Outdoor Events - polecacie?

Różności. Tu możesz zapytać o wszystko, na co nie znalazłeś odpowiedzi w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
gilbert-97
Posty: 1
Rejestracja: 21 lut 2020, 9:52

Outdoor Events - polecacie?

Post autor: gilbert-97 »

Cześć, czy ktoś z was korzystał z usług outdoor-events.pl? Zapewniają namioty i inny sprzęt eventowy. Zastanawiam się, czy nie skorzystać z ich oferty, bo wydaje się korzystna. Co myślicie?

Awatar użytkownika
minerwa
Posty: 1
Rejestracja: 24 lis 2019, 9:36

Re: Outdoor Events - polecacie?

Post autor: minerwa »

Bardzo dobrze znam tę firmę, bo wynajmowałam od nich sprzęt przy okazji organizowania przyjęcia weselnego w plenerze. Powiem tak - nic nie można im zarzucić. Sprzęt jest czysty, transportem zajęli się samodzielnie, tak samo z montażem. Jak dla mnie to świetna firma :)

kuć

Re: Outdoor Events - polecacie?

Post autor: kuć »

Mówisz, że oni przygotowują odpowiednie produkty i wynajmują? Na kilka spotkań to jest dobra opcja, ale wydaje mi się, że na dłużej to się nie opłaca. Dlatego zdecydowanie lepiej będzie, jeśli tutaj https://homegarden.com.pl/namiot-reklamowy-z-nadrukiem sprawdzisz namioty z nadrukiem reklamowym. One będą dla Ciebie najlepszą opcją i do wielokrotnego wykorzystania.

KalinkaŻ

Re: Outdoor Events - polecacie?

Post autor: KalinkaŻ »

Teraz nawet lepiej organizować taki eventy czy jakieś drobne spotkania na świeżym powietrzu. Ja będę robiła za jakiś czas urodziny syna i zapraszamy kilka osób i dla bezpieczeństwa przed deszczem zamówiłam pawilon namiotowy http://www.big-hal.pl/oferta/. Warto zaznaczyć, że firm oferuje również namioty eventowe.

ODPOWIEDZ