matura

Różności. Tu możesz zapytać o wszystko, na co nie znalazłeś odpowiedzi w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
Jadwiga45
Posty: 106
Rejestracja: 30 sty 2020, 19:09

matura

Post autor: Jadwiga45 »

Z jakich podręczników korzystaliście przygotowujac się do matury. Możecie mi pomóc w ich wyborze? polecajcie

perkusyjne

Awatar użytkownika
miłka
Posty: 33
Rejestracja: 14 cze 2020, 9:36

Re: matura

Post autor: miłka »

Ponieważ matematyka nie jest moją najmocniejszą stroną to znalazłam dla siebie ten podręcznik tu https://www.taniaksiazka.pl/prosto-do-m ... 86586.html Ale jak masz inne problemy z innymi przedmiotami to szukaj w tej księgarni. Jest świetnie zaopatrzona i ma dobre ceny.

Awatar użytkownika
pizzafun
Posty: 93
Rejestracja: 26 lis 2019, 23:12

Re: matura

Post autor: pizzafun »

Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące nr 6 przy ul. Bacha to szkoła w Warszawie, która bardzo dobrze przygotuje do tego ważnego egzaminu. W tej szkole uczniowie już od 1 klasy pracują i wspólnie z nauczycielami przygotowują się małymi krokami do egzaminu, pozwala to na minimalizowanie stresu który towarzyszy w przygotowaniach. Szkoła jest świetnym wstępem do dalszej nauki na studiach.

AnnaŻZ

Re: matura

Post autor: AnnaŻZ »

Mój syn chodził na specjalne zajęcia przygotowujące do matury w http://iloraz.com/ w Gliwicach i powiem wam, że byłam pewna 100% ze zda a sami wiecie jaka sytuacja ze szkołą była w tym roku. Jeżeli ktoś z was ma dziecko, które w przyszłym roku zdaję maturę to polecam - super przygotowują.

ZuzaŻ

Re: matura

Post autor: ZuzaŻ »

Może dla kogoś z was będzie pomocny ten artykuł https://www.naucz-sie.pl/artykul/techni ... lko-119768 . Moja córka zastanawia się nad pójściem to takiej szkoły... ma do tego predyspozycję i widać, że lubi to robić .

ODPOWIEDZ