cdsklep.pl opinie

Chcesz podzielić się opinią o lekarzu lub preparatach leczniczych? Polecamy najlepszych specjalistów.
Awatar użytkownika
ada77
Posty: 7
Rejestracja: 21 lut 2020, 15:38

cdsklep.pl opinie

Post autor: ada77 »

Witam. Szukam miejsca, w którym mogę kupić duże ilości płyt CD i DVD w dobrej cenie (omega, esperanza, verbatim) do nadruku atramentowego do pracowni RTG. Łatwo znaleźć w sieci pendrive w dobrej cenie, ale szukam miejsca, które sprzedaje hurtowo właśnie płyty. Znalazłam cdsklep.pl i mają naprawdę dobre ceny i duży wybór. Korzystaliście, znacie?
Awatar użytkownika
Ładysława_84
Posty: 3
Rejestracja: 28 lis 2019, 2:05

Re: cdsklep.pl opinie

Post autor: Ładysława_84 »

Znam ten problem. Szukałam płyt DVD-R dla pacjentów w pracowni tomografii komputerowej i ciężko było znaleźć coś sensownego, ale faktycznie CDsklep ma bardzo dobrą ofertę. Świetne ceny i szybka dostawa.
Awatar użytkownika
mojmir1983
Posty: 2
Rejestracja: 06 mar 2020, 7:25

Re: cdsklep.pl opinie

Post autor: mojmir1983 »

Ja też robiłem zakupy w CD Sklep, bo u nas w pracowni w szpitalu wiecznie brakuje płyt CD. Tam mają nośniki hp, medical, maxell, traxdata, ritek i wiele innych. Mega duży wybór.
Awatar użytkownika
Zyta1986
Posty: 3
Rejestracja: 29 mar 2020, 15:29

Re: cdsklep.pl opinie

Post autor: Zyta1986 »

Sama szukałam jakiś czas temu hurtowni płyt CD i natknęłam się właśnie na https://cdsklep.pl/ z płytami do nadruku atramentowego (printable) wraz z opakowaniami. Bardzo dobre ceny, można szybko zamówić, dostawa jest ekspresowa.
Awatar użytkownika
Roma1980
Posty: 2
Rejestracja: 16 sty 2020, 3:50

Re: cdsklep.pl opinie

Post autor: Roma1980 »

Ja zaopatruję się w cdsklep.pl średnio raz na miesiąc, bo mam studio wideo. Mamy sporo klientów, dla których nagrywamy wesela, komunie i inne imprezy rodzinne, a nie każdy chce dostać pendrive. Ludziom zależy jednak na ładnej okładce.
Awatar użytkownika
Świętomira87
Posty: 2
Rejestracja: 16 lut 2020, 1:05

Re: cdsklep.pl opinie

Post autor: Świętomira87 »

Dokładnie tak, stare dobre płyty CD i DVD z nadrukiem atramentowym i ładnym opakowaniem wciąż są na topie, jeśli chodzi o wesela, studniówki itp. Ja polecam cdsklep.pl, mają naprawdę wielki wybór.
Awatar użytkownika
Wirgilia_76
Posty: 2
Rejestracja: 12 gru 2019, 19:26

Re: cdsklep.pl opinie

Post autor: Wirgilia_76 »

Ładne etui na DVD z papierem fotograficznym i zdjęciem z wesela to klasyk. Ja zaopatruję się w płyty DVD-R i DVD+R właśnie w cdsklep.pl, bo mają hurtowe ceny i bardzo duży asortyment.
Awatar użytkownika
safira
Posty: 2
Rejestracja: 14 kwie 2020, 20:51

Re: cdsklep.pl opinie

Post autor: safira »

A ja może jestem staroświecka, ale używam płyt CD omega, esperanza, verbatim czy Hp do użytku prywatnego. Jakoś nie ufam innym nośnikom. Jeśli chcę mieć coś bezpiecznie zapisane, wolę nagrać to na płytę z cdsklep.pl,odłożyć na półkę i nie martwić się, że zgubię małego pendrive'a, a razem z nim dane.
Awatar użytkownika
gabriel_94
Posty: 2
Rejestracja: 20 sty 2020, 3:12

Re: cdsklep.pl opinie

Post autor: gabriel_94 »

A ja podobnie jak koleżanki wyżej używam płyt DVD od cdsklep.pl głównie po to, żeby nagrywać klientom wideo z wesel i ślubów.

wynik histopatologiczny
Awatar użytkownika
Daria
Posty: 2
Rejestracja: 06 lut 2020, 14:40

Re: cdsklep.pl opinie

Post autor: Daria »

Polecam CD sklep, jeśli chcecie tanio kupić dużo płyt CD i DVD, mają tego naprawdę sporo.
Awatar użytkownika
Adelard_85
Posty: 4
Rejestracja: 29 sty 2020, 20:25

Re: cdsklep.pl opinie

Post autor: Adelard_85 »

Również polecam sklep cdsklep.pl, mają dużo niezbędnych biurowych akcesoriów - czytniki pamięci, karty pamięci, płyty cd, DVD do archiwizacji. Szybka wysyłka.
Awatar użytkownika
Bromira-67
Posty: 1
Rejestracja: 06 mar 2020, 7:11

Re: cdsklep.pl opinie

Post autor: Bromira-67 »

Sklep dobrze zaopatrzony, duży wybór płyt CD i DVD, dobra dostępność produktów, ceny bardzo konkurencyjne.
Awatar użytkownika
arleta-91
Posty: 2
Rejestracja: 13 lut 2020, 1:03

Re: cdsklep.pl opinie

Post autor: arleta-91 »

Cd-sklep.pl oferuje różnego rodzaju płyty i nośniki pamięci, gwarantują szybką wysyłkę, mają opcję wygodnych płatności, sklep dba o klientów, już kilka razy robiłam tu zakupy i nie miałam najmniejszych problemów.
Awatar użytkownika
Radosław-85
Posty: 1
Rejestracja: 14 mar 2020, 12:21

Re: cdsklep.pl opinie

Post autor: Radosław-85 »

Sklep ok. Przesyłka przyszła na czas, płyty dobrze zapakowane, wszystko działa.
Awatar użytkownika
Wojslaw-65
Posty: 1
Rejestracja: 18 cze 2020, 8:03

Re: cdsklep.pl opinie

Post autor: Wojslaw-65 »

W sklepie cdsklep.pl znalazłam opakowania na płyty CD i DVD dzięki którym mogłam zrobić swoje własne, prywatne archiwum muzyczne!
Awatar użytkownika
Antoni-69
Posty: 5
Rejestracja: 22 gru 2019, 15:54

Re: cdsklep.pl opinie

Post autor: Antoni-69 »

Sprzedają niezbędne rzeczy dla salonów fotograficznych, cdsklep.pl to solidny partner do współpracy, polecam.

wygłuszenie drzwi samochodu
Awatar użytkownika
Borysław-71
Posty: 3
Rejestracja: 07 kwie 2020, 18:20

Re: cdsklep.pl opinie

Post autor: Borysław-71 »

Zamawiam u nich płyty na wywołane zdjęcia, płyty są wysokiej jakości, mają też dobre pudełka, pisaki do płyt czy etykietki, dobry wybór i obsługa ok.
Awatar użytkownika
Wahid_70
Posty: 1
Rejestracja: 08 cze 2020, 19:48

Re: cdsklep.pl opinie

Post autor: Wahid_70 »

sklep ma duże stany magazynowe, dzięki czemu bardzo szybko realizują zamówienie, nie trzeba czekać jak na zamówienia z allegro..
Awatar użytkownika
milena1990
Posty: 1
Rejestracja: 14 cze 2020, 14:31

Re: cdsklep.pl opinie

Post autor: milena1990 »

CDsklep.pl to mój ulubiony sklep, w którym mogę zrobić zaopatrzenie do mojego punktu fotograficznego, nigdy się a nich nie zawiodłam, towar przychodzi na drugi dzień. Polecam.
Awatar użytkownika
Dominik
Posty: 2
Rejestracja: 23 kwie 2020, 1:22

Re: cdsklep.pl opinie

Post autor: Dominik »

sklep jest ok, dzięki płytom mogę archiwizować filmiki i gry z kompa, dobrze, że jest opcja zamówienia większej ilości za pomocą jednego kliknięcia.
Awatar użytkownika
Grodzisław91
Posty: 1
Rejestracja: 27 lip 2020, 8:04

Re: cdsklep.pl opinie

Post autor: Grodzisław91 »

W CD sklep mają atrakcyjne ceny i miłą obsługę klienta. Polecam
Awatar użytkownika
Olimpia
Posty: 1
Rejestracja: 29 wrz 2020, 22:07

Re: cdsklep.pl opinie

Post autor: Olimpia »

Jeżeli szuka ktoś hurtowej ilości płyt to polecam do nich zajrzeć ze względu na dobre ceny i duży wybór asortymentu.
Awatar użytkownika
Sergiusz
Posty: 1
Rejestracja: 29 cze 2020, 2:20

Re: cdsklep.pl opinie

Post autor: Sergiusz »

Często kupuję u nich płyty CDR i nie mam żadnych zastrzeżeń. Polecam
Awatar użytkownika
jaroslaw1989
Posty: 1
Rejestracja: 10 kwie 2020, 0:00

Re: cdsklep.pl opinie

Post autor: jaroslaw1989 »

Jeżeli ktoś z Was szuka okazji to polecam zajrzeć do nich do kategorii końcówki magazynowe. Można wyrwać fajne produkty w na prawdę promocyjnych cenach.
Awatar użytkownika
Gwido_85
Posty: 1
Rejestracja: 21 kwie 2020, 16:31

Re: cdsklep.pl opinie

Post autor: Gwido_85 »

Pracuję w firmie zajmującej się nagraniami imprez okolicznościowych i kupuję duże ilości płyt DVD. Zakup w CD sklep jest dla mnie najbardziej biznesowo opłacalny. Polecam
Awatar użytkownika
najmila-72
Posty: 1
Rejestracja: 13 cze 2020, 13:58

Re: cdsklep.pl opinie

Post autor: najmila-72 »

Mam podobny zakres działalności i też kupuję hurtowo płyty DVD. Dodatkowo kupuję też do nich okładki na płyty - przydają się szczególnie przy realizacji filmów ze studniówek.
Awatar użytkownika
Miroslawa
Posty: 1
Rejestracja: 28 lip 2020, 9:55

Re: cdsklep.pl opinie

Post autor: Miroslawa »

Mają też bardziej ekologiczne, okładki papierowe :)
Awatar użytkownika
Floriana
Posty: 1
Rejestracja: 19 cze 2020, 18:08

Re: cdsklep.pl opinie

Post autor: Floriana »

Oprócz płyt mają też dodatkowe produkty tj. oświetlenie Led. Polecam sprawdzić stronę. Bardzo dużo produktów w atrakcyjnych cenach.
Awatar użytkownika
Konstantyn
Posty: 1
Rejestracja: 06 cze 2020, 13:23

Re: cdsklep.pl opinie

Post autor: Konstantyn »

Otrzymałem przesyłkę zgodnie z zamówieniem, w dodatku bardzo szybko. Polecam
Awatar użytkownika
Karolina_72
Posty: 1
Rejestracja: 31 lip 2020, 9:06

Re: cdsklep.pl opinie

Post autor: Karolina_72 »

Płyty, płytami, ale myślę że warto zerknąć też na pamięć przenośną np. pendrive. Jest też dostępna na stronie cdsklep i cenowo wydaje mi się że całkiem dobrze wychodzi.
Awatar użytkownika
Lubisław-80
Posty: 1
Rejestracja: 01 lip 2020, 7:36

Re: cdsklep.pl opinie

Post autor: Lubisław-80 »

CD sklep to miejsce, w którym znalazłam wszystko, co potrzebne. Bogaty asortyment i niskie ceny – polecam serdecznie!
Awatar użytkownika
Inga89
Posty: 1
Rejestracja: 23 paź 2020, 16:38

Re: cdsklep.pl opinie

Post autor: Inga89 »

CD sklep oferuje klientom wygodne sposoby płatności. Dzięki temu mogłem złożyć zamówienie szybko i bez problemu.
Awatar użytkownika
Melania
Posty: 1
Rejestracja: 29 lip 2020, 18:55

Re: cdsklep.pl opinie

Post autor: Melania »

Z racji swojej pracy z płyt DVD-R korzystam niemal codziennie. W CD Sklep znalazłem wszystko, czego szukałem! Polecam.
Awatar użytkownika
seweryna
Posty: 1
Rejestracja: 03 lip 2020, 5:48

Re: cdsklep.pl opinie

Post autor: seweryna »

Akumulatory to coś, bez czego trudno się obejść w codziennej pracy fotografa czy filmowca. Na cdsklep.pl dostępnych jest wiele modeli o różnych pojemnościach.
Awatar użytkownika
Danisław
Posty: 1
Rejestracja: 09 paź 2020, 11:54

Re: cdsklep.pl opinie

Post autor: Danisław »

Baterie i akumulatory różnych marek, a wszystko w jednym miejscu. A w dodatku niskie ceny – CD sklep wie, jak zachęcić do zakupów. 😊
Awatar użytkownika
Piotr72
Posty: 1
Rejestracja: 05 sie 2020, 10:32

Re: cdsklep.pl opinie

Post autor: Piotr72 »

Przewody USB to coś, co wiecznie gubię. Teraz to nie problem, bo w CD Sklep dostawa jest naprawdę szybka, a asortyment szeroki.
Awatar użytkownika
Bojana73
Posty: 1
Rejestracja: 11 maja 2020, 16:09

Re: cdsklep.pl opinie

Post autor: Bojana73 »

Ostatnio zniszczyłem kartę pamięci i „na szybko” szukałem nowej. Na www.cdsklep.pl znalazłem więcej, niż mogłem się spodziewać. Polecam serdecznie!
Awatar użytkownika
Narcyza99
Posty: 1
Rejestracja: 09 paź 2020, 23:16

Re: cdsklep.pl opinie

Post autor: Narcyza99 »

Świetny kontakt z klientami i ekspresowa dostawa. CD Sklep to miejsce dla fanów elektroniki! :D
Awatar użytkownika
luborada1998
Posty: 1
Rejestracja: 23 paź 2020, 21:13

Re: cdsklep.pl opinie

Post autor: luborada1998 »

Nie wiedziałem, czym doczyścić ekran swojego komputera. Doradcy CD Sklepu podpowiedzieli i jeszcze znaleźli najbardziej opłacalne rozwiązanie.
Awatar użytkownika
dobrogost1986
Posty: 1
Rejestracja: 05 sie 2020, 0:33

Re: cdsklep.pl opinie

Post autor: dobrogost1986 »

Dzięki ergonomicznej podkładce pod mysz komputerową, codzienna praca w domowym biurze stała się jeszcze wydajniejsza. A do tego ten nowoczesny design – polecam CD Sklep wszystkim użytkownikom komputerów i laptopów!
ODPOWIEDZ