Czy inwestowanie jest trudne?

Różności. Tu możesz zapytać o wszystko, na co nie znalazłeś odpowiedzi w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
derwit_99
Posty: 2
Rejestracja: 05 sty 2020, 19:02

Czy inwestowanie jest trudne?

Post autor: derwit_99 »

Cześć forumowicze. Jak sądzicie, czy inwestowanie w nieruchomości jest trudne? Jak wy do tego podchodzicie?
Awatar użytkownika
Gwalbert-82
Posty: 1
Rejestracja: 01 lut 2020, 7:50

Re: Czy inwestowanie jest trudne?

Post autor: Gwalbert-82 »

Moim zdaniem nie jest trudne, jeśli masz konkretną wiedzę i znasz odpowiednie mechanizmy działania. Jeśli planujesz rozpocząć działania w tym zakresie, to polecam Ci zapisać się na warsztaty wiwn.pl. Ja dzięki udziałowi w nich mam na koncie już kilka udanych transakcji. To super szansa dla każdego, kto chce inwestować, ale boi się zrobić pierwszy krok ;)
Awatar użytkownika
mam_to
Posty: 39
Rejestracja: 19 sty 2020, 15:41

Re: Czy inwestowanie jest trudne?

Post autor: mam_to »

Trudne myślę że nie ale kłopotliwe. Jeśli kompletnie nie posiadasz wiedzy na temat inwestowania to zachęcam do przeczytania tego poradnika: jak inwestować oszczędności. To podstawowa baza wiedzy, ale może być dla ciebie punktem wyjścia :D
Awatar użytkownika
Zoeva
Posty: 116
Rejestracja: 27 lut 2020, 11:14

Re: Czy inwestowanie jest trudne?

Post autor: Zoeva »

Do inwestowanie przede wszystkim potrzebna jest cierpliwość, spokój i opanowanie :) miłe widziane też doswaidczenie, sama jak zaczęłam inwestować w system XTB to powiem Wam, że gdyby nie moj spokój i wiedza to byłoby kiepsko, kasę da się fajną zarobić, tylko nic na szybko i na nerwowo
ODPOWIEDZ