smart kid belt

Różności. Tu możesz zapytać o wszystko, na co nie znalazłeś odpowiedzi w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
Guziczek12
Posty: 79
Rejestracja: 06 sie 2019, 12:07

smart kid belt

Post autor: Guziczek12 »

Hej zamierzam kupić smart kid belt czy jest tu jakaś mama (tata) która juz zakupiła i może cos o nich powiedzieć ? :cry:

nie płaci za SEO - sprawdź w BIG
Awatar użytkownika
klameczka
Posty: 42
Rejestracja: 15 lip 2019, 22:29

Re: smart kid belt

Post autor: klameczka »

Mamy pasy smart kid belt od jakiegoś czasu .To bardzo duże ułatwienie w codziennym funkcjonowaniu. W zeszłym roku gdy zawoziłam córeczkę do przedszkola zostawiłam tam mężowi fotelik by mógł bezpiecznie wrócić z mała do domu, wkładanie wi wyciąganie go było męczarnią teraz już nie mam z tym problemu. zakupiliśmy pasy i są ekstra raz że praktyczne lekkie i bez problemu i się je mocuje a dwa ze mała jest bezpieczna a to najważniejsze
Awatar użytkownika
Płotka
Posty: 34
Rejestracja: 27 sty 2020, 10:39

Re: smart kid belt

Post autor: Płotka »

Jak ktoś ma jakiekolwiek wątpliwości jeszcze to najlepiej sobie na https://jestempotrzebny.pl/bezpiecznie-w-aucie/ poczytać - wszystko dokładnie opisane. Mnie przekonało w 100%
Awatar użytkownika
sevebrzo
Posty: 6
Rejestracja: 11 gru 2019, 14:03

Re: smart kid belt

Post autor: sevebrzo »

Dokładnie. W tym teście Smart Kid Belt wypadł bardzo dobrze. Wyniki moim zdaniem zaskakujące. Kilka fotelików wypadło gorzej niż ten pas. A wszyscy mówią jakie to niby są super bezpieczne. Widać poziom zabezpieczenia jest porównywalny do Smart Kid Belt, więc można bezpiecznie i to świadomie wozić dzieci w swoim samochodzie.
miśka

Re: smart kid belt

Post autor: miśka »

te pasy w testach wypadaja bardzo dobrze, maja homologacje, spelniaja normy, ja nie rozumiem skad ten caly hejt sie bierze
Dąbska

Re: smart kid belt

Post autor: Dąbska »

My tak wozimy syna do szkoły. jest starszy ale ten pas doskonale się nadaje do starszaków. Łatwo go można założyć i łatwo się reguluje. Widziałam fajne testy tego pasa i uważam, że ma to sens. Do tego jak czytałam tutaj: https://www.pb.pl/globalna-wojna-o-pols ... ek-1110342, konkurencja po prostu boi się tak innowacyjnego rozwiązania. To zmienia zupełnie grę na rynku i im to najwyraźniej przeszkadza.
ODPOWIEDZ