Najlepsza regeneracja

Różności. Tu możesz zapytać o wszystko, na co nie znalazłeś odpowiedzi w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
Mikel7
Posty: 5
Rejestracja: 05 sie 2019, 14:51

Najlepsza regeneracja

Post autor: Mikel7 »

Słyszeliście o centrach regeneracyjnych? W takich klinikach można skutecznie zregenerować swój organizm. Jest to niezwykle ważne przy wycieńczających sportach. Jeżeli przygotowujesz się do zawodów to takie zabiegi będą zbawienne dla Twojego ciała i Twoich wyników! Na przykład tu http://rehit.pl/ znajdziecie kompleksowe usługi z tego zakresu.

fronius datamanager
Latające sztylety nie zabijają ludzi, pomyślała Chloe. To ludzie zabijają ludzi.

Awatar użytkownika
night
Posty: 18
Rejestracja: 27 cze 2019, 11:49

Re: Najlepsza regeneracja

Post autor: night »

Chętnie sprawdzę to rozwiązanie, a póki co chciałabym zadbać o siebie od środka, dlatego czy możecie mi coś na to polecić? Na razie tylko czytałam o tym błonniku https://opinie-konsumentow.pl/fibre-sel ... -skladzie/ , że fajnie oczyszcza z toksyn i może sprawiać, że poczuję się lepiej. Jak myślicie, powinnam spróbować?

Awatar użytkownika
maniek
Posty: 19
Rejestracja: 03 wrz 2019, 12:51

Re: Najlepsza regeneracja

Post autor: maniek »

Sen i spokój od bodźców.

Dąbska

Re: Najlepsza regeneracja

Post autor: Dąbska »

Odpoczynek to podstawa. Można też przyspieszyć samą regenerację organizmu w komorze hiperbarycznej. Całkiem ciekawe doświadczenie. Pobyt w takiej komorze przyspiesza wszystkie procesy w organizmie poprzez dostarczenie większej ilości tlenu. Wchodzimy na zupełnie inny poziom :) W Szczecinie można skorzystać z https://siregeneracji.pl/. Mają taką komorę i komorę do krioterapii jak toś potrzebuje (zupełnie coś innego niż mrożenie miejscowe znane z fizjoterapii).

dreeams

Re: Najlepsza regeneracja

Post autor: dreeams »

Na pewno może nam w tym pomóc odpowiedni lekarz, ale musimy wiedzieć, że on nie tylko ma odpowiednią wiedzę, ale także i wie na przykład, jak wygląda bezpieczeństwo danych medycznych . W końcu chcemy mieć pewność, że zostaniemy wyleczeni, ale i że nasze dane nie dostaną się w żadne niepowołane ręce.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ODPOWIEDZ