Jaka firma kurierska jest najlepsza?

Różności. Tu możesz zapytać o wszystko, na co nie znalazłeś odpowiedzi w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
Zumba
Posty: 23
Rejestracja: 13 maja 2019, 17:35

Jaka firma kurierska jest najlepsza?

Post autor: Zumba »

Też macie czasem problemy z wysyłaniem paczek? Ja już naprawdę nie wiem jakiej firmie mogłabym zaufać. Za każdym razem są jakieś problemy. Albo paczka przychodzi pod niewłaściwy adres, albo w ogóle potrafi gdzieś zaginąć. Na nic zdaje się wówczas nawet ubezpieczenie. Jeśli znacie firmę, z której jesteście zadowoleni, to napiszcie, jak się nazywa. Chętnie skorzystam z ich oferty.
Awatar użytkownika
kociołek
Posty: 101
Rejestracja: 16 maja 2019, 9:13

Re: Jaka firma kurierska jest najlepsza?

Post autor: kociołek »

Ciężko jest trafić na firmę na prawdę rzetelną i taką która dokładnie dokonuje transportu paczek. Także długo szukałam takiej która jest sprawdzona. Aż któregoś dnia znalazłam w internecie tę stronę https://www.speedpack.com.pl/. Zaryzykowałam i opłaciło się. Firma ta staje na wysokości zadania, więc z pewnością tylko przez nią będę dokonywać wysyłki paczek
Awatar użytkownika
Karcia
Posty: 34
Rejestracja: 02 paź 2019, 14:51

Re: Jaka firma kurierska jest najlepsza?

Post autor: Karcia »

Dlatego zawsze, kiedy chcę wysłać paczkę, to po prostu robię mały rekonesans wśród osób, które korzystają z takich usług. Teraz zajrzałam tutaj i widzę, że dobrze jest oceniana firma Speedpack. Zatem tym razem chętnie skorzystam z ich oferty. Jeśli ceny mają faktycznie korzystne, to tym bardziej zaryzykuję. Najważniejsze, żeby dbali o dobro klienta i wysłanego towaru.

dawkowanie winstrolu w tabletkach
Awatar użytkownika
boczek
Posty: 55
Rejestracja: 10 paź 2019, 13:32

Re: Jaka firma kurierska jest najlepsza?

Post autor: boczek »

Dotychczas myślałam,że ta firma z której oferty korzystam jest dobra. Ale niestety po ostatnim razie, gdy paczka zaginęła i oni się nie poczuwali do obowiązku znalezienia jej to zmieniłam zdanie. Długo wahałam się zanim zaczęłam na nowo wysyłać paczki ale polecono mi właśnie SpeedPack i nie zawiodłam się. Paczka dotarła na czas i dokładnie pod adres. A do tego mają tam możliwość monitorowania paczki, co ja robiłam
Awatar użytkownika
Simone
Posty: 82
Rejestracja: 18 cze 2019, 12:03

Re: Jaka firma kurierska jest najlepsza?

Post autor: Simone »

Dla mnie wszystkie firmy kurierskie są w porządku. Nie miałem jeszcze żadnych problemów z nimi.
Chcę, by mój świat był twoim, a twój moim. Na tym polega przyjaźń.
Awatar użytkownika
kasia
Posty: 51
Rejestracja: 26 cze 2019, 8:54

Re: Jaka firma kurierska jest najlepsza?

Post autor: kasia »

A no nie wiem, bo ile osób, tyle opinii. Zresztą mi się może kurier sprawdzić, a Tobie znowu nie i to będzie w pełni normalne. Wydaje mi się, że mamy różne priorytety i pod różnymi kątami opiniujemy właśnie kurierów i brokerów. To norma. Dlatego też może powiem tak - o EuroPaczce https://www.europaczka.pl/cennik-wlochy/ krążą dobre opinie. Chcesz, sam sprawdź.
ODPOWIEDZ