Domek dla dzieci do ogrodu

Różności. Tu możesz zapytać o wszystko, na co nie znalazłeś odpowiedzi w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
lulina
Posty: 62
Rejestracja: 27 lut 2019, 15:29

Domek dla dzieci do ogrodu

Post autor: lulina »

Witam. Niedługo wiosna więc zaczynać będziemy porządki w ogrodzie. Mamy dwójke małych dzieci i zastanawiałam się co im kupic do ogrodu. Myślałam nad domkiem dla nich bo fajne znalazłam tutaj https://www.ceneo.pl/Domki_i_namioty_dl ... wniany.htm . Trochę się obawiam czy nie są za małe, ale zawsze to mieli by miejsce do zabawy. Jak wam się podoba taki domek dla dzieci ?
Awatar użytkownika
Kaja
Posty: 374
Rejestracja: 23 maja 2019, 14:02

Re: Domek dla dzieci do ogrodu

Post autor: Kaja »

Nasze dzieci mają w ogrodzie taki domek drewniany :) Dzięki temu, że pomalowaliśmy go specjalną farbą, cały czas ładnie wygląda i nie jest zniszczony. A Wy jak zadbaliście o domki dla dzieci do ogrodu z drewna? Macie jakieś sprawdzone patenty?
marcyśka

Re: Domek dla dzieci do ogrodu

Post autor: marcyśka »

Super pomysł z tym zakupem drewnianego domku dla dzieci. Uważam, że taki domek dostarczy im sporo frajdy. Pamiętajcie jednak, żeby kupić sobie coś co zabezpieczy drewno takiego domku przed negatywnymi czynnikami pogodowymi etec. Firma Altax oferuje nawet impregnat na mokre drewno, także warto zapoznać się z ich ofertą.

potwierdzenie konta paypal
ODPOWIEDZ