Tłumacz chińskiego

Różności. Tu możesz zapytać o wszystko, na co nie znalazłeś odpowiedzi w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
gwidona-64
Posty: 1
Rejestracja: 27 gru 2020, 2:22

Tłumacz chińskiego

Post autor: gwidona-64 »

Cześć wam. Potrzebuję naprawdę dobrego tłumacza języka chińskiego. Doszły mnie słuchy, że takie usługi oferuje szkoła nihao.com.pl i zastanawiam się, czy właśnie z nimi nie będzie najlepiej się skontaktować. Co myślicie?
Awatar użytkownika
estera_85
Posty: 1
Rejestracja: 02 mar 2021, 0:49

Re: Tłumacz chińskiego

Post autor: estera_85 »

Bez względu na to czy potrzebny Ci ustny tłumacz chińskiego, czy tłumaczenia pisemne, specjaliści z Nihao dadzą sobie radę z każdym zleceniem. Pracują tam w końcu rodowici Chińczycy, którzy płynnie znają polski. Polecam gorąco!
Awatar użytkownika
arhee
Posty: 114
Rejestracja: 18 cze 2019, 22:53

Re: Tłumacz chińskiego

Post autor: arhee »

gwidona-64 pisze: ↑11 mar 2021, 4:45 Cześć wam. Potrzebuję naprawdę dobrego tłumacza języka chińskiego. Doszły mnie słuchy, że takie usługi oferuje szkoła [ i zastanawiam się, czy właśnie z nimi nie będzie najlepiej się skontaktować. Co myślicie?
Wbrew pozorom nie jest tak trudno znaleźć takiego tłumacza. Trochę takich biur tłumaczeń już u nas działa.
Awatar użytkownika
moderator
Posty: 199
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:32

Re: Tłumacz chińskiego

Post autor: moderator »

Niestety ja jeszcze nigdy nie miałem okazji korzystać z takich tłumaczeń i jestem zdania, że jest to coś niezwykle ważnego. Z całą pewnością polecam każdemu zapoznanie się z fajnym artykułem https://topmejt.co.uk/native-speaker-cz ... umaczenie/ gdzie dokładnie opisano to komu najlepiej jest zlecać tłumaczenia.
ODPOWIEDZ