśmy firmie Antidotum. Świetna współpraca i pełne zaufanie do tej firmy. Pełna fachowość po ich stronie.
Awatar użytkownika
Abel
Posty: 2
Rejestracja: 18 maja 2020, 21:59

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: Abel »

Ja jestem zadowolony że firma Antidotum prowadzi u mnie Nadzór nad eksploatacją oczyszczalni. Wiedzą o co chodzi, ja jestem spokojny bo wierzę w ich wiedzę i doświadczenie. Polecam współpracę z tą firmą.
Awatar użytkownika
walentyna_79
Posty: 1
Rejestracja: 09 cze 2021, 5:40

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: walentyna_79 »

Kupowałam u nich nie tylko płytki czy mozaikę dekoracyjną ale także grzejniki czy ceramikę. Wszystko było dobrej jakości, wybór jest spory, a komunikacja z nimi wręcz wzorowa.
Awatar użytkownika
Nika
Posty: 2
Rejestracja: 19 lis 2019, 22:37

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: Nika »

Zawsze mi się podobała mozaika dekoracyjna, ale nie miałam wizji jak ją wkomponować do swojego mieszkania. Na stronie CerDesign znalazłam wiele inspiracji. Jestem wdzięczna firmie za te inspiracje.
Awatar użytkownika
Polianna1994
Posty: 1
Rejestracja: 23 mar 2021, 16:06

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: Polianna1994 »

Chemia standardowa kupowana w tej firmie spełnia wszystkie moje oczekiwania. Jest dokładnie taka jakiej oczekuję i jakiej potrzebuję. Solidna firma z bogata ofertą.
Awatar użytkownika
Adrian_75
Posty: 1
Rejestracja: 23 lis 2020, 3:54

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: Adrian_75 »

Mogę polecić części do oczyszczalni z tej firmy, naprawdę się sprawdzają, są bardzo fajnie przemyślane, są trwałe i sprawne. W ogóle firma Antidotum jest godna polecenia: ogromna wiedza i doskonały kontakt z klientem.
Awatar użytkownika
Martyna1984
Posty: 1
Rejestracja: 04 sty 2021, 21:40

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: Martyna1984 »

Znalazłam u nich płytki imitujące marmur, zainspirowało mnie to przy remoncie domu. Fajna sprawa. Można nadać mieszkaniu zupełnie nowy klimat. Firma jest rzetelna i słowna. Szybka realizacja zamówienia.
Awatar użytkownika
laurencjusz-72
Posty: 1
Rejestracja: 04 kwie 2021, 10:56

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: laurencjusz-72 »

Doradztwo technologiczne tej firmy jest nieocenione. Myślę że sami w firmie nie poradzilibyśmy sobie z budową i eksploatacją oczyszczalni. Bez pomocy nie dalibyśmy rady. Polecam współpracę z nimi.
Awatar użytkownika
Oliwia78
Posty: 1
Rejestracja: 27 sty 2021, 15:22

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: Oliwia78 »

Zupełnie nie wiedziałam jakie płytki podłogowe wybrać, firma CerDesign doradziła mi, wyjaśniła jakie płytki nadają się do jakiego pomieszczenia, pokazała możliwości, pokazała jak prezentować się będą duże i mniejsze płytki. Super.
Awatar użytkownika
Genowefa-72
Posty: 1
Rejestracja: 17 cze 2021, 2:11

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: Genowefa-72 »

Bardzo fajny i duży wybór jeśli chodzi o płytki ceramiczne czy mozaikę dekoracyjną. Można naprawdę znaleźć coś dla siebie, w stylu jaki najbardziej nam odpowiada. Fajny sklep. Polecam serdecznie.

armani mania homme
Awatar użytkownika
Abel60
Posty: 2
Rejestracja: 21 sie 2020, 6:03

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: Abel60 »

Moje serce zdobyli gdy zobaczyłam płytki imitujące kamień. Są niesamowite, genialnie robią klimat Płytki są fajnej jakości, są w fajnych cenach i można naprawdę znaleźć prawdziwe perełki. Polecam sklep Cer-Design.
Awatar użytkownika
adam
Posty: 2
Rejestracja: 22 lip 2020, 16:58

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: adam »

Zawsze mi się podobała mozaika dekoracyjna, ale nie miałem pomysłu jak ją wkomponować w moje mieszkanie. Firma CerDesign nie tylko sprzedaje płytki, ale pokazuje też możliwości jak je wykorzystać, dzieli się inspiracjami.
Awatar użytkownika
sabrina1983
Posty: 1
Rejestracja: 08 maja 2021, 13:14

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: sabrina1983 »

W tym sklepie znajdziecie tutaj takie rzeczy jak płytki ceramiczne, armatura, grzejniki czy ceramika, /jest w czym wybierać. Jakość produktów jest bardzo ok, ceny są więcej niż fajne, obsługa klienta - super.
Awatar użytkownika
nadia70
Posty: 1
Rejestracja: 29 mar 2021, 5:13

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: nadia70 »

Kupiłam u nich płytki podłogowe: wszystko w jak najlepszym porządku. Dlatego na pewno to u nich będę kupować płytki do łazienki czy do obudowy kominka. Są naprawdę dobrą firmą. Umieją i doradzić i zainspirować.
Awatar użytkownika
Leka69
Posty: 1
Rejestracja: 07 lut 2021, 21:00

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: Leka69 »

Polecam sklep CerDesign i ich płytki ceramiczne - są bardzo dobrej jakości, są w różnych stylach. Można stworzyć i dom w stylu skandynawskim i industrialnym. Jak się chce.
Awatar użytkownika
abdon_87
Posty: 2
Rejestracja: 09 lut 2021, 15:40

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: abdon_87 »

Polecam płytki ścienne z firmy Cerdesign, ale także płytki łazienkowe czy kuchenne. Te imitujące drewno i te inspirowane metalem. Watro u nich kupować. Opłaca się.

minimalne wymiary windy
Awatar użytkownika
paulina-92
Posty: 1
Rejestracja: 16 mar 2021, 2:24

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: paulina-92 »

U nich sa nie tylko płytki ceramiczne, ale także armatura, grzejniki czy oświetlenie. Spokojnie można dostać wiele rzeczy potrzebnych przy urządzaniu wnętrz, zwłaszcza łazienki. Ceny mają bardzo atrakcyjne a realizacja zamówienia jest dosyć szybka.
Awatar użytkownika
Marcela
Posty: 2
Rejestracja: 08 sie 2020, 13:25

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: Marcela »

Dla mnie niesamowitym odkryciem sa płytki imitujące marmur. Zakochałam się w nich od pierwszego wejrzenia. Bardzo fajnie skomponowały się z moim mieszkaniem. Bardzo polecam zakupy w tym sklepie.
Awatar użytkownika
henrieta1984
Posty: 1
Rejestracja: 25 lip 2021, 1:41

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: henrieta1984 »

Ja jestem team mozaika dekoracyjna. Zdecydowanie polecam każdemu. Takie małe dodatki a mogą zmienić całe mieszkanie. Polecam CerDesign, to świetny sklep.
Awatar użytkownika
teodora1996
Posty: 1
Rejestracja: 05 sie 2021, 11:43

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: teodora1996 »

Bardzo fajnie że mają w swoim asortymencie kategorię płytki porcelanosa, są niezwykłe, bardzo artystyczne, oryginalne. Naprawdę warto kupić takie płytki, warto robić zakupy w Cer Design.
Awatar użytkownika
Lilianna1996
Posty: 1
Rejestracja: 07 cze 2021, 18:48

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: Lilianna1996 »

Fajne płytki ceramiczne, mozaika dekoracyjna, płytki imitujące beton czy inspirowane metalem. Cieszę się, że trafiłam do tego sklepu. Znalazłam tu wszystko czego szukałam.
Awatar użytkownika
roksana_89
Posty: 1
Rejestracja: 26 mar 2021, 6:24

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: roksana_89 »

Kupowałam u nich i płytki ścienne i płytki podłogowe. Wszystko w jak najlepszym porządku. Szybka, wręcz błyskawiczna realizacja zamówień. Duży wybór dobrej jakości produktów. Ogólnie: sklep na medal.
Awatar użytkownika
Bogna
Posty: 1
Rejestracja: 22 maja 2021, 0:22

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: Bogna »

Zdecydowanie polecam płytki porcelanosa. Można wybrać z naprawdę wielu wzorów. Super jakość płytek. Są tez po prostu ładne, wyjątkowe. Jestem bardzo zadowolona z zakupów. Serdecznie polecam.
Awatar użytkownika
Efrem-97
Posty: 1
Rejestracja: 15 maja 2021, 12:08

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: Efrem-97 »

Jeśli podoba Wam się mozaika dekoracyjna, to CerDesign jest sklepem dla Was. Mają naprawdę fantastyczny wybór mozaiki, płytek, armatury czy oświetlenia. Wszystko dla łazienki.
Awatar użytkownika
Albin-69
Posty: 1
Rejestracja: 02 mar 2021, 10:26

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: Albin-69 »

Piękne, oryginalne i wyjątkowe płytki porcelanosa, ale nie tylko. Ujęła mnie także mozaika dekoracyjna. Fajny sklep, bardzo bogaty asortyment, dobry kontakt z biurem obsługi. Szczerze polecam.
Awatar użytkownika
Agapit_67
Posty: 1
Rejestracja: 10 cze 2021, 1:36

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: Agapit_67 »

Bardzo polecam płytki imitujące beton, robią naprawdę niesamowity klimat w domu. Można stworzyć wspaniałe industrialne wnętrze. Super sprawa. Sklep CerDesign jest spoko.
Awatar użytkownika
Tymora
Posty: 1
Rejestracja: 27 maja 2021, 3:33

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: Tymora »

Piękna mozaika dekoracyjna, firma CerDesign zainspirowała mnie do zmian w domu. Jestem bardzo wdzięczna, bo teraz jest w nim bajowo. Bardzo polecam ten sklep. Jest bardzo warto polecenia.
Awatar użytkownika
bartłomieja
Posty: 1
Rejestracja: 25 maja 2021, 10:24

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: bartłomieja »

Zdecydowanie polecam firmę CerDesign i płytki porcelanosa które można u nich kupić. Są bardzo fajna, dobrej jakości, nawet pokusiłbym się o twierdzenie że wybitnej. Fajna firma, fajne ceny. Warto.
Awatar użytkownika
sara72
Posty: 1
Rejestracja: 16 mar 2021, 1:16

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: sara72 »

Znalazłam u nich mnóstwo inspiracji i pomysłów jak urządzić swoje mieszkanie. Jestem za to wdzięczna. Większość potrzebnych rzeczy do łazienki kupiłam właśnie u nich, płytki ceramiczne, armaturę, oświetlenie. Jestem bardzo zadowolona z tych zakupów. Mogę ich z czystym sumieniem polecić.
Awatar użytkownika
Róża_76
Posty: 1
Rejestracja: 22 sie 2021, 20:26

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: Róża_76 »

Mają super płytki imitujące drewno - genialne. W ogóle świetny wybór płytek. Jestem mega zadowolona z zakupów u nich. Znalazłam wszystko o czym marzyłam jeśli chodzi o płytki i ceramikę.
Awatar użytkownika
Anzelma1978
Posty: 1
Rejestracja: 01 kwie 2021, 5:53

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: Anzelma1978 »

Chciałam kupić płytki ceramiczne i nie bardzo wiedziałam na co się zdecydować. Firma CerDesign dała mi mnóstwo inspiracji, służyła radą i informacjami. Bardzo się cieszę że trafiłam właśnie na nich.
Awatar użytkownika
inka-94
Posty: 1
Rejestracja: 10 kwie 2021, 16:45

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: inka-94 »

Jeśli szukacie super płytek, to zwróćcie uwagę na płytki porcelanosa - są przepiękne, bardzo oryginalne, wyjątkowe. Jestem bardzo zadowolona, moje mieszkanie dzięki tym płytkom nabrało charakteru. Polecam CerDesign.
Awatar użytkownika
Bert1988
Posty: 1
Rejestracja: 18 cze 2021, 2:50

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: Bert1988 »

W temacie mozaika dekoracyjna są bezkonkurencyjni. Super wybór, piękna mozaika, można wyczarować naprawdę fajne rzeczy w domu. Czy to kuchnia czy łazienka - super wybór mozaiki. No i można znaleźć fajne inspiracje.
Awatar użytkownika
Kastor63
Posty: 1
Rejestracja: 13 wrz 2021, 3:20

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: Kastor63 »

Płytki porcelanosa - znacie? Jeśli nie, koniecznie poznajcie. Są najlepsze, naprawdę wyjątkowe, bardzo oryginalne. Jeśli nie macie pomysłu jakie płytki kupić do siebie do domu, wybierzcie właśnie te. W CerDesign je na pewno znajdziecie.
Awatar użytkownika
lesław-96
Posty: 1
Rejestracja: 18 maja 2021, 10:14

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: lesław-96 »

Jeśli stoicie przed wyborem płytek do mieszkania, koniecznie zwróćcie uwagę na ofertę firmy CerDesign, płytki ceramiczne, płytki imitujące drewno, płytki inspirowane metalem. Dla każdego coś miłego. Polecam.
Awatar użytkownika
Tekla
Posty: 1
Rejestracja: 26 kwie 2021, 17:57

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: Tekla »

Dla mnie Cer Design to świetna firma. Kupiłam u nich płytki porcelanosa. Ale nie tylko te mają naprawdę wyjątkowe. Ogólnie duży wybór takich rzeczy plus armatura, oświetlenie itp. Polecam ich.
Awatar użytkownika
Janina_92
Posty: 1
Rejestracja: 24 sie 2021, 16:25

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: Janina_92 »

Według mnie firma CerDesign to nie tylko świetnej jakości płytki ceramiczne, ale tez ogrom porad i inspiracji jak urządzić swoje mieszkanie. Czerpię z nich garściami. Wam też to doradzam.
Awatar użytkownika
Albina-94
Posty: 1
Rejestracja: 13 lip 2021, 5:06

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: Albina-94 »

Lubię robić zakupy w CerDesign. Strasznie mi się podobają płytki imitujące beton. Wyglądają genialnie na ścianie. Bardzo mi odpowiada taki styl. Trochę industrialny. Super że trafiłam na tę firmę.
Awatar użytkownika
herakliusz
Posty: 1
Rejestracja: 15 sie 2021, 14:28

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: herakliusz »

Polecam firmę CerDesign, warto u nich robić zakupy. Różnego rodzaju płytki do kuchni, łazienki. Bardzo dobry wybór, super jakość, dobre ceny, szybka realizacja. Zdecydowanie warto robić u nich zakupy.
Awatar użytkownika
kilian91
Posty: 1
Rejestracja: 24 wrz 2021, 22:25

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: kilian91 »

Jeśli zależy Wam na fajnych płytkach, zdecydujecie się na płytki porcelanosa dostępne w CerDesign. To dobrej jakości produkt w fajnym sklepie, w którym można znaleźć naprawdę prawdziwe perełki jeśli chodzi o ceramikę i armaturę.
Awatar użytkownika
tulimira_84
Posty: 1
Rejestracja: 03 wrz 2021, 9:41

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: tulimira_84 »

Marzy Wam się oryginalne mieszkanie? W Cer Design znajdziecie mnóstwo fajnych płytek, chociażby płytki imitujące beton. Możecie wyczarować z tego fajny styl. Polecam ten sklep.
Awatar użytkownika
Niecisław77
Posty: 1
Rejestracja: 05 wrz 2021, 5:31

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: Niecisław77 »

CerDesign to nie tylko sklep z płytkami. Jasne kupicie tu i płytki ceramiczne i mozaikę dekoracyjną. Ale znajdziecie u nich także rady, pomoc i inspiracje odnośnie remontu czy wykończenia. Polecam.

karabin barrett m82 cena
Awatar użytkownika
mieszko_63
Posty: 1
Rejestracja: 01 wrz 2021, 8:43

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: mieszko_63 »

Kupuję u nich takie rzeczy jak ceramika, armatura, płytki. Jeśli tylko potrzebuję coś z tych rzeczy od razu wybieram ten sklep. Są świetni. Mają duży wybór i naprawdę fajne ceny.
Awatar użytkownika
Zygmunt_82
Posty: 1
Rejestracja: 06 maja 2021, 20:21

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: Zygmunt_82 »

Cer Design to świetny salon płytek ceramicznych. Ogromny wybór, mozna znaleźć mnóstwo inspiracji i pomysłów. Dobre ceny, wysoka jakość. Zdecydowanie polecam ten sklep.
Awatar użytkownika
Stefania_95
Posty: 1
Rejestracja: 04 wrz 2021, 15:18

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: Stefania_95 »

Płytki porcelanosa jakie znalazłam w tym sklepie są naprawdę fantastyczne, bardzo mnie zainspirowały, teraz moja kuchnia jest spełnieniem moich marzeń. Polecam Wam ten sklep, znajdziecie w nim piękne rzeczy.
Awatar użytkownika
magda1990
Posty: 1
Rejestracja: 13 paź 2021, 18:29

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: magda1990 »

Wypatrzyłam sobie u nich płytki imitujące beton, płytki inspirowane metalem i płytki imitujące kamień - jeszcze nie mogę się zdecydować które wybrać,a le na pewno to będę któreś z tych co wymieniłam. Polecam ten sklep.
Awatar użytkownika
Jozef_78
Posty: 1
Rejestracja: 04 paź 2021, 19:04

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: Jozef_78 »

Jeśli szukacie ceramiki, płytek ceramicznych lub interesuje Was armatura to zdecydowanie sklep CerDesign jest dla Was. Znajdziecie tu produkty wysokiej jakości za fajne, konkurencyjne ceny.
Awatar użytkownika
Mirka1964
Posty: 1
Rejestracja: 23 cze 2021, 12:03

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: Mirka1964 »

Polecam Wam sklep CerDesign, znajdziecie w nim np. płytki porcelanosa, ale też porady i inspiracji dotyczące wykańczania wnetrz. Bardzo ich cenię. Są moim pierwszym wyborem w temacie płytek.
Awatar użytkownika
sedzislawa-66
Posty: 1
Rejestracja: 17 maja 2021, 7:42

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: sedzislawa-66 »

CerDesign to przede wszystkim salon płytek, ale nie tylko. To także miejsce, które inspiruje. Firma, która potrafi doradzić, podpowiedzieć rozwiązania. Jestem zadowolona że znam ten sklep.
Awatar użytkownika
Norman_94
Posty: 1
Rejestracja: 11 cze 2021, 1:41

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: Norman_94 »

Jeśli szukacie dobrego sklepu z płytkami, ceramiką albo interesuje Was armatura, to sklep CerDesign jest z pewnością dobrym miejscem na tego typu zakupy. Fajny wybór, dobra jakość i sprawdzony, uczciwy sklep. Bardzo polecam.
Awatar użytkownika
Damroka1996
Posty: 1
Rejestracja: 12 cze 2021, 9:19

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: Damroka1996 »

Długo nie mogłam zdecydować się na płytki do kuchni, wszystko już było wybrane, a płytek jak nie było tak nie było. W końcu trafiłam na płytki porcelanosa w tym sklepie i z miejsca się zakochałam. Wiedziałam że to jest to. Jeśli macie podobny dylemat do mojego - serdecznie polecam te płytki.
Awatar użytkownika
petronia-84
Posty: 1
Rejestracja: 24 paź 2021, 16:13

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: petronia-84 »

Chcecie mieć fajne, oryginalne płytki w domu? Wybierzcie płytki porcelanosa z tego sklepu. To naprawdę świetne płytki, które sprawią że Wasze mieszkanie będzie wyjątkowe. Moje takie jest i bardzo je kocham.
Awatar użytkownika
Keira_81
Posty: 1
Rejestracja: 21 wrz 2021, 14:34

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: Keira_81 »

Właśnie u nich znalazłam płytki, które totalnie mnie ujęły. Płytki imitujące kamień. Firma dobrze potrafiła mi doradzić co wybrać, na co się zdecydować, wysłuchali mnie i dobrali płytki tak żebym była naprawdę zadowolona. Polecam bardzo.
Awatar użytkownika
Dzemil
Posty: 1
Rejestracja: 07 sie 2021, 15:35

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: Dzemil »

Ja także kupowałam u nich różnego rodzaju płytki. Płytki podłogowe, ścienne a także takie zewnętrzne na schody odporne na temperaturę. To świetne miejsce na takie zakupy. Ceny bardzo korzystne a czas realizacji zamówienia - zaskakujący.
Awatar użytkownika
Radomira_63
Posty: 1
Rejestracja: 15 sie 2021, 18:19

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: Radomira_63 »

Polecam sklep CerDesign, znajdziecie w nim i armaturę i ceramikę i płytki podłogowe i ścienne. Ogromny wybór artykułów w pierwszorzędnej jakości. Dobre ceny to także miły dodatek. Szczerze polecam ten sklep.
Awatar użytkownika
otniel-78
Posty: 1
Rejestracja: 30 wrz 2021, 14:48

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: otniel-78 »

Nie mam do czego się przyczepić jeśli chodzi o ten sklep: świetne ceny, szybka realizacja zamówienia, dobry kontakt z biurem obsługi klienta - wszystko co potrzebne do dobrych zakupów. Płytki ceramiczne bardzo dobrej jakości. Polecam.
Awatar użytkownika
Slawa_67
Posty: 1
Rejestracja: 20 cze 2021, 18:04

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: Slawa_67 »

Również i ja jestem zadowolonym klientem CerDesign. Spodobały mi się płytki inspirowane metalem, płytki imitujące beton i płytki imitujące drewno. Teraz tylko potrzebuję inspiracji jak je połączyć w jedną całość :)
Awatar użytkownika
Gustaw71
Posty: 1
Rejestracja: 13 sie 2021, 16:26

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: Gustaw71 »

Dzięki nim wiem jak obudować płytkami kominek w salonie, dali mi informacje i inspiracje - to świetny sklep i jeśli chodzi o płytki to mają ogromny ich wybór. Płytki imitujące kamień - bardzo fajne. Idealne dla mnie.
Awatar użytkownika
honorata_91
Posty: 1
Rejestracja: 13 paź 2021, 6:18

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: honorata_91 »

Gdybyście szukali naprawdę fajnych płytek do swojego domu, to w CerDesign znajdziecie płytki porcelanosa. Są wyjątkowe i można je układać bezfugowo. To naprawdę dobry wybór, będziecie zadowoleni.
Awatar użytkownika
letycja
Posty: 1
Rejestracja: 12 gru 2021, 12:53

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: letycja »

Jeśli chodzi o płytki ceramiczne to CerDesign jest dokładnie tym miejscem, którego szukaliście. Mają ogromny wybór płytek: do kuchni, do jadalni, do łazienki. Dobra jakość, rozsądne ceny i każdy znajdzie coś dla siebie. Bez względu na to na jaki styl mieszkania postawicie, w tym sklepie znajdziecie dobre płytki.
Awatar użytkownika
beatrycze1981
Posty: 1
Rejestracja: 09 gru 2021, 23:00

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: beatrycze1981 »

Ja znalazłam u nich wspaniałe płytki porcelanosa - są naprawdę wyjątkowe. To prawdziwa kwintesencja luksusu i stylu. Dla mnie nie ma lepszych, ładniejszych, bardziej dopracowanych płytek. Super że CerDesign ma te płytki w swojej ofercie. Widać że to dobry sklep.
Awatar użytkownika
celestyn-97
Posty: 1
Rejestracja: 06 gru 2021, 23:43

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: celestyn-97 »

Jeśli szukacie dobrego salonu z płytkami do domu, to CerDesign to miejsce, które chcecie poznać. Mają naprawdę fajne rzeczy, na przykład płytki inspirowane metalem. Znalazłem tu wszystko czego potrzebowałem, żeby urządzić swój warsztat. Serdecznie polecam.
Awatar użytkownika
kama
Posty: 1
Rejestracja: 13 sie 2021, 13:04

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: kama »

Bardzo polecam ten sklep, znalazłam tu płytki imitujące beton czy drewno - bardzo mi się podobają. Jakościowo mnie pozytywnie zaskoczyły, ich wykonanie jest staranne. Sklep ma dobre ceny, duży wybór nie tylko płytek, ale także dostępna jest armatura czy ceramika. Polecam.
Awatar użytkownika
anita_82
Posty: 1
Rejestracja: 28 wrz 2021, 23:16

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: anita_82 »

Ja także jestem zadowolonym klientem tego sklepu, płytki imitujące marmur świetnie wyglądają na moim holu. Jestem zadowolona, że wybrałam właśnie ten sklep, umieli mi doradzić, umieli opowiedzieć o produkcie, umieli zainspirować. To się bardzo ceni :)
Awatar użytkownika
Dorota1963
Posty: 1
Rejestracja: 30 lip 2021, 7:41

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: Dorota1963 »

Wiecie co, my budujemy nasz dom na tyle, na ile się da własnymi siłami i bez kredytu, więc nie będę ukrywać, szukamy oszczędności gdzie się da, dlatego ogromnie się cieszę, że znajomi polecili nam ten outlet płytek ceramicznych Cerdesign, bo okazało się, że bardzo podobne płytki do tych, które mieliśmy upatrzone tutaj było 30% taniej. Naprawdę sporo!
Awatar użytkownika
Serwacy_61
Posty: 1
Rejestracja: 17 sie 2021, 3:19

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: Serwacy_61 »

Zamówiłem płytki podłogowe. Jestem bardzo zadowolony. Żonie zamarzyły się płytki imitujące drewno, wiecie, tak popularne w ostatnim czasie, ale szczerze mówiąc, ceny w sklepach były dość zawyżone, w Cerdesign nieco niższe, a przy ilości jaką musieliśmy kupić oszczędność jest już znaczna.
Awatar użytkownika
Noemi_60
Posty: 1
Rejestracja: 20 lis 2021, 2:39

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: Noemi_60 »

Jak to mówią słowa pewnej reklamy "skoro nie widać różnicy, to po co przepłacać" i uważam, że tak powinien być tez reklamowany ten salon płytek ceramicznych. Zresztą, kupicie u nich nie tylko płytki, to moim zdaniem jest bardziej salon wyposażenia łazienek i kuchni.
Awatar użytkownika
Iwon74
Posty: 1
Rejestracja: 11 wrz 2021, 0:18

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: Iwon74 »

Mają świetne ceny, to prawda. Ale ja dodałabym jeszcze fakt, że asortyment jest bogaty, jest w czym wybierać, naprawdę mają sporo tych płytek. Ja szukałam mozaiki, która rzuciła mi się w oczy w jednym z magazynów. Super, że udało się trafić na nią właśnie w Cerdesign, ta kolekcja to płytki porcelanosa.
Awatar użytkownika
Hadriana72
Posty: 1
Rejestracja: 07 wrz 2021, 6:44

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: Hadriana72 »

Wprawdzie jeszcze nie kupowałam nic w Cerdesign, ale dostałam namiary na ten salon łazienkowy od znajomych, którzy właśnie u nich kupili wszystkie płytki do swojego nowego domu. Nas czeka remont w przyszłym roku, sporo do zmiany, a że na całe jedno piętro na podłogę chcemy położyć płytki podłogowe, to przydadzą się konkurencyjne ceny.
Awatar użytkownika
Amalia-76
Posty: 1
Rejestracja: 02 wrz 2021, 17:47

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: Amalia-76 »

Oj naprawdę cieszę się, że trafiłam do tego wątku, kiedy szukałam opinii na temat sklepów z wyposażeniem do łazienek. Okazało się, że salon płytek łazienkowych Cerdesign ma dobre ceny, szczególnie w dziale outlet. No i mają w ofercie płytki porcelanosa - przepiękne są, zresztą z tego co kojarzę, sporo osób ostatnio je kupuje, bo chyba są na topie. :)
Awatar użytkownika
selena-76
Posty: 1
Rejestracja: 18 sie 2021, 9:55

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: selena-76 »

Udało nam się zdążyć z remontem łazienki jeszcze przed świętami, z czego jestem naprawdę zadowolona. W dużej mierze udało się nam to właśnie dzięki temu, że salon płytek łazienkowych Cerdesign ma takie niskie ceny. Kupiliśmy u nich nie tylko płytki (podłogowe i ścienne) ale też ceramikę i armaturę, naprawdę sporo gotówki dzięki temu zostało w kieszeni.
Awatar użytkownika
Małgorzata-70
Posty: 1
Rejestracja: 08 sie 2021, 9:48

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: Małgorzata-70 »

Sklep znam od jakiegoś już czasu, płytki do łazienki kupowaliśmy i nich przed dwoma laty i wtedy ceny również były przystępne, na pewno jedne z najtańszych. Niedawno zdecydowaliśmy się zrobić remont kuchni i wiedziałam, że płytki do kuchni też warto kupić właśnie od nich. Znalazłam takie, które od razu wpadły mi w oko. Jeśli szukacie tanich płytek, polecam.
Awatar użytkownika
eliasz1971
Posty: 1
Rejestracja: 04 wrz 2021, 12:11

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: eliasz1971 »

Mojej żonie zamarzyły się w naszym domu płytki imitujące marmur, a że powierzchnia jest naprawdę dość znaczna, więc szukaliśmy miejsca, sklepu, hurtowni, w którym będziemy mogli kupić takie płytki najtaniej jak to możliwe. No i porównując ceny w różnych sklepach, okazało się, że Cerdesign ma interesujące nas produkty w najbardziej przystępnych cenach.
Awatar użytkownika
henrieta92
Posty: 1
Rejestracja: 14 wrz 2021, 19:10

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: henrieta92 »

Jesteśmy właśnie na etapie planowania remontu kuchni i zastanawiamy się nad wyborem płytek do kuchni - wpadły nam w oko dwa modele, ale mamy jedną zagwozdkę - nie do końca wiemy, co zrobić z przestrzenią między szafkami. Czy położyć tam płytki, wpadły nam takie z kolekcji płytki porcelanosa - wydaje mi się, że może to dobrze wyglądać czy lepiej postawić na szkło hartowane?

młodzieżowe meble nowoczesne
Awatar użytkownika
Helena1969
Posty: 1
Rejestracja: 01 gru 2021, 10:45

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: Helena1969 »

Mają cudowne i przepiękne płytki porcelanosa, które naprawdę są wyjątkowe. Potrafią zainspirować, zobaczysz je i już wiesz, jak ma wyglądać Twoja kuchnia czy łazienka. Wystarczy jeden rzut oka. Firma ma naprawdę szeroki wybór różnego rodzaju płytek. Ceny bardzo atrakcyjne, a sama firma jest bardzo pomocna jeśli chodzi o wybór i zakup odpowiednich materiałów.
Awatar użytkownika
Norbert
Posty: 1
Rejestracja: 02 wrz 2021, 3:49

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: Norbert »

Bardzo Wam polecam płytki imitujące drewno, dzięki nim możecie mieć drewnianą podłogę w kuchni. No prawie drewnianą, ale wygląda praktycznie jak prawdziwe drewno. Jestem zadowolony z tego jak wygląda moje mieszkanie. Wszystkie płytki jakie kupiłem, kupiłem właśnie u nich. To najlepszy salon płytek, jaki znalazłem. Serdecznie ich polecam. Warto u nich kupować.
Awatar użytkownika
Iwan-95
Posty: 1
Rejestracja: 17 sie 2021, 12:37

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: Iwan-95 »

Znalazłem u nich wszystko, czego potrzebowałem przy remoncie łazienki, duży wybór płytek, armatura, ceramika, wszystko w dobrych cenach. CerDesign to naprawdę dobre miejsce dla każdego, kto aktualnie poszukuje tego typu produktów. Mają ogromny wybór i konkurencyjne ceny, a zamówienie realizowane jest naprawdę szybko i bez żadnych problemów. To firma której można zaufać.

prom do szwecji świnoujście ystad
Awatar użytkownika
Genowefa1980
Posty: 1
Rejestracja: 08 paź 2021, 7:08

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: Genowefa1980 »

Szukałam czegoś takiego jak płytki porcelanosa i właśnie u nich znalazłam ich naprawdę fajny wybór. Cieszę się, że do nich trafiłam, bo oprócz tego wybrałam też inne wspaniałe płytki i armaturę. Mają naprawdę świetne ceny, co w obecnych czasach bardzo mnie cieszy. Dzięki temu moja łazienka i kuchnia wyglądają zjawiskowo. Mogłam kupić wszystko czego potrzebowałam.
Awatar użytkownika
Dionizy-75
Posty: 1
Rejestracja: 28 gru 2021, 16:15

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: Dionizy-75 »

Właśnie u nich, znalazłem super płytki do mojego warsztatu. Płytki inspirowane metalem - wyglądają świetnie i bardzo pasują do całego warsztatu. Robią niesamowity klimat w tym miejscu. Jestem naprawdę zadowolony, że pracowni tej firmy mi je polecił. Nie wiedziałem na co się zdecydować i tylko dzięki temu, mam teraz świetne płytki w warsztacie. Polecam CerDesign.
Awatar użytkownika
Linda96
Posty: 1
Rejestracja: 16 lis 2021, 23:20

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: Linda96 »

Właściwie, to jeśli mam być z Wami szczera, to nie wiem co jeszcze mogłabym dopisać tutaj do tych opinii. Ja naprawdę szukałam płytek ceramicznych, zresztą, całego wyposażenia do łazienki w dobrych cenach i okazało się, że faktycznie salon z płytkami Cerdesign ma bardzo konkurencyjne ceny, kupiłam wszystko taniej niż w dużych marketach budowlanych.
Awatar użytkownika
żanna_70
Posty: 1
Rejestracja: 21 wrz 2021, 16:54

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: żanna_70 »

Zależało mi na tym, żeby kupić płytki podłogowe w dobrej cenie, bo planowaliśmy położyć je na całe piętro - prawie sto dwadzieścia metrów, więc wiadomo, że w takiej sytuacji każdy chyba liczy się z kosztami. Postawiliśmy na płytki imitujące drewno, najtaniej znaleźliśmy je w Cerdesign. Wyglądają przepięknie, a ma pewno będzie to bardzo trwała podłoga :)
Awatar użytkownika
dobieslawa-60
Posty: 1
Rejestracja: 05 gru 2021, 0:37

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: dobieslawa-60 »

W zeszłym roku zrobiliśmy generalny remont naszego mieszkanka. Nie jest małe, bo to dwa mieszkania na piętrze starej kamienicy i właśnie w tym stylu postanowiliśmy je urządzić, żeby zachować ten klimat. Wyszło bardzo przyzwoicie, bo nie sądziłam, że uda się połączyć styl industrialny, z przytulnym wnętrzem. Kupiliśmy w Cerdesign piękne płytki porcelanosa, rewelacyjnie się komponują
Awatar użytkownika
stoislawa-85
Posty: 1
Rejestracja: 13 lis 2021, 17:04

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: stoislawa-85 »

Znajomi polecili nam ten salon wyposażenia łazienek. Wiedzieli, że zależy nam na tym, żeby urządzić się w miarę tanim kosztem, bo sama budowa pochłonęła wszystkie nasze oszczędności ale też pieniądze z kredytu, no co zrobić. Okazało się, że mają dział outlet, płytki ceramiczne można kupić u nich nawet połowę taniej, niż gdziekolwiek indziej. Jestem zadowolona.
Awatar użytkownika
Barbara_92
Posty: 1
Rejestracja: 11 paź 2021, 0:44

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: Barbara_92 »

wszystkie płytki w naszym domu są z tego salonu płytek ceramicznych. Ceny mają naprawdę świetne, więc od razu kupiliśmy zarówno płytki łazienkowe jak i kuchenne. Naprawdę opłacało się nam to cenowo, więc jesteśmy bardzo zadowoleni. Płytki dobrej jakości, naprawdę nie mam się do czego przyczepić, a oszczędność jest naprawdę spora, super, że mają outlet.
Awatar użytkownika
mariam1962
Posty: 1
Rejestracja: 15 paź 2021, 22:38

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: mariam1962 »

Przede wszystkim zazdroszczę Wam wszystkim, że macie za sobą już remont, bo my dopiero przed sobą i obawiam się całego tego remontu, kucia itp. ale cieszę się, że udało nam się właśnie z Cerdesign kupić płytki podłogowe i ścienne w rewelacyjnej cenie. Wielki plus również za to, że mają ogromny wybór, naprawdę jest w czym wybierać + na stronie mają super inspiracje.
Awatar użytkownika
lubogost75
Posty: 1
Rejestracja: 10 lut 2022, 8:51

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: lubogost75 »

O tak, zgadzam się z opinią wyżej, jeśli chodzi o inspiracje. Sama z nich korzystałam i właśnie na podstawie dwóch z nich urządziłam swoją łazienkę. Oczywiście, płytki ceramiczne - postawiliśmy na płytki imitujące marmur i wygląda to naprawdę rewelacyjnie, elegancko - kupiliśmy w salonie wyposażenia łazienek Cerdesign. Polecam Wam zajrzeć, naprawdę.
Awatar użytkownika
Hiacynta_62
Posty: 1
Rejestracja: 14 gru 2021, 11:44

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: Hiacynta_62 »

Od dawna podobały mi się takie płytki betonowe, wiecie, takie, które imitują beton. Ale w każdych coś nie do końca mi pasowało. W końcu właśnie w Cerdesign znalazłam płytki porcelanosa i od razu wiedziałam, ze to jest to czego szukam. Na podłodze prezentują się bardzo gustownie, jestem zadowolona. Również z ceny za jaką udało się te płytki kupić. :)
Awatar użytkownika
Mieczysława-65
Posty: 1
Rejestracja: 23 sty 2022, 22:17

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: Mieczysława-65 »

No tak jak ktoś z Was wyżej już wspomniał, co można jeszcze dopisać? Uważam, że to jest naprawdę godny polecenia salon płytek łazienkowych, mają spory wybór, na pewno każdy znajdzie coś dla siebie - płytki ceramiczne ścienne i podłogowe. Do tego niskie ceny, szczególnie w dziale outlet. Do tego warto dodać, a chyba nikt o tym nie wspomniał, że super obsługa!
Awatar użytkownika
Marcelina71
Posty: 1
Rejestracja: 14 lis 2021, 7:15

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: Marcelina71 »

Wiem z doświadczenia, że warto kupić płytki ceramiczne w profesjonalnym salonie, a nie w sklepie czy markecie ogólnobudowlanym. Kupując w Cerdesign macie pewność produktu pierwszej jakości, pełnowartościowego - ja jestem bardzo zadowolona, że do swojego domu kupiłam płytki właśnie w tym salonie. Wszystko w jak najlepszym porządku, dzięki za polecenia.
Awatar użytkownika
Pabiana62
Posty: 1
Rejestracja: 16 lis 2021, 2:51

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: Pabiana62 »

Naprawdę świetne ceny, polecam zajrzeć każdemu, kto planuje w najbliższym czasie remont kuchni czy łazienki. Przy obecnych cenach materiałów budowlanych mnie naprawdę zaskoczyły przystępne ceny w Cerdesign. Zamówiliśmy płytki do całego mieszkania, spodobały nam się płytki porcelanosa, świetna kolekcja, pięknie prezentują się w mieszkaniu. Polecam! :)
Awatar użytkownika
Linda66
Posty: 1
Rejestracja: 01 paź 2021, 5:26

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: Linda66 »

Jesteśmy właśnie w tym momencie w trakcie remontu kuchni. Myślę, że jutro, najpóźniej za dwa dni płytki będą już płożone, ale powiem szczerze, że naprawdę pomieszczenie nabiera charakteru. Wybraliśmy naprawdę piękne płytki podłogowe z salonu płytek ceramicznych Cerdesign. Co dodatkowo jest naprawdę ważne, cena była zdecydowanie niższa niż gdzie indziej.
Awatar użytkownika
Bonawentura-91
Posty: 1
Rejestracja: 26 lut 2022, 21:22

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: Bonawentura-91 »

Jeśli ktokolwiek z Państwa zastanawia się nad zakupami płytek ceramicznych w tym salonie, to je mogę powiedzieć od siebie, że naprawdę - zakupy u nich to był strzał w dziesiątkę. Cenowo zakupy tych produktów do naszej kuchni i łazienki u nich wypadły najkorzystniej, a dodatkowo mają też naprawdę spory wybór, znaleźliśmy takie, które od razu rzuciły się nam w oko. Polecam https://cerdesign.pl
Awatar użytkownika
władysław-85
Posty: 1
Rejestracja: 03 lut 2022, 11:09

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: władysław-85 »

Podpisuję się pod pozytywnymi opiniami na temat ogromnego wyboru, jak i dobrych cen produktów w tym salonie płytek łazienkowych. Dodatkowo - mają też dział outlet, tam płytki ceramiczne mają jeszcze taniej. Z tego co udało mi się porównać z innymi, konkurencyjnymi sklepami, to ceny są niższe, na jakość naprawdę nie ma co narzekać, bo jest fenomenalna. Polecam!
Awatar użytkownika
Dobiesława75
Posty: 1
Rejestracja: 03 lut 2022, 13:01

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: Dobiesława75 »

Polecam! jak najbardziej. Szukałam dość długo konkretnych płytek, które jakiś czas temu rzuciły mi się w oczy w jednym z katalogów, a nie mogłam nigdzie ich znaleźć - znalazłam je właśnie w Cerdesign. Dodatkowo, moją uwagę zwróciła też naprawdę przepiękna mozaika dekoracyjna, akurat jesteśmy w trakcie remontu łazienki i muszę przyznać, że pięknie wygląda.
Awatar użytkownika
godfryd_94
Posty: 1
Rejestracja: 07 mar 2022, 18:44

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: godfryd_94 »

Chcieliśmy kupić płytki imitujące drewno, ale wiadomo, tak jak wszyscy, szukaliśmy gdzie dostaniemy te produkty w najlepszej cenie. Wszystkie drogi pokierowały nas do salonu płytek ceramicznych Cerdesign. Faktycznie, płytki w świetnych cenach, a dodatkowo naprawdę rewelacyjnej jakości. Kupiliśmy płytki na całe piętro i prezentuje się to naprawdę dobrze.
Awatar użytkownika
korneliusz
Posty: 1
Rejestracja: 19 lis 2021, 13:53

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: korneliusz »

Nie da się ukryć, że w dzisiejszych czasach chyba wszyscy szukamy oszczędności, ceny materiałów budowlanych, ale i wykończeniowych poszły tak bardzo do góry, że każda oszczędność naprawdę cieszy. Dlatego ja jestem zadowolony z zakupów w Cerdesign. Udało się trochę zaoszczędzić, kupując u nich płytki do kuchni, dzięki temu zostało trochę gotówki na wyposażenie.
Awatar użytkownika
dorian_73
Posty: 1
Rejestracja: 25 lut 2022, 22:34

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: dorian_73 »

Długo zastanawialiśmy się jaką podłogę zrobić w naszym domu i w końcu stanęło właśnie na tym, że na całości położymy ceramiczne płytki podłogowe. Sporo osób polecało nam to rozwiązanie, tym bardziej, że postawiliśmy na ogrzewanie podłogowe. Wiadomo, że tego rodzaju podłoga będzie zdecydowanie bardziej trwała, co na pewno jest wielkim plusem przy zwierzakach.
Awatar użytkownika
iwon-83
Posty: 1
Rejestracja: 12 sty 2022, 23:22

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: iwon-83 »

Wielkie pozytywne zaskoczenie, jeśli chodzi o ten salon płytek ceramicznych. Nie tylko ze względu na ceny - które oczywiście są naprawdę dobre, nie tylko w dziale outlet (chociaż tutaj można kupić płytki nawet o połowę taniej niż gdziekolwiek indziej), ale też ze względu na piękne wzory, dobry wybór płytek - renomowanych firm. Sklep godny polecenia.

ozdobne doniczki z opon
Awatar użytkownika
Symeona
Posty: 1
Rejestracja: 22 mar 2022, 17:05

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: Symeona »

Do tego wszystkiego, wszystkich pozytywnych opinii powyżej, dodam jeszcze, że naprawdę warto zajrzeć na strone tego salonu płytek łazienkowych, bo mają sporo ciekawych inspiracji. Ja właśnie jedną z nich mocno się zainspirowałam, kiedy projektowałam swoją łazienkę. Oczywiście - płytki łazienkowe zamówiłam bezpośrednio u nich, ceny naprawdę dobre. :)
Awatar użytkownika
noemi1981
Posty: 1
Rejestracja: 07 lis 2021, 10:53

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: noemi1981 »

Powiem Wam w tak, w ostatnim czasie ceny materiałów budowlanych tak poszły do góry, że takie miejsca, a właściwie mówiąc konkretniej, to takie sklepy jak salon płytek ceramicznych Cerdesign, są zbawieniem. Ja się cieszę, że do nich trafiłam i kupiłam właśnie u nich płytki do całego mieszkania. Udało się w ten sposób naprawdę sporo zaoszczędzić, polecam.
Awatar użytkownika
Bogusz83
Posty: 1
Rejestracja: 22 gru 2021, 23:19

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: Bogusz83 »

Wprawdzie my kupowaliśmy do naszego mieszkania płytki ceramiczne jeszcze w zeszłym roku, ale wtedy ceny u nich też były naprawdę mocno konkurencyjne. A powiem szczerze, że trafiliśmy do tego salonu https://cerdesign.pl przypadkowo. Później poleciliśmy ich naszym znajomym, którzy też skorzystali, bo jakość produktów i ceny są naprawdę zachęcające do zakupów.
Awatar użytkownika
Czesława1998
Posty: 1
Rejestracja: 07 gru 2021, 22:25

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: Czesława1998 »

Polecam salon Cerdesign. Kupiłam u nich płytki do kuchni zarówno na podłogę, jaki i płytki ścienne. I muszę powiedziec, że to był jeden z najlepszych zakupów do mojego mieszkania. Płytki są naprawdę ładne i widzę, że wielu osobom się podobają. Wszyscy goście, którzy mnie odwiedzają, zawsze zwracają na nie uwagę, bo są po prostu ładne. I były w dobrej cenie.
Awatar użytkownika
czeslaw1970
Posty: 1
Rejestracja: 21 kwie 2022, 2:58

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: czeslaw1970 »

Jeśli szukacie tanich płytek podłogowych (właściwie to nie tylko podłogowych, ale też ściennych), to polecam Wam zajrzeć na ich stronę, konkretnie do działu outlet płytek ceramicznych. Ja akurat szukałem tanich płytek - do garażu. Naprawdę porównywałem ceny w różnych miejscach i okazało się, że w ich outlecie było najtaniej. A płytki prezentują się bardzo sensownie. :)
Awatar użytkownika
konstantyn-80
Posty: 1
Rejestracja: 06 lut 2022, 2:46

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: konstantyn-80 »

Fakt, że ceny materiałów budowlanych poszybowały ostatnio bardzo w górę. Nieco musiałem zmodyfikować swój kosztorys, który przygotowałem zanim zacząłem remont mojego domu, natomiast bardzo pozytywnie zaskoczyły mnie ceny w Cerdesign, które nadal są niskie. Miałem wybrane płytki imitujące beton - zarówno na podłogę, jak i na ścianę, myślę, że będą się pięknie prezentować.
Awatar użytkownika
gracja-74
Posty: 1
Rejestracja: 09 mar 2022, 18:28

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: gracja-74 »

Polecam zakupy w Cerdesign. Mają bardzo duzy wybór płytek i to zarówno łazienkowych, jak i kuchennych, dlatego naprawdę jest w czym wybierać. Ze swojej strony mogę polecić Wam rewelacyjną kolekcję, a chodzi konkretnie o płytki porcelanosa Eleganckie, świetnej jakości. No naprawdę uważam, że zakup ich do naszego domu to był, a właściwie jest strzał w dziesiątkę :)
Awatar użytkownika
Gerard94
Posty: 1
Rejestracja: 18 kwie 2022, 21:57

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: Gerard94 »

Podpisuję się pod wszystkimi pozytywnymi opiniami powyżej, kupowałem u nich dwukrotnie i zawsze naprawdę pełne zadowolenie. Natomiast - dziwię się tylko temu, że nikt nie napisał, że przecież oferta tego salonu, to są nie tylko płytki ceramiczne. To jest również świetnej jakości ceramika, grzejniki, czy nawet oświetlenie do łazienki. Naprawdę w te działy też warto zajrzeć.
Awatar użytkownika
abelard
Posty: 1
Rejestracja: 17 sty 2022, 20:17

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: abelard »

Ja jestem dopiero przed remontem swojego domu, a że będzie to remont naprawdę generalny, to powiem Wam szczerze, że jestem przerażony, szczególnie tym wzrostem cen materiałów budowalnych, o których wyżej już widzę ktoś wspominał. I dlatego również się cieszę, że odkryłem ten sklep, a szczególnie dział outlet płytek łazienkowych. Ceny bardzo konkurencyjne.
Awatar użytkownika
Telesfor-83
Posty: 1
Rejestracja: 02 kwie 2022, 1:34

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: Telesfor-83 »

Jesteśmy w trakcie remontu naszego mieszkania. Mieszkanko malutkie, bo niespełna czterdzieści metrów i nie ukrywam, że staramy się zaoszczędzić na czym się da, remontujemy po kosztach. A ceny w CerDesign są świetne. I co ważne, płytki łazienkowe oraz kuchenne, są naprawdę wysokiej jakości, jestem zadowolona z zakupu. A mąż układa je samodzielnie, pięknie wyglądają.
Awatar użytkownika
Ewarysta94
Posty: 1
Rejestracja: 07 sty 2022, 4:11

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: Ewarysta94 »

Widzę, że ktoś wyżej wspomniał już o płytkach, które my zdecydowaliśmy się kupić i z których zakupu jesteśmy zachwyceni. Naprawdę przepięknie się prezentują, co dla mnie jest również bardzo ważne, są łatwe w utrzymaniu czystości. Chodzi o płytki porcelanosa, zajrzyjcie sobie i zobaczcie, jakie są piękne. Nie sądzę, że kiedykolwiek mogłyby mi się znudzić.
Awatar użytkownika
krzesisław83
Posty: 1
Rejestracja: 05 sty 2022, 12:31

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: krzesisław83 »

Powiem szczerze, że jeśli chodzi o płytki do mojego domu, to nie mogłam się zdecydować od bardzo dawna, jeździłam po sklepach, ale też przeglądałam sklepy internetowe. Nie wiedziałam, czy postawić na płytki imitujące beton, czy może pójść jednak w stronę marmuru. Idealne znalazłam w sklepie Cerdesign, a dodatkowo w świetnej cenie chodzi o płytki Venis.
Awatar użytkownika
Liliana65
Posty: 1
Rejestracja: 12 kwie 2022, 22:15

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: Liliana65 »

Oj zgadzam się pod wszystkimi opiniami, to jest naprawdę świetny salon płytek ceramicznych, mają rewelacyjny wybór i ceny, które naprawdę bardzo pozytywnie mnie zaskoczyły. Szczególnie, jeśli mowa tutaj o dziale outlet. Ale najbardziej podpisuję się pod opinią powyżej, jeśli chodzi o płytki Venis to są naprawdę przepiękne, nie mam wątpliwości, że wybrałam najlepiej jak tylko mogłam.
Awatar użytkownika
Augustyn_74
Posty: 1
Rejestracja: 17 kwie 2022, 17:46

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: Augustyn_74 »

No ja jestem wielkim fanem klasycznych wnętrz, dlatego jeśli chodzi o płytki ceramiczne, to też zależało mi na tym, żeby były to płytki imitujące drewno, wiem, że taki wzór jest ponadczasowy i elegancki w swojej prostocie. W Cerdesign mają ogromny wybór i świetne ceny, a jeśli chodzi o te wybrane przeze mnie drewnopodobne, to Porcelanosa oxford natural
Awatar użytkownika
Hiacynta
Posty: 1
Rejestracja: 21 gru 2021, 23:23

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: Hiacynta »

No u nas w tym tygodniu właśnie są kładzione płytki, które już jakiś czas temu zakupiliśmy w tym salonie wyposażenia łazienek. Też postawiliśmy na płytki Venis, konkretnie takie imitujące beton, w odcieniu ciemnej szarości. Powiem Wam naprawdę szczerze, że przepięknie prezentują się na podłodze, ale czekam na efekt końcowy. Póki co jestem zachwycona.
Awatar użytkownika
Modest69
Posty: 1
Rejestracja: 22 maja 2022, 20:35

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: Modest69 »

Ja płytki do kuchni miałam wybrane już dawno temu, zresztą nie będę ukrywać tego, że właśnie w Cerdesign, ze względu na ich rewelacyjne ceny. Nie wiedziałam jednak na co się zdecydować jeśli chodzi o przestrzeń między szafkami, bo nie chciałam szkła hartowanego. W końcu zdecydowałam się na Porcelanosa mozaika przepięknie się prezentują, to był dobry wybór.
Awatar użytkownika
Feliksa83
Posty: 1
Rejestracja: 08 kwie 2022, 0:58

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: Feliksa83 »

Rewelacyjne jest w tym salonie płytek ceramicznych to, że można u nich znaleźć płytki właściwie z każdej półki cenowej. Naprawdę, każdy znajdzie coś dla siebie, dlatego, że mają dział outlet, w którym ceny są rewelacyjne, nawet połowę niższe niż gdziekolwiek indziej, ale mają też przepiękne płytki, najnowsze kolekcje. Na przykład Porcelanosa Płytki 3D
Awatar użytkownika
Żaneta
Posty: 1
Rejestracja: 21 mar 2022, 21:56

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: Żaneta »

Jako, że w naszym domu zdecydowaliśmy się zrezygnować z paneli na korzyść płytek podłogowych na całej podłodze, zdecydowaliśmy się, że położymy płytki drewnopodobne, żeby dawały efekt paneli, ale jednak wiadomo, były zdecydowanie bardziej trwałe. No i zdecydowaliśmy się konkretnie na markę Porcelanosa płytki drewnopodobne tej marki są najlepszej jakości.
Awatar użytkownika
Hiacynta_94
Posty: 1
Rejestracja: 25 kwie 2022, 14:52

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: Hiacynta_94 »

Kupiłam w sklepie, a właściwie salonie płytek łazienkowych przepiękne płytki do mojej łazienki. Konkretnie są to płytki imitujące marmur i szczerze, oglądałam naprawdę sporo tego typu płytek, ale dopiero te sprawiły, że od razu wiedziałam, że muszą się znaleźć na ścianie mojej łazienki. Chodzi o płytki Porcelanosa które imitują marmur, przepiękne są, naprawdę.
Awatar użytkownika
jana1983
Posty: 1
Rejestracja: 03 mar 2022, 15:10

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: jana1983 »

Skoro już wymieniamy się nie tylko opiniami na temat samego salonu Cerdesign, ale też na temat marki i serii płytek Porcelanosa, to ja powiem, że też zdecydowałam się wybrać takie drewnopodobne płytki na nasz taras. Przepięknie się prezentują, wyglądają naprawdę elegancko, jest to też bardzo trwałe rozwiązanie. Polecam Wam zajrzeć na ich stronę, chodzi o płytki Porcelanosa Liston Oxford
Awatar użytkownika
Hermenegilda1990
Posty: 1
Rejestracja: 07 mar 2022, 7:38

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: Hermenegilda1990 »

Wiadomo, że w obecnych czasach chyba wszyscy z nas szukają tańszych produktów do budowy i remontu domu. Polecam Wam zajrzeć do tego sklepu, jeśli tylko zastanawiacie się nad zakupem płytek ceramicznych - a szczególnie do działu outlet, gdzie mają rewelacyjne ceny. Ja zamówiłam u nich płytki Porcelanosa Oxford przepięknie prezentują się w moim salonie.
Awatar użytkownika
Sobiesław
Posty: 1
Rejestracja: 27 mar 2022, 16:00

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: Sobiesław »

Wiadomo, że w tym momencie jest dość trudno na rynku materiałów budowalnych, ogólnie nie jest to najlepszy czas dla nikogo, ale wiadomo, jak już się zaczęło budowę czy remont, to nie zostawi się inwestycji rozkopanej, tak myślę. My kończymy właśnie łazienkę i okazało się, że płytki Venis które kupiliśmy w tym salonie na żywo prezentują się jeszcze lepiej niż na zdjęciach.
Awatar użytkownika
Fortunat74
Posty: 1
Rejestracja: 10 sty 2022, 6:12

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: Fortunat74 »

Oj tak, ja również z czystym sumieniem zgadzam się z tą opinią, dlatego, że tez zdecydowaliśmy się kupić płytki z tej serii Venis Trzeba przyznać, że Cerdesign ma rewelacyjne ceny, a przy tym naprawdę dość spory wybór, moim zdaniem każdy znajdzie u nich coś dla siebie, w różnych przedziałach cenowych. Mówiąc w skrócie, naprawdę jest z czym wybierać, zajrzyjcie.

perfumerii
Awatar użytkownika
cichosław77
Posty: 1
Rejestracja: 10 kwie 2022, 19:00

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: cichosław77 »

Nie wiem czy kojarzycie płytki Porcelanosa oxford natural bo swego czasu były dość popularne w różnych miejscach, w sensie, wiele osób je polecało, dlatego, że naprawdę są świetnej jakości. I od siebie powiem, że prezentują się naprawdę przepięknie i uważam, że to był rewelacyjny zakup, wart każdej wydanej złotówki na te płytki. Polecam Wam Cerdesign.
Awatar użytkownika
Alicja_73
Posty: 1
Rejestracja: 12 sty 2022, 2:50

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: Alicja_73 »

Też zdecydowałam się kupić płytki ceramiczne do naszego domu w Cerdesign. Cudownie, że mają dział outlet, dlatego, że dzięki temu w dość niskiej cenie udało nam się wyremontować nie tylko garaż czy kotłownię, ale kupiłam też naprawdę piękne płytki do przedpokoju, w cenie niższej niż gdziekolwiek indziej. No a płytki Venis naprawdę zdobią naszą kuchnię.
Awatar użytkownika
Adnan_65
Posty: 1
Rejestracja: 02 maja 2022, 18:31

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: Adnan_65 »

Mojej żonie wymarzyła się mozaika dekoracyjna w naszej łazience. Nie mogliśmy dojść do porozumienia w tej kwestii, bo nie trafiliśmy na taką, która spodobałaby się zarówno żonie, jak i mi mi ;) W końcu, przeglądając ofertę sklepu Cerdesign okazało się, że Porcelanosa mozaika to jest strzał w dziesiątkę. Nie tylko wizualnie, bo cena też przystępna. :)
Awatar użytkownika
Leokadiusz_67
Posty: 1
Rejestracja: 10 mar 2022, 11:18

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: Leokadiusz_67 »

Też spodobały mi się płytki ceramiczne z tej serii porcelanosa, w sklepie, a właściwie w salonie płytek ceramicznych Cerdesign. Konkretnie chodzi o Porcelanosa Oxford, kojarzycie, znacie? Zerknijcie sobie na ich stronę, bo moim zdaniem naprawdę robią wrażenie. jeśli chodzi o Cerdesign, to jest to naprawdę świetne miejsce, polecam, jeśli planujecie remont.
Awatar użytkownika
Leontyna1983
Posty: 1
Rejestracja: 04 lut 2022, 14:14

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: Leontyna1983 »

Polecam ten salon płytek ceramicznych. próbowałam namówić męża na remont naszej łazienki już dawno, ale niestety, był dość oporny, a ja już jakiś czas temu upatrzyłam sobie w Cerdesign piękne płytki imitujące drewno:) w końcu mąż dał się namówić, więc kułam żelazo póki gorące, zamówiłam właśnie drewnopodobne, czyli Porcelanosa Liston Oxford, piękne
Awatar użytkownika
Kazimiera
Posty: 1
Rejestracja: 05 sty 2022, 17:29

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: Kazimiera »

Widzę, że nie tylko ja jestem ogromną fanką płytek imitujących drewno. Dla mnie ogromną ich zaletą jest fakt, że właściwie wyglądają jak panele, a tak naprawdę są zdecydowanie bardziej trwałe. Ja zdecydowałam się położyć je na całym piętrze, tworzą niesamowity "ciepły" klimat. A zdecydowałam się serię Venis Porcelanosa oryginalne, a jednocześnie klasyczne.
Awatar użytkownika
Bernarda1992
Posty: 1
Rejestracja: 17 kwie 2022, 7:59

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: Bernarda1992 »

Słuchajcie, a podobają się Wam takie płytki 3d? Ja się zdecydowałam, a właściwie dałam się przekonać na takie mojemu partnerowi i szczerze mówiąc, kiedy widzę efekt końcowy, to jestem sama w szoku, że trzeba było mnie przekonywać. Wyglądają naprawdę pięknie! a konkretnie chodzi o Polceranosa Płytki 3D zerknijcie sobie, jak pięknie się one prezentują.
Awatar użytkownika
Waclawa80
Posty: 1
Rejestracja: 03 kwie 2022, 6:05

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: Waclawa80 »

Ja polecam Wam Porcelanosa płytki drewnopodobne mam wrażenie, że tego typu wykończenia są ostatnio dość popularne, chociaż chyba przez jakiś czas zostały wyparte przez płytki imitujące marmur, albo te imitujące beton. Teraz widzę, że można to połączyć i wszystko tworzy naprawdę piękną i przede wszystkim sensowną całość. Polecam i płytki, i salon. :)
Awatar użytkownika
Alfons87
Posty: 1
Rejestracja: 21 kwie 2022, 3:44

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: Alfons87 »

W obecnych czasach, kiedy ceny materiałów budowlanych i usług budowlanych są naprawdę wysokie docenia się szczególnie takie sklepy. Świetny jest Cerdesign, poza tym, że w standardowej ofercie mają bardzo dobre ceny, to dodatkowo jeszcze dział outlet, gdzie można kupić płytki nawet 50% taniej. Mi jakiś czas temu w oko wpadły płytki Venis, pięknie wyglądają.
Awatar użytkownika
Dżesika60
Posty: 1
Rejestracja: 17 mar 2022, 6:55

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: Dżesika60 »

Zgadzam się z opinią powyżej, jak i właściwie ze wszystkimi pozytywnymi opiniami, jestem bardzo zadowolona, że polecono mi ten salon płytek łazienkowych. Miałam na oku płytki Venis i porównywałam ich ceny w różnych miejscach. W tym salonie wyszło zdecydowanie najtaniej. Bardzo jestem zadowolona, że udało się je kupić i nieco zaoszczędzić, będzie na inne wydatki.
Awatar użytkownika
bogusz-88
Posty: 1
Rejestracja: 13 cze 2022, 15:32

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: bogusz-88 »

Od dawna podobały nam się płytki imitujące drewno i właśnie takich szukaliśmy, jeździliśmy po sklepach, przeszukiwaliśmy też sklepy internetowe z wyposażeniem łazienek. Spodobały mi się bardzo płytki Porcelanosa oxford natural - zerknijcie sobie w wolnej chwili jak pięknie się prezentują. Ja jestem po ogromnym wrażeniem :) I cieszę się, że kupiłem je w takiej cenie.
Awatar użytkownika
Heliodor
Posty: 1
Rejestracja: 16 maja 2022, 4:58

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: Heliodor »

Chcieliśmy w naszym przedpokoju położyć coś w stylu betonu architektonicznego, zarówno na ścianach, jak i na schodach, ale okazało się, że cena jest jednak niestety dużo za wysoka, więc zastanawiamy się czy takie rozwiązanie, jak płytki imitujące beton mogłyby się w tej sytuacji sprawdzić. W Cerdesign w świetnej cenie są płytki Venis i właśnie te bierzemy pod uwagę.

andersen dzienniki
Awatar użytkownika
Maryna-63
Posty: 1
Rejestracja: 05 mar 2022, 12:26

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: Maryna-63 »

Ja od jakiegoś czasu mam na oku płytki Porcelanosa Oxford widziałam kilka aranżacji z ich wykorzystaniem, ja planuję położyć je w tak zwanym ogrodzie zimowym, myślę, że prezentować będzie się to naprawdę sensownie. Mam nadzieję, że w tym roku jeszcze uda się nam zorganizować ekipę, całe wyposażenie kupimy w salonie płytek łazienkowych Cerdesign, bo ceny są przystępne.
Awatar użytkownika
korneliusza_67
Posty: 1
Rejestracja: 22 lut 2022, 8:31

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: korneliusza_67 »

Też bardzo polecam ten salon płytek łazienkowych, ogólnie płytek ceramicznych, bo sama zamówiłam u nich zarówno kafelki do kuchni, jak i do łazienki, a jest szansa na to, że kupię jeszcze płytki na podłogę w przedpokoju. Postawiłam na Porcelanosa płytki drewnopodobne ale są dość oryginalne, bo to takie jakby "drewno egzotyczne", przepięknie wyglądają :)
Awatar użytkownika
dżamila75
Posty: 1
Rejestracja: 25 kwie 2022, 13:21

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: dżamila75 »

Jesteśmy w trakcie remontu domu i jeśli mogę być z Wami szczera, to naprawdę sporo cen niestety negatywnie mnie zaskakuje. Niestety ceny wymiany instalacji mocno nas "zżarły" i dlatego szukałam tańszych materiałów wykończeniowych:) polecono nam Cerdesign i kupiliśmy Polceranosa Płytki 3D bardzo dobry zakup, jestem zadowolona i polecam zakupy u nich każdemu.
Awatar użytkownika
Sofroniusz
Posty: 1
Rejestracja: 13 maja 2022, 6:23

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: Sofroniusz »

Obiema rękami podpisuję się pod wszystkimi opiniami na temat tego salonu płytek ceramicznych. Polecam, bo sami robiliśmy dość duży rekonesans wśród różnych sklepów, zarówno stacjonarnych jak i internetowych - Cerdesign naprawdę wypadał bardzo korzystnie :) zdecydowaliśmy się zamówić płytki Venis Porcelanosa, to są płytki drewnopodobne. Pięknie wyglądają.
Awatar użytkownika
paulina-99
Posty: 1
Rejestracja: 17 lut 2022, 13:44

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: paulina-99 »

Powiem tak, jeśli planujecie remont w swoim domu, niezależnie od tego, czy chodzi o remont kuchni, łazienki, czy może podłogi w przedpokoju czy na schodach, i szukacie rozsądnych cenowo płytek ceramicznych, to polecam ten salon. Mają naprawdę spory wybór, a ceny konkurencyjne, warto sobie je sprawdzić, będziecie zadowoleni. U nas pięknie wygląda Porcelanosa mozaika zamówiona od nich.
Awatar użytkownika
tina-65
Posty: 1
Rejestracja: 08 mar 2022, 14:08

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: tina-65 »

Jestem zakochana w marmurach, a że nie mogłam sobie finansowo pozwolić na to, żeby położyć prawdziwy marmur (no chyba w sumienie niewiele osób na to stać), to zdecydowałam się poszukać ładnych, dobrych jakościowo płytek imitujących marmur. W Cerdesign wpadły mi w oko Płytki Porcelanosa, cenowo wyszło naprawdę korzystnie, a efekt wizualny niesamowity.
Awatar użytkownika
otylia69
Posty: 1
Rejestracja: 30 maja 2022, 21:30

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: otylia69 »

Bardzo zależało mi na tym, żeby kupić płytki imitujące beton, a dodatkowo matowe i dobrej jakości. Zdecydowałam się na polecane mi przez wiele osób płytki Porcelanosa one mają naprawdę bardzo dobre opinie, a dodatkowo, w salonie płytek ceramicznych Cerdesign udało się je kupić w naprawdę rewelacyjnej cenie, przepięknie się prezentują w naszej kuchni.
Awatar użytkownika
Najslawa-83
Posty: 1
Rejestracja: 11 lip 2022, 21:04

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: Najslawa-83 »

Ja poszukiwałam akurat płytek do przedpokoju. I nie ukrywam, że akurat Porcelanosa wpadła mi w oko już jakiś czas temu i zależało mi na tym, żeby to właśnie na nie postawić u nas. No ale nie ukrywam, że cena też grała dużą rolę, dlatego, że nasz przedpokój jest dość duży. Bardzo się cieszę, że polecono nam właśnie sklep z płytkami Cerdesign. Super ceny.
Awatar użytkownika
Łucjan-82
Posty: 1
Rejestracja: 17 maja 2022, 13:37

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: Łucjan-82 »

Bardzo podobają się nam (żonie oraz mi) takie ciepłe, przytulne wnętrza, więc jeśli tylko byłaby taka możliwość, to wszędzie na podłodze mielibyśmy panele, no ale właśnie w kuchni czy w łazience takie rozwiązanie nie wchodziło w grę, dlatego trafiliśmy na płytki Porcelanosa oxford natural i to był dobry wybór, bo pięknie wyglądają takie płytki imitujące drewno.
Awatar użytkownika
Dyter1978
Posty: 1
Rejestracja: 28 cze 2022, 19:46

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: Dyter1978 »

Dostaliśmy namiary na ten salon wyposażenia łazienek od znajomych, którzy niedawno się przeprowadzili do swojego domu, a akurat jeszcze są na etapie jego wykańczania, w momencie, w którym my jesteśmy na początku tej drogi, więc podejrzewam, że jeszcze trochę czasu minie. Kupiliśmy za to w świetnej cenie płytki Porcelanosa, takie wyglądające jak beton.
Awatar użytkownika
mariola_89
Posty: 1
Rejestracja: 08 maja 2022, 19:40

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: mariola_89 »

Zdecydowanie polecam ten salon łazienkowy. Ja wprawdzie wiedziałam, że chcę kupić konkretne płytki, a chodzi tu porcelanosa mozaika i właśnie w Cerdesign dostępne w naprawdę super cenie. Akurat jesteśmy w trakcie remontu i powoli zaczynam widzieć ten niesamowity efekt na ścianie. Właśnie na czymś takim zależało, jestem bardzo zadowolona, super sprawa :)
Awatar użytkownika
Dana1976
Posty: 1
Rejestracja: 10 lip 2022, 14:13

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: Dana1976 »

Kupiłam u nich porcelanosa płytki 3D szczerze powiem, że cena naprawdę bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła, bo sprawdzałam ją w różnych miejscach i zdecydowanie Cerdesign na wielki plus! Dlatego jeśli planujecie remont łazienki czy kuchni, z czystym sumieniem polecam Wam zajrzeć, bo jest ogromna szansa, że znajdziecie to, czego szukacie taniej niż gdzie indziej.
Awatar użytkownika
Famian1974
Posty: 1
Rejestracja: 16 sie 2022, 5:15

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: Famian1974 »

No my wspólnie z żoną jesteśmy zdecydowanie wielkimi fanami klasyki, dlatego zdecydowaliśmy się zakupić w Cerdesign Porcelanosa płytki drewnopodobne dość nietypowe, niepowtarzalne, moim zdaniem po prostu piękne. A widziałem, że jest to inwestycja na wiele lat, dlatego, bardzo mi zależało na tym, żeby postawić właśnie na płytki tak dobrej jakości jak te.
Awatar użytkownika
inga61
Posty: 1
Rejestracja: 10 lip 2022, 1:36

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: inga61 »

Jeśli chodzi o eleganckie wnętrza, to pięknie prezentują się w takich płytki imitujace marmur, chyba się ze mną zgodzi. My kupiliśmy płytki Porcelanosa zerknijcie sobie jak pięknie wyglądają na różnych realizacjach, bo u nas czekają jeszcze na położenie, ale ogromnie się cieszę, że udało się je kupić w Cerdesign w tak dobrych cenach, bo przyznaję, że spodziewałam się większego wydatku.
Awatar użytkownika
Teofil89
Posty: 1
Rejestracja: 19 sie 2022, 10:18

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: Teofil89 »

Widzę, że płytki marki Porcelanosa są dość pozytywnie oceniane i są dość popularne wśród klientów salonu wyposażenia łazienek Cerdesign - co akurat zupełnie mnie nie dziwi, dlatego, że my też zdecydowaliśmy się na Porcelanosa Liston Oxford płytki drewnopodobne. Wybór naprawdę bardzo dobry, strzał w dziesiątkę. Jestem pod wrażeniem tego, jak wyglądają.
Awatar użytkownika
ezaw-87
Posty: 1
Rejestracja: 09 mar 2022, 0:33

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: ezaw-87 »

Zacznijmy od tego, że wybór jest naprawdę ogromny i co ważne, mają produkty dobre jakościowo. Nawet, jeśli chodzi o dział outlet, to są to płytki markowe, często bardzo popularne kolekcje, zdecydowanie taniej. I jeśli ktoś z Was planuje zrobić remont budżetowy, to genialne rozwiązanie. A my kupiliśmy płytki Porcelanosa Oxford jeden z bardziej udanych zakupów do domu.
Awatar użytkownika
roberta-86
Posty: 1
Rejestracja: 22 kwie 2022, 22:51

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: roberta-86 »

No ja jestem w trakcie remontu swojego domu, wiecie zapewne jak to jest, sporo płytek potrzebujemy, zarówno na ściany jak i podłogi. Zarówno do kuchni, jak i do łazienki, więc nie ma w tym chyba nic dziwnego, że poszukujemy jak najtańszych rozwiązań, prawda? Dlatego bardzo się cieszę, że trafiliśmy do salonu Cerdesign i okazało się, że płytki Porcelanosa są w dobrej cenie!
Awatar użytkownika
ajdin99
Posty: 1
Rejestracja: 07 wrz 2022, 18:59

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: ajdin99 »

Nie będę ukrywać, ale naprawdę dość sporo przerosły nas koszty remontu naszego domu. No niestety, takie mamy czasy, że ceny na rynku budownictwa, materiałów budowalnych, ale też usług, poszły mocno do góry. Dlatego cieszę się, że polecono mi ten salon płytek, bo udało mi się kupić płytki Porcelanosa Oxford taniej niż gdziekolwiek indziej. Super sklep.
Awatar użytkownika
sylwiusz
Posty: 1
Rejestracja: 28 cze 2022, 7:24

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: sylwiusz »

Postanowiłem, że płytki na podłodze w naszej kuchni położę samodzielnie (tylko na podłodze będziemy mieli płytki, na ścianach zdecydowaliśmy, że będzie szkło, łatwiejsze w utrzymaniu czystości). I dzięki temu sporo udało się zaoszczędzić na fachowcach. Dodatkowo, kupiliśmy też dość okazyjnie płytki Porcelanosa właśnie w Cerdesign. Polecam sklep, pewnie.
Awatar użytkownika
Elwira-82
Posty: 1
Rejestracja: 24 sie 2022, 8:44

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: Elwira-82 »

Bardzo polecam Wam ten salon łazienek, bo to naprawdę nie jest tylko salon płytek ceramicznych. Naprawdę polecam Wam do nich zajrzeć, jeśli planujecie remont kuchni czy łazienki. Lub jakiegokolwiek innego pomieszczenia, w którym planujecie położyć płytki. W Cerdesign mają naprawdę rewelacyjne ceny, ja wybrałam Porcelanosa płytki drewnopodobne piękne
Awatar użytkownika
Serafin1986
Posty: 1
Rejestracja: 19 sie 2022, 21:55

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: Serafin1986 »

Dziękuję Państwu za polecenie tego sklepu. Szukałam tańszych płytek od tych, które wcześniej miałam na oku, dlatego, że nie będę ukrywać, że ceny materiałów budowlanych mocno mnie zaskoczyły. A okazało się, że własnie te płytki, które miałam na oku, czyli Porcelanosa również są w ich ofercie, a dodatkowo sporo taniej niż w miejscu, w którym planowałam kupić.
Awatar użytkownika
mateusz1998
Posty: 1
Rejestracja: 28 maja 2022, 7:59

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: mateusz1998 »

Od dawna bardzo podobały nam się płytki drewnopodobne i wiedziałem, że kiedy w końcu zdecydujemy się na remont naszego domu, to zdecydujemy się na właśnie takie. Zależało nam na tym, żeby były w miarę oryginalne, nie takie klasyczne. No i piękne znaleźliśmy właśnie w tym sklepie. Chodzi o Porcelanosa płytki drewnopodobne zerknijcie sobie na nie, piękne.
Awatar użytkownika
Emil_73
Posty: 1
Rejestracja: 29 maja 2022, 20:09

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: Emil_73 »

Ja podpisuję się oczywiście pod wszystkimi pozytywnymi opiniami wyżej. Uważam, że jeśli ktoś z Was planuje remont, to zdecydowanie warto postawić na Cerdesign. Sprawdźcie sobie ich płytki, ale też to, jakie mają ceny. Ja uważam, że to jest świetny salon łazienek. Ogromna oferta, przystępne ceny, no i wybór płytek Porcelanosa. Jestem zadowolona z zakupów.
Awatar użytkownika
bogusz
Posty: 1
Rejestracja: 11 wrz 2022, 8:31

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: bogusz »

Bardzo polecam. Jest to zdecydowanie rewelacyjny salon płytek ceramicznych. To że mają ogromny wybór płytek, to jedno, ale mają też na swojej stronie sporo inspiracji, które mogą się Wam przydać w planowaniu remontu. Ja naprawdę, bardzo sobie chwalę i kolejne tego typu zakupy na pewno robiłbym w tym miejscu. A kupiłem ostatnio płytki Porcelanosa Liston Oxford
Awatar użytkownika
kochan1972
Posty: 1
Rejestracja: 27 cze 2022, 19:01

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: kochan1972 »

Nic dodać, nic ująć, myślę, że tak naprawdę wszystko zostało już powiedziane. Naprawdę świetny sklep, salon wyposażenia łazienek. Faktycznie mają również dział z inspiracjami i akurat nam bardzo się ten dział przydał. Właściwie odwzorowaliśmy łazienkę, którą tam znaleźliśmy. Postawiliśmy na płytki Polceranosa Płytki 3D i powiem Wam, że przepięknie się prezentują.
Awatar użytkownika
Kamil61
Posty: 1
Rejestracja: 20 lip 2022, 0:34

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: Kamil61 »

Zakupy udane. Wprawdzie niestety kafelki nie są jeszcze położone, ale liczę, że nie będziemy musieli już zbyt długo czekać, dlatego, że dwukrotnie fachowiec przesuwał nam termin. Płytki, na które się zdecydowaliśmy wpadły nam w oko już jakiś czas temu i mieliśmy okazję wiedzieć realizację z ich wykorzystaniem na żywo, a chodzi o Porcelanosa Liston Oxford
Awatar użytkownika
apoloniusz_99
Posty: 1
Rejestracja: 16 paź 2022, 7:48

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: apoloniusz_99 »

Kupiliśmy wspólnie z żoną płytki Porcelanosa - nie ukrywam, że mieliśmy je na oku już od dawna, ale jakoś tak się złożyło, że dopiero teraz udało się je kupić. Co uważam za wielki plus,. dlatego, że w salonie płytek ceramicznych Cerdesign udało się je kupić zdecydowanie taniej niż gdziekolwiek indziej. Naprawdę jestem zadowolony, że trafiłem do nich.
Awatar użytkownika
Salomon-72
Posty: 1
Rejestracja: 18 sie 2022, 4:20

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: Salomon-72 »

To prawda, też bardzo podoba mi się cała seria Porcelanosa. Sporo pozytywnych opinii słyszałam na temat tych płytek, jakość jest podobno rewelacyjna, a co do samego wyglądu, to nie będę się wypowiadać, dlatego, że to jest kwestia indywidualna. Chociaż ja uważam, że są naprawdę piękne. A spory wybór tych płytek znajdziecie właśnie w salonie Cerdesign.
Awatar użytkownika
Krystyn
Posty: 1
Rejestracja: 02 lip 2022, 6:20

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: Krystyn »

Powiem Wam tak, że remontowanie w dzisiejszych czasach nie należy do najtańszych, wiadomo. No ale ja jestem w takiej sytuacji, że remont został już rozgrzebany jakiś czas temu i nie ma innej opcji, trzeba po prostu iść do przodu. I dlatego też bardzo się cieszę, że polecono mi Cerdesign, bo mają płytki w super cenach, my kupiliśmy akurat płytki Porcelanosa.
Awatar użytkownika
grzymisława
Posty: 1
Rejestracja: 12 wrz 2022, 16:09

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: grzymisława »

Ja też kupiłam płytki właśnie z tej serii, jestem w nim zakochana, bo prezentują się pięknie. Ja akurat zdecydowałam się na Porcelanosa oxford natural takie imitujące drewno, bo zależało mi na tym, żeby stworzyć takie "ciepłe" wnętrze i to się udało, jestem bardzo zadowolona. A same płytki naprawdę, można w tym salonie łazienkowym kupić w rewelacyjnej cenie.
Awatar użytkownika
Denis1999
Posty: 1
Rejestracja: 31 lip 2022, 9:01

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: Denis1999 »

No właśnie pewnie jak wszyscy, a przynajmniej większość z nas, też szukaliśmy oszczędności związanych z remontem, bo niestety, te ceny w tym momencie to jest istny kosmos, naprawdę. Ale muszę przyznać, że właśnie salon płytek ceramicznych Cerdesign bardzo pozytywnie zaskoczył mnie ceną. Jestem pod wrażeniem, u nas jest ich Porcelanosa mozaika. piękna
Awatar użytkownika
Waryn98
Posty: 1
Rejestracja: 08 wrz 2022, 0:41

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: Waryn98 »

Ja również bardzo polecam zakup płytek w Cerdesign. Zresztą, warto tutaj zaznaczyć, że przecież w ich ofercie są nie tylko płytki ceramiczne do kuchni czy łazienki, a też armatura, ceramika i nawet grzejniki. A polecam zajrzeć w dział outlet, szczególnie, jeśli faktycznie planujecie zrobić remont zupełnie po kosztach. Też kupiliśmy właśnie u nich płytki porcelanosa.
Awatar użytkownika
Świętosław_89
Posty: 1
Rejestracja: 30 sie 2022, 17:08

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: Świętosław_89 »

No ja nie sądziłam, że uda się tak szybko skończyć remont - początkowo miałam wrażenie, że będzie się to wlekło nie wiadomo jak długo, również dlatego, że właśnie ceny są dość wysokie i baliśmy się, że po prostu nam nie wystarczy na przykład na wykończenie kuchni czy łazienki. Ale właśnie dzięki temu, że płytki Porcelanosa kupiliśmy w Cerdesign, na wszystko wystarczyło.

lekkie fotele pokojowe
Awatar użytkownika
Kochan
Posty: 1
Rejestracja: 10 sie 2022, 14:33

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: Kochan »

No i ten salon płytek ceramicznych jest przykładem na to, że naprawdę warto poszukiwać tańszych rozwiązań podczas remontu, bo naprawdę można znaleźć potrzebne do remontu produkty, materiały budowlane nieco taniej. Moje płytki do łazienki wyszły zdecydowanie taniej, niż w jakichkolwiek innych sklepach, kupiłem Porcelanosa płytki drewnopodobne, piękne
Awatar użytkownika
Tadeusz
Posty: 1
Rejestracja: 28 lip 2022, 6:34

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: Tadeusz »

Nie ukrywam, że u nas podczas budowy i urządzania naszego domu naprawdę sporo zrobiłem samodzielnie, jednak wiadomo, że nie wszystko byłem w stanie zrobić własnoręcznie, jako laik. Do układania płytek miałem pomoc, ale też wyszło stosunkowo niedrogo. Same płytki Porcelanosa Liston Oxford kupiłem w Cerdesign, więc cena też była naprawdę dość dobra. :)
Awatar użytkownika
Diana_63
Posty: 1
Rejestracja: 18 lip 2022, 8:45

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: Diana_63 »

Zawsze podobały mi się takie płytki "trójwymiarowe", takie, które dawałyby efekt jakiejś struktury, przestrzeni, dlatego też zdecydowałam się na to, żeby poszukać takich, które faktycznie będą mi się podobały, ale będą miały też dobrą cenę. No i trafiliśmy w salonie płytek Cerdesign na Polceranosa Płytki 3D piękne, a do tego w dobrej cenie, więc nie było sensu długo się zastanawiać.
Awatar użytkownika
Iliana_66
Posty: 1
Rejestracja: 14 wrz 2022, 14:54

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: Iliana_66 »

Bardzo się cieszę z tego, że znajomi polecili, a właściwie podpowiedzieli nam po prostu, żeby zajrzeć do tego salonu płytek ceramicznych z informacją, że mają naprawdę rewelacyjne ceny. Co się potwierdziło - te płytki, które nam się podobały od dawna czyli płytki porcelanosa kupiliśmy u nich zdecydowanie taniej niż w jakimkolwiek innym sklepie, super.
Awatar użytkownika
Sebastian89
Posty: 1
Rejestracja: 21 cze 2022, 23:39

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: Sebastian89 »

Przyznaję, ze ja nie znałem wcześniej zupełnie tego salonu łazienkowego. A trafiłem do nich właściwie z przypadku, bo poszukiwałem konkretnych płytek, które spodobały się mojej żonie ;) A konkretnie to były płytki porcelanosa skończyło się na tym, że kupiliśmy u nich również inne, w dziale outlet - do garażu i kotłowni. Cena naprawdę bardzo niska. :)
Awatar użytkownika
barnaba-71
Posty: 1
Rejestracja: 20 paź 2022, 7:53

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: barnaba-71 »

Polecam Wam, jeśli planujecie budowę, czy nawet tylko remont, to zaglądnijcie sobie do nich bo ceny mają zdecydowanie inne, zdecydowanie niższe niż jakiekolwiek inne salony łazienkowe, a dodam nawet więcej - inne/niższe niż ceny w outlecie. Super sprawa, mi udało się zaoszczędzić dość sporo, a zmówiłem między innymi oczywiście Porcelanosa oxford natural
Awatar użytkownika
teobald-82
Posty: 1
Rejestracja: 04 wrz 2022, 23:08

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: teobald-82 »

Bardzo polecam zakupy u nich. Naprawdę bardzo docenia się takie niskie ceny, szczególnie w czasie, kiedy ceny szczególnie na rynku materiałów budowlanych tak bardzo poszły w ostatnim czasie do góry, U nich na szczęście nadal są w dość dobrej cenie. Ja polecam, sami kupiliśmy piękne płytki Porcelanosa właściwie na całe piętro naszego domu. Piękne są.
Awatar użytkownika
Jacek83
Posty: 1
Rejestracja: 10 lip 2022, 23:26

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: Jacek83 »

A ja znałem ten salon od jakiegoś czasu i dlatego kiedy sam zdecydowałem się na remont mojego mieszkania, to wiedziałem, gdzie zajrzeć po płytki łazienkowe i kuchenne, ale nie tylko to, bo zamówiłem również u nich ceramikę i armaturę. Remont był dość duży, więc każdy zaoszczędzony grosz się przydał :) Polecam płytki Porcelanosa Oxford ale nie tylko te :)
Awatar użytkownika
Krzysztofa1972
Posty: 1
Rejestracja: 05 cze 2022, 17:47

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: Krzysztofa1972 »

Też kupiłam u nich płytki do mojego domu. Od kiedy pamiętam planowałam kupić płytki imitujące drewno, dlatego, że po prostu bardzo mi się podobają i wiedziałam, że są takie klasyczne, moim zdaniem też ponadczasowe. No i w Cerdesign znalazłam płytki Porcelanosa Liston Oxford bardzo ciekawe i do tego w dobrej cenie :) Jestem bardzo zadowolona z zakupów.
Awatar użytkownika
Salomon
Posty: 1
Rejestracja: 12 paź 2022, 2:13

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: Salomon »

Oj widzę, że Porcelanosa nie tylko na mnie zrobiła wrażenie. No ale trzeba przyznać, że to są płytki, które właściwie podobają się wszystkim. Są piękne, bardzo dobrze wykonane, oryginalne, a przy tym klasyczne, jak już wyżej zostało wspomniane. Ja naprawdę uważam, że zakupy w Cerdesign były jednymi z bardziej udanych podczas całej budowy naszego domu.
Awatar użytkownika
stojan_88
Posty: 1
Rejestracja: 16 lip 2022, 21:05

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: stojan_88 »

Ja również dołączam do osób zadowolonych w tym salonie płytek łazienkowych. Super jest to, że mają naprawdę dobre, bardzo konkurencyjne ceny i to nie tylko w dziale outlet, tylko ogólnie. Ja akurat zdecydowałem się na Porcelanosa płytki drewnopodobne które kupiłem już jakiś czas temu, ale jakoś tak się złożyło, że dopiero teraz są kładzione u nas w łazience.
Awatar użytkownika
Erazm-78
Posty: 1
Rejestracja: 10 lis 2022, 21:59

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: Erazm-78 »

Czy moja opinia, która jak nietrudno się pewnie domyślić po wszystkich powyższych będzie również pozytywna cokolwiek jeszcze tutaj wniesie?:) Nie wiem, bo opinie są tylko pozytywne co nie dziwi, ale wydaje mi się, że skoro my też jesteśmy zadowoleni z tych zakupów, to chyba warto się tą opinią podzielić, prawda? Kupiliśmy super płytki Polceranosa Płytki 3D
Awatar użytkownika
Jowita_82
Posty: 1
Rejestracja: 12 cze 2022, 4:06

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: Jowita_82 »

Bardzo się cieszę, że mój remont dobiega już końca, bo w końcu mogę w całej okazałości zobaczyć, jak przepięknie prezentuje się Porcelanosa mozaika którą kupiłam w Cerdesign jakiś czas temu. No naprawdę muszę Wam powiedzieć, że robi naprawdę pozytywne, bardzo duże wrażenie. Fajnie, że udało się je kupić w takiej dobrej cenie, polecam salon Cerdesign.
Awatar użytkownika
czesława77
Posty: 1
Rejestracja: 30 paź 2022, 8:59

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: czesława77 »

Polecam Wam płytki Porcelanosa. Zresztą, no co ja będę tutaj pisać - ogólnie polecam Wam zakupy w tym salonie płytek ceramicznych. No warto do nich zajrzeć, dlatego, że ceny mają naprawdę przystępne, właściwie nie tylko w dziale outlet. Polecam z czystym sumieniem, ogromny wybór, dobre ceny, no przyznaję, że jestem pod wielkim wrażeniem. Polecam i Państwu.
Awatar użytkownika
Kira
Posty: 1
Rejestracja: 14 gru 2022, 5:51

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: Kira »

Zerknijcie sobie na te płytki Porcelanosa no ja jestem w nich zakochana. Cieszę się, że udało mi się je zamówić właśnie w Cerdesign, bo cenowo na pewno nigdzie nie znalazłabym taniej. Jestem pod wielkim wrażeniem tego, że naprawdę ceny są u nich tak bardzo konkurencyjne. Jeśli ktoś z Was planuje remont, to naprawdę to będzie najlepszy wybór, jeśli chodzi o zakupy płytek.
Awatar użytkownika
Martyna1974
Posty: 1
Rejestracja: 21 lis 2022, 4:43

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: Martyna1974 »

Szukałam dość długo płytek, które będą imitacją drewna, bo bardzo mi się takie podobają, ale liczyłam na to, że te płytki będą właściwie nie do odróżnienia na pierwszy rzut oka porównując z naturalnym drewnem. I właśnie takie udało mi się znaleźć w Cerdesign. Są to Porcelanosa oxford natural naprawdę przepiękne bardzo je Wam polecam, jeśli szukacie takich.
Awatar użytkownika
Żarko_65
Posty: 1
Rejestracja: 12 lis 2022, 15:41

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: Żarko_65 »

Bardzo polecam Wam ten sklep. Ja właściwie w ostatniej chwili trafiłem na ich stronę i jak się okazało, to naprawdę był dla mnie ratunek. Udało się kupić płytki do łazienki zdecydowanie taniej niż wcześniej zakładałem, co dla mnie, szczególnie w czasach inflacji jest rewelacyjnym odkryciem. Polecam nie tylko płytki Porcelanosa chociaż są piękne, serio.
Awatar użytkownika
Karina_74
Posty: 1
Rejestracja: 06 paź 2022, 19:49

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: Karina_74 »

Zgadzam się, remont łazienki czy kuchni, najlepiej z Cerdesign. Zerknijcie sobie do ich działu outlet, ja naprawdę byłam pod wielkim wrażeniem ich cen, zamówiłam płytki do kuchni, ale też na schody. Nie mogę się już doczekać efektu końcowego, bardzo spodobały mi się u nich Polceranosa Płytki 3D i takie zamówiłam do łazienki, no przepięknie wyglądają :)
Awatar użytkownika
miłowit_65
Posty: 1
Rejestracja: 20 gru 2022, 4:07

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: miłowit_65 »

No jeśli chodzi o ceny artykułów łazienkowych, jeśli chodzi o ceny w różnych salonach płytek ceramicznych, to zdecydowanie na prowadzenie wysuwa się Cerdesign. I wiem co mówię, bo porównałam sobie ceny różnych miejscach. Bardzo spodobaly mi się Porcelanosa płytki drewnopodobne no chyba najładniejsze na rynku, jeśli chodzi o płytki imitujące drewno.
Awatar użytkownika
Serafina
Posty: 1
Rejestracja: 31 lip 2022, 20:40

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: Serafina »

Zgadzam się, że płytki Porcelanosa to jest klasa sama w sobie. Naprawdę bardzo eleganckie, ponadczasowe, po prostu piękne. Ja postawiłam na płytki imitujące marmur. Nie da się ukryć, że właśnie takie płytki są bardzo eleganckie i myślę, że przez wiele lat dzięki nim nasza łazienka będzie po prostu jak to się mówi "na czasie", bardzo je Wam polecam.
Awatar użytkownika
Odon_87
Posty: 1
Rejestracja: 26 sie 2022, 13:34

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: Odon_87 »

Lubię ten salon płytek ceramicznych. Nie tylko ze względu na to, jak tu większość pisze, że mają dobre ceny, nie tylko ze względu na to, że wybór jest naprawdę dobry. Ale również dlatego, że można i nich zaczerpnąć inspiracji do remontu. Mają naprawdę sporo zdjęć, sporo podpowiedzi na to, jak wykorzystać płytki, np. Porcelanosa Oxford, które się u nich kupuje.
Awatar użytkownika
efrem1993
Posty: 1
Rejestracja: 04 gru 2022, 5:38

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: efrem1993 »

No chyba po takiej ilości pozytywnych opinii nikt z Was nie ma już wątpliwości, że jeśli robić remont, czy to kuchni, czy to łazienki, czy po prostu, jeśli planujecie zakupić płytki ceramiczne, to salon płytek łazienkowych Cerdesign, będzie do tego najlepszym wyborem. Ich płytki Porcelanosa Liston Oxford naprawdę robią wrażenie na każdym, kto nas odwiedza.
Awatar użytkownika
arleta
Posty: 1
Rejestracja: 12 lip 2022, 4:10

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: arleta »

Widzę, że nie tylko mnie urzekły Porcelanosa płytki drewnopodobne dość długo szukałam właśnie takich płytek, które faktycznie będą wyglądały jak drewniane aż w końcu trafiłam na te. Wprawdzie w innym salonie płytek łazienkowych, ale koniec końców kupiłam je właśnie w Cerdesign, bo cena była sporo niższa. Bardzo jestem zadowolona zakupów w salonie Cerdesign.
hedwigaa

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: hedwigaa »

Szukam sobie sposobów na działanie, jeśli chodzi na przykład o wymianę mebli, albo i podłóg w pokoju. Nie chcę mieć tego, co wcześniej, a mocno zależy mi na jakości. Stąd sprawdzam sobie podłogi winylowe wineo cena mnie interesuje, ale i właśnie to, jak mocno taka podłoga jest wytrzymała.

jaka tajemnica różańca w jaki dzień
gośkaa

Re: cerdesign.pl opinie

Post autor: gośkaa »

Według mnie bardzo ładnie prezentuje się jednak drewno egzotyczne podłogi . Ogólnie podłogi jakie można tutaj kupić wyróżniają się bardzo dobrą jakością i co ważne można je kupić w niewygórowanej cenie, więc może to będzie udany zakup.
ODPOWIEDZ