Modelowanie sylwetki - gabinet kosmetyczny

Różności. Tu możesz zapytać o wszystko, na co nie znalazłeś odpowiedzi w pozostałych kategoriach.
Suśka

Modelowanie sylwetki - gabinet kosmetyczny

Post autor: Suśka »

Chciałabym zapytać Was, czy macie może doświadczenie w zakresie wyboru dobrej jakości urządzeń do modelowania sylwetki? Jeżeli tak, to oczywiście będę wdzięczna za wskazówki, bo szukam naprawdę skutecznych sposób do swojego salonu i nie do końca wiem na co warto tutaj postawić ;)
Leśki

Re: Modelowanie sylwetki - gabinet kosmetyczny

Post autor: Leśki »

Szukając przede wszystkim dobrej jakości urządzeń kosmetycznych to uważam, ze warto zwrócić uwagę na takie propozycje jak iMoos to w ich przypadku zostały wykorzystane nowatorskie systemy selektywnie docierają do wymagających miejsc i zapewniają bezpieczną i bezbolesną pracę. Dodatkowe funkcje pozwalają osiągnąć nowy wymiar odchudzania w kosmetologii estetycznej. Myślę, że będziecie pozytywnie zaskoczeni efektami!
Małgonia

Re: Modelowanie sylwetki - gabinet kosmetyczny

Post autor: Małgonia »

Również osobiście uważam, że jeżeli chodzi o skuteczność działania i jednocześnie profesjonalizm obsługi aby wybrać jak najlepsze rozwiązanie dla swojego biznesu i znalezienia nowego sprzętu to iMoos wyróżnia się pod względem technologii i skuteczności działania na wygląd bez bólu i inwazyjności.
Suśka

Re: Modelowanie sylwetki - gabinet kosmetyczny

Post autor: Suśka »

Małgonia pisze: ↑17 cze 2021, 8:31 Również osobiście uważam, że jeżeli chodzi o skuteczność działania i jednocześnie profesjonalizm obsługi aby wybrać jak najlepsze rozwiązanie dla swojego biznesu i znalezienia nowego sprzętu to iMoos wyróżnia się pod względem technologii i skuteczności działania na wygląd bez bólu i inwazyjności.
O proszę a to ciekawe, no również w takim razie sprawdzę jak to u nich wygląda :)

relacje małżeńskie
Goneśka

Re: Modelowanie sylwetki - gabinet kosmetyczny

Post autor: Goneśka »

W mojej opinii również fajnie wypada tutaj właśnie oferta przygotowana przez IFApro a szczególną uwagę przykuwa nie tylko u mnie iMoos https://ifapro.pl/imoos/ i od razu będziecie mogły sprawdzić jak działa, na jakie problemy i jednocześnie jaka dokładnie została zastosowana w nich technologia. Licząc przy tym na pełne wsparcie obsługi i opcje przetestowania go sobie wcześniej żeby się dowiedzieć co i jak.
ODPOWIEDZ