Strona 1 z 1

Kuchenka gazowa

: 20 mar 2019, 15:03
autor: lulina
Potrzebuję wolno stojącej kuchenki gazowej dla babci. Wiem, że teraz wszystko idzie w zabudowę ale może poleci ktoś coś godnego. Chcę jej pomóc w wyborze, tak aby zakupiła najlepszy produkt w danym przedziale cenowym 1000zł max 1200zł. Bo jak szukałam znalazłam Kuchenki gazowo-elektryczne 50 cm na Ceneo i zastanawiam się czy warto nad taka się zastanowić.

Re: Kuchenka gazowa

: 06 cze 2019, 16:34
autor: ptr
Na innych forach widziałem pełno takich tematów. Szanuję wszystkie odpowiedni i sugestie.

Re: Kuchenka gazowa

: 04 lis 2019, 17:30
autor: tetrus
Dobra kuchenka to podstawa.

Re: Kuchenka gazowa

: 26 wrz 2020, 17:14
autor: tetrus
Wiem, że teraz wszystko idzie w zabudowę ale może poleci ktoś coś godnego. Chcę jej pomóc w wyborze, tak aby zakupiła najlepszy produkt w danym przedziale cenowym 1000zł max 1200zł. Bo jak szukałam znalazłam Kuchenki gazowo-elektryczne 50 cm na Ceneo i zastanawiam się czy warto nad taka się zastanowić.

Re: Kuchenka gazowa

: 15 lis 2020, 20:44
autor: moderator
Ogólnie kuchenkę gazową także mam u siebie, ale najbardziej jestem jednak zadowolony z posiadania ogrzewania gazowego. Właśnie dlatego zdecydowałem się również na ciekawą ofertę https://poprostuenergia.pl/gaz-dla-firmy/ czyli tani gaz dla firmy. Co by nie było u mnie w firmie także sporą ilość gazu co miesiąc zużywam.

Re: Kuchenka gazowa

: 30 kwie 2021, 17:05
autor: tetrus
Przed zakupem kuchenki gazowej warto skonsultować to z instalatorem, który będzie te palniki podłączał. Nie każda kuchenka będzie bez problemu pasować do każdej kuchni. Mi doradził znajomy hydraulik http://jacek-hydraulik.pl/ i dzięki niemu oszczędziłem sobie irytacji i niepotrzebnych wydatków.

Re: Kuchenka gazowa

: 09 sty 2022, 22:29
autor: Brygida
Remontowaliśmy kuchnię mej may i pomimo, że upierała się odnośnie kuchenki wolnostojącej to dala się przekonać do tej w zabudowie. Moim zdaniem jeżeli kuchenka jest w zabudowie oraz piecyk wnętrze kuchni wygląda bardziej estetycznie i elegancko. Wybierając tymi kategoriami jak i bezpieczeństwem użytkowości wybraliśmy "gaz pod szkłem" oraz piekarnik 3w1, który pozwolił zaoszczędzić sporo miejsca w kuchni. Sprzęt kupiliśmy bezpośrednio na stronie producenta Solgaz, który stawia na dobrą polską jakość i innowacyjne rozwiązania w swoich sprzętach.