pomoc dzieciom

Różności. Tu możesz zapytać o wszystko, na co nie znalazłeś odpowiedzi w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
kociołek
Posty: 101
Rejestracja: 16 maja 2019, 9:13

pomoc dzieciom

Post autor: kociołek »

Moja ciocia pracuje w dużej firmie. Całkiem niedawno szef zapytał się czy nie zna jakieś fundacji, którą mógłby wesprzeć. Ciocia słyszała kiedyś od sąsiadki o Fundacji Szlachetny gest http://szlachetnygest.pl/. Fundacja ta pomaga dzieciaczkom ciężko poparzonym. Jej szef przekazał spory datek na tę Fundację. Przynajmniej choć w taki sposób może im pomóc
Awatar użytkownika
zibor
Posty: 3
Rejestracja: 11 cze 2019, 1:14

Re: pomoc dzieciom

Post autor: zibor »

Takie przydatne informacje to ja rozumiem. Komuś na pewno będzie to pomocne.
Nienawiść, pretensje i złość to pasożyty, które żywią się sercem do czasu, aż nie pozostanie nic, czym mogłaby się pożywić miłość.
Awatar użytkownika
lulina
Posty: 62
Rejestracja: 27 lut 2019, 15:29

Re: pomoc dzieciom

Post autor: lulina »

Ja od jakiegoś czasu wspieram Fundację Szlachetny Gest http://szlachetnygest.pl/. Zastanawiacie się dlaczego wybrałam tę fundację? Odpowiedź jest prosta. W moim otoczeniu mam trzy przyjaciółki ,których dzieciaczki są pod opieką właśnie tej fundacji. I to właśnie tam poznałyśmy się, gdyż jestem tam wolontariuszką. Podziwiam te maluchy i ich rodziny jak dzielnie dają sobie radę z przeciwnościami losu. Te dzieciaki są na prawdę bardzo silne i dzielnie walczą i znoszą codzienny trud by być zdrowym. Jeśli chcecie wesprzeć fundację to proszę wybierzcie tę fundację. Te dzieciaki zasługują na choć odrobinkę dobroci
Awatar użytkownika
pawlowsky
Posty: 3
Rejestracja: 04 lip 2019, 14:21

Re: pomoc dzieciom

Post autor: pawlowsky »

Jak dla mnie liczą się tylko sprawdzone oferty. To z pewnością jest jedna z nich.
Moje oczy są jak 2 zawodowi kieszonkowcy, którzy kradną wszystko z zamiarem przechowania tego w pamięci.
Awatar użytkownika
Kaja
Posty: 374
Rejestracja: 23 maja 2019, 14:02

Re: pomoc dzieciom

Post autor: Kaja »

Moim zdaniem bardzo dobrym sposobem na pomoc dzieciom i nie tylko są różne zbiórki pieniędzy. Z tego, co wiem, to za darmo można taką zbiórkę utworzyć na przykład poprzez serwis dotuje.pl. Czy ktoś z Was miał z nim może wcześniej do czynienia? Czy udało Wam się zebrać określona kwotę dzięki utworzonej tam zbiórce?

kora jackowska dzieci
ODPOWIEDZ