Strona 1 z 1

Technologie dla bram

: 08 cze 2021, 8:32
autor: Oskar62
Witam serdecznie. Kiedyś myślałem, że porządna automatyka do bram to coś, czego znalezienie graniczy z cudem. Tak naprawdę wystarczyło znaleźć sprawdzonego producenta, żeby mieć pewność, że każdy produkt będzie sprawdzał się w 100%. Jeśli bylibyście zainteresowani, to podpowiem wam, jakie konkretnie produkty warto wziąć pod uwagę. Chyba że macie swoich faworytów?

Re: Technologie dla bram

: 18 cze 2021, 16:50
autor: iwuć
Sam system otwierania bramy to dopiero początek. Jeszcze odpowiednie sterowanie tym powinno być przemyślane. Fajnie jakby łączyło się z resztą systemów w domu. Somfy (https://www.somfy.pl/) ma fajne rozwiązania, które dają sporo możliwości. I sterowanie bramą wjazdową na posesje i bramą garażową. Do tego osobno sterowane oświetlenie i inne możliwości. Sporo tego mają.

Re: Technologie dla bram

: 20 sie 2021, 19:17
autor: maruś
Ostatnio sporo szukałem w Internecie informacji na ten temat, i udało się rozwiać wątpliwości. Już nie musisz błądzić i tracić czas na szukanie odpowiedzi na twoje pytania, bo zrobiłem to za Ciebie! Wystarczy że wejdziesz w tę stronę www a dowiesz się więcej ... http://www.dom-ster.pl/