Usługi podatkowe BFA Poland

Różności. Tu możesz zapytać o wszystko, na co nie znalazłeś odpowiedzi w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
Gardomir
Posty: 1
Rejestracja: 29 paź 2020, 2:27

Usługi podatkowe BFA Poland

Post autor: Gardomir »

Macie jakieś doświadczenia z firmą BFA Poland? Dowiedziałem się, że to właśnie oni mogą pomóc mi otrzymać podatek za pracę w Niemczech. Dajcie znać, czy warto się z nimi kontaktować.
Awatar użytkownika
Dymitr1966
Posty: 1
Rejestracja: 17 gru 2020, 18:44

Re: Usługi podatkowe BFA Poland

Post autor: Dymitr1966 »

W BFA Poland możesz liczyć na profesjonalizm i kompleksowe podejście, a rozliczenie podatkowe wykonają dla Ciebie tak naprawdę w kilka chwil. Wiedzy i doświadczenia im nie brakuje, dlatego są tak skuteczni.
Kamileś

Re: Usługi podatkowe BFA Poland

Post autor: Kamileś »

W takim razie jeżeli będziecie potrzebowali profesjonalnej pomocy w zakresie zwrotu podatków pracując za granicą np. w Belgii i nie do końca wiecie jak się za to odpowiednio zabrać, to tutaj zdecydowanie mogę polecić Wam, żebyście wzięli pod uwagę ofertę przygotowaną przez biuro rachunkowe - https://holandia.org/zwrot-podatku/belgia/ u których będziecie mogli liczyć na pełne wsparcie, wygodę i co najważniejsze dokładność wykonanych rozliczeń, żeby nie było też żadnych strat finansowych w późniejszym czasie.
rozliczanią43

Re: Usługi podatkowe BFA Poland

Post autor: rozliczanią43 »

Zachęcam do pobrania aplikacja do rozliczania pit jest to program który mozemy pobrać darmową wersje na 45dni. Program jest stworzony z myślą o fundacji dzieciom z upośledzeniami. Bardzo fajny szczytny cel, gdzie mozna przekazać na tą fundacje od razu 1%. Polecam ja się rozliczam na tym programie i jest to łatwy i przyjemny sposób rozliczeń pitu od osób pracujących na umowę o pracę lub zlecenie.
Awatar użytkownika
moderator
Posty: 199
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:32

Re: Usługi podatkowe BFA Poland

Post autor: moderator »

Kiedy mamy zamiar prowadzić jakiś biznes i jest to np. sprzedaż online to jak najbardziej dość istotną kwestią jest to, aby wiedzieć również co wtedy z podatkiem VAT. Muszę przyznać, że jak tylko przeczytałem artykuł http://www.eduforum.pl/sprzedaz-online-a-podatek-vat/ to już teraz dla mnie te kwestie są niezwykle jasne.
ODPOWIEDZ