Ochroniarze na konferencję

Różności. Tu możesz zapytać o wszystko, na co nie znalazłeś odpowiedzi w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
dzan_67
Posty: 1
Rejestracja: 11 lut 2021, 7:31

Ochroniarze na konferencję

Post autor: dzan_67 »

Witam. Jestem jedną z osób odpowiedzialnych za organizację konferencji biznesowej, a konkretnie przypadła mi rola znalezienia ochrony. Wydaje mi się, że ochrona imprez masowych to bardzo ważna kwestia i warto poświęcić jej więcej uwagi. Każdy uczestnik powinien czuć się bezpieczny, mam rację? Jak radzicie sobie w takich sytuacjach?
Jary

Re: Ochroniarze na konferencję

Post autor: Jary »

Nigdy jakoś nie miałem takiej potrzeby posiadać ochrony na takich spotkaniach, ale gdy ktoś ich potrzebuje to nie widzę w tym nic złego. Ja za to chcę wam polecić bardzo ciekawą opcję z firmy https://expoextreme.com.pl i wiem, że na pewno dobrze jest wiedzieć, iż to oni zajmują się wykonywaniem stoisk konferencyjnych.
luanaa

Re: Ochroniarze na konferencję

Post autor: luanaa »

W sumie ja się mocno zastanawiam, jak to wygląda i co w tym kontekście zrobić, niemniej jednak agencja ochrony odpowiednia będzie mi potrzebna. No i dla mnie to jest mocno skomplikowane, żebyśmy jednak zdecydowali się na to, co kluczowe. Dlatego mam nadzieję, że na spokojnie wszystko się rozwiąże. Mam nadzieję, że macie na to jakieś sposoby?
ODPOWIEDZ