klej do butów

Różności. Tu możesz zapytać o wszystko, na co nie znalazłeś odpowiedzi w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
ivett
Posty: 52
Rejestracja: 25 lis 2019, 12:56

klej do butów

Post autor: ivett »

Używacie kleju do butów? Mam kilka par które są w całkiem fajnym stanie ale porozklejały się noski czy przy podeszwie, szkoda wyrzucać.
Awatar użytkownika
jozaza
Posty: 27
Rejestracja: 28 lis 2019, 22:00

Re: klej do butów

Post autor: jozaza »

Kilka razy kleiłam buty klejem tadam, łatwo się go używa, można w kilka chwil skleić buty, tylko pamiętaj o dokładnym odtłuszczeniu powierzchni
Awatar użytkownika
oetadam
Posty: 9
Rejestracja: 09 kwie 2020, 18:12

Re: klej do butów

Post autor: oetadam »

Witam! Ivett, wspomniany klej TADAM® z pewnością pomoże Ci skleić buty. To elastyczny klej do butów sportowych i nie tylko, który dzięki swoim właściwościom służy do napraw różnych części butów: czubków, brzegów, zapiętków, obcasów, podeszw i cholewek.

Gdyby pojawiły się pytania, chętnie na nie odpowiem.

Ekspert marki TADAM
tadam com pl
Awatar użytkownika
Maccid
Posty: 74
Rejestracja: 26 lis 2019, 22:14

Re: klej do butów

Post autor: Maccid »

W większości nie opłaca się kleić butów, lepiej kupić nowe. Zobaczcie sobie tutaj - https://www.onaion58.pl/Meliski Buty mają mega tanie. A kupić klej, bawić się w naprawę to naprawdę nie jest opłacalna sprawa.
Awatar użytkownika
ondin
Posty: 63
Rejestracja: 13 gru 2019, 14:50

Re: klej do butów

Post autor: ondin »

Nie wszystkie buty się też nadają do klejenia. Ja swoje już popsułem w ten sposób. I też niby dobrym klejem potraktowałem. Ale to jednak nie do takiego obuwia był. Najlepiej kupować solidne sportowe https://butymodne.pl/buty-sportowe-damskie-c257903.html takie można zazwyczaj prać w pralce i nic się nie rozkleja, nic się nie dzieje. A jak można jeszcze w rozsądnych pieniądzach kupić to się nie ma co zastanawiać.

portal 2 poradnik
felkoź

Re: klej do butów

Post autor: felkoź »

Nie wiecie czy skórzane buty też da radę podkleić tym klejem???? Gdzie ten klej kupić??? muszę pilnie buty naprawić
Awatar użytkownika
oetadam
Posty: 9
Rejestracja: 09 kwie 2020, 18:12

Re: klej do butów

Post autor: oetadam »

felkoź pisze: ↑21 lis 2020, 18:18 Nie wiecie czy skórzane buty też da radę podkleić tym klejem???? Gdzie ten klej kupić??? muszę pilnie buty naprawić
Witam! Felkoź, klej TADAM® jest przeznaczony głównie do butów sportowych, jednak z butami z innych materiałów także sobie poradzi. Jest on dostępny m.in. w kioskach, sklepach motoryzacyjnych, metalowych, oferujących farby oraz lakiery, marketach budowlanych i sklepach elektrycznych. Znajduje się także w ofercie sklepów internetowych.

Gdyby pojawiły się pytania, chętnie na nie odpowiem.

Ekspert marki TADAM
tadam com pl
rubiłka

Re: klej do butów

Post autor: rubiłka »

oetadam pisze: ↑01 gru 2020, 8:04
felkoź pisze: ↑21 lis 2020, 18:18 Nie wiecie czy skórzane buty też da radę podkleić tym klejem???? Gdzie ten klej kupić??? muszę pilnie buty naprawić
Witam! Felkoź, klej TADAM® jest przeznaczony głównie do butów sportowych, jednak z butami z innych materiałów także sobie poradzi. Jest on dostępny m.in. w kioskach, sklepach motoryzacyjnych, metalowych, oferujących farby oraz lakiery, marketach budowlanych i sklepach elektrycznych. Znajduje się także w ofercie sklepów internetowych.

Gdyby pojawiły się pytania, chętnie na nie odpowiem.

Ekspert marki TADAM
tadam com pl
czy buty nie przemakaja w miejscu klejenia?? Zastanawiam się czy będzie wszystko ok po klejeniu
kłosa1

Re: klej do butów

Post autor: kłosa1 »

rubiłka pisze: ↑22 maja 2021, 18:51
oetadam pisze: ↑01 gru 2020, 8:04
felkoź pisze: ↑21 lis 2020, 18:18 Nie wiecie czy skórzane buty też da radę podkleić tym klejem???? Gdzie ten klej kupić??? muszę pilnie buty naprawić
Witam! Felkoź, klej TADAM® jest przeznaczony głównie do butów sportowych, jednak z butami z innych materiałów także sobie poradzi. Jest on dostępny m.in. w kioskach, sklepach motoryzacyjnych, metalowych, oferujących farby oraz lakiery, marketach budowlanych i sklepach elektrycznych. Znajduje się także w ofercie sklepów internetowych.

Gdyby pojawiły się pytania, chętnie na nie odpowiem.

Ekspert marki TADAM
tadam com pl
czy buty nie przemakaja w miejscu klejenia?? Zastanawiam się czy będzie wszystko ok po klejeniu
też kleiłam tym klejem buty i nie zauważyłam żeby coś przemakało w tym miejscu, polecam mozna tanio naprawić buty
Awatar użytkownika
oetadam
Posty: 9
Rejestracja: 09 kwie 2020, 18:12

Re: klej do butów

Post autor: oetadam »

Witam! Łucja, klej TADAM® jest powszechnie dostępny w wielu miejscach. Znajdziesz go m.in. w: kioskach, sklepach motoryzacyjnych, metalowych, oferujących farby oraz lakiery, marketach budowlanych, spożywczych i sklepach elektrycznych. Jest także dostępny w marketach spożywczych.

Gdyby pojawiły się pytania, chętnie na nie odpowiem.

Ekspert marki TADAM
tadam com pl
Adaś

Re: klej do butów

Post autor: Adaś »

oetadam pisze: ↑24 lip 2021, 21:16 Witam! Łucja, klej TADAM® jest powszechnie dostępny w wielu miejscach. Znajdziesz go m.in. w: kioskach, sklepach motoryzacyjnych, metalowych, oferujących farby oraz lakiery, marketach budowlanych, spożywczych i sklepach elektrycznych. Jest także dostępny w marketach spożywczych.

Gdyby pojawiły się pytania, chętnie na nie odpowiem.

Ekspert marki TADAM
tadam com pl
No i nie zapominajmy o internecie, jak już inne źródła zawiodą. Już za około 6 zł mozna kupić tadam w sklepach internetowych

kula piorąca eco world
rokitczók

Re: klej do butów

Post autor: rokitczók »

Adaś pisze: ↑16 sie 2021, 1:41
oetadam pisze: ↑24 lip 2021, 21:16 Witam! Łucja, klej TADAM® jest powszechnie dostępny w wielu miejscach. Znajdziesz go m.in. w: kioskach, sklepach motoryzacyjnych, metalowych, oferujących farby oraz lakiery, marketach budowlanych, spożywczych i sklepach elektrycznych. Jest także dostępny w marketach spożywczych.

Gdyby pojawiły się pytania, chętnie na nie odpowiem.

Ekspert marki TADAM
tadam com pl
No i nie zapominajmy o internecie, jak już inne źródła zawiodą. Już za około 6 zł mozna kupić tadam w sklepach internetowych
Jest tani, u mnie troszkę więcej, ale myślę, że to zależy od sklepu. Zastanawiam się natomiast, czy to opakowanie 9g (innych nie widziałem) wystarczy na na przykład trzy pary?
miśklok

Re: klej do butów

Post autor: miśklok »

oetadam pisze: ↑24 lip 2021, 21:16 Witam! Łucja, klej TADAM® jest powszechnie dostępny w wielu miejscach. Znajdziesz go m.in. w: kioskach, sklepach motoryzacyjnych, metalowych, oferujących farby oraz lakiery, marketach budowlanych, spożywczych i sklepach elektrycznych. Jest także dostępny w marketach spożywczych.

Gdyby pojawiły się pytania, chętnie na nie odpowiem.

Ekspert marki TADAM
tadam com pl
W sumie to ja mam pytanie, ten klej to jak przechowywać żeby zachował swoje właściwości jak najdłużej?
arimożkix

Re: klej do butów

Post autor: arimożkix »

miśklok pisze: ↑20 sie 2021, 22:33
oetadam pisze: ↑24 lip 2021, 21:16 Witam! Łucja, klej TADAM® jest powszechnie dostępny w wielu miejscach. Znajdziesz go m.in. w: kioskach, sklepach motoryzacyjnych, metalowych, oferujących farby oraz lakiery, marketach budowlanych, spożywczych i sklepach elektrycznych. Jest także dostępny w marketach spożywczych.

Gdyby pojawiły się pytania, chętnie na nie odpowiem.

Ekspert marki TADAM
tadam com pl
W sumie to ja mam pytanie, ten klej to jak przechowywać żeby zachował swoje właściwości jak najdłużej?
Wiesz co, ja trzymam go w lodówce zawsze i wyjmując go w razie potrzeby, nie traci swoich właściwości - jak to nazwałeś. Klei tak samo jak od nowości. Tam ma ciemno, bez słońca i optymalną temperaturę.
Awatar użytkownika
oetadam
Posty: 9
Rejestracja: 09 kwie 2020, 18:12

Re: klej do butów

Post autor: oetadam »

Witam! Miśklok, klej TADAM® możesz zabezpieczyć używając do tego ściereczki lub suchego, chłonnego papieru (przecierasz dozownik i zakręcasz klej). Zalecam go przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, aby przedłużyć czas jego przydatności.

Gdyby pojawiły się pytania, chętnie na nie odpowiem.

Ekspert marki TADAM
tadam com pl
ODPOWIEDZ