Agencja do ochrony?

Różności. Tu możesz zapytać o wszystko, na co nie znalazłeś odpowiedzi w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
hipolit83
Posty: 1
Rejestracja: 14 sty 2021, 14:51

Agencja do ochrony?

Post autor: hipolit83 »

Korzystacie z takich usług jak ochrona fizyczna obiektów w Warszawie? Mnie wydaje się, że monitoring czy alarm nie jest wystarczający zabezpieczeniem. Zawsze wolę być w 100% pewny, więc nad współpracą z agencją ochrony długo się nie zastanawiałem. Też byście się zdecydowali? Chętnie poznam wasze zdanie.
Okoń

Re: Agencja do ochrony?

Post autor: Okoń »

Jeśli poszukujecie firmy, która zajmuje się kompleksową ochroną, to zdecydowanie polecam zajrzeć na tę stronkę https://www.omega-security.pl gdzie znajdziecie ciekawe rozwiązania, bowiem firma zajmuje się ochroną mienia oraz chroni nas elektronicznie - poprzez monitoring - dla mnie to świetna opcja.
miŃiming

Re: Agencja do ochrony?

Post autor: miŃiming »

Reskilling existing employees can be crucial to an organization’s digital transformation. In PwC’s annual CEO survey, 79% of CEOs said they did not feel ready to take on the business strategies in front of them with the skills and talent level of their current workforce. PwC’s own upskilling transformation has given the consulting giant new insights it can now bring to its clients. pg gaming
ODPOWIEDZ