Co mogę stosować zamiast maści przeciwbólowej?

Chcesz podzielić się opinią o lekarzu lub preparatach leczniczych? Polecamy najlepszych specjalistów.
Awatar użytkownika
trypolka
Posty: 82
Rejestracja: 03 lis 2019, 21:26

Co mogę stosować zamiast maści przeciwbólowej?

Post autor: trypolka »

Macie jakieś sprawdzone sposoby? ból kolana nie odpuszcza, a tabletki niszczą mi już żołądek...
Awatar użytkownika
maniaczka
Posty: 93
Rejestracja: 15 lip 2019, 22:03

Re: Co mogę stosować zamiast maści przeciwbólowej?

Post autor: maniaczka »

Ja wole zamiast maści te plastry przeciwbólowe https://itami.pl/ są bezpieczne, maja działanie miejscowe, przeciwzapalne
Awatar użytkownika
ivett
Posty: 52
Rejestracja: 25 lis 2019, 12:56

Re: Co mogę stosować zamiast maści przeciwbólowej?

Post autor: ivett »

to zamiast tabletek spróbuj z maściami, dobry jest dip hot, on dziala przeciwbólowo, przeciwzapalnie, po kilku dniach smarowania powinno być o wiele lepiej
Awatar użytkownika
Ada
Posty: 41
Rejestracja: 30 sty 2020, 23:29

Re: Co mogę stosować zamiast maści przeciwbólowej?

Post autor: Ada »

trypolka pisze: ↑23 mar 2020, 19:28 Macie jakieś sprawdzone sposoby? ból kolana nie odpuszcza, a tabletki niszczą mi już żołądek...
a od czego ten ból? Jakiś uraz? Może dip rilif się sprawdzi? Działa przeciwbólowo, zmniejsza obrzęk, chłodzi.
Awatar użytkownika
JaninaR12
Posty: 18
Rejestracja: 09 sie 2020, 14:11

Re: Co mogę stosować zamiast maści przeciwbólowej?

Post autor: JaninaR12 »

Na takie bóle dobrze wpływa pobyt w komorze normobarycznej. Ja od jakiegoś czasu korzystam z Cellife http://cellife.pl/ W Józefowie niedaleko Otwocka. Bardzo fajne położenie w lasach sosnowych, udogodnieniem jest duży parking, można śmiało zaparkować samochód. A jesli chodzi o sama normobarię to wpływa znakomicie na kondycję stawow, regenerację tkanek. Moja siostra biega na maratonach i takie wizyty w komorze normobarycznej bardzo regenerują jej organizm.Warto spróbować.
Awatar użytkownika
Redegawa
Posty: 29
Rejestracja: 13 lip 2020, 10:07

Re: Co mogę stosować zamiast maści przeciwbólowej?

Post autor: Redegawa »

Na pewno bardzo dobrze się sprawdza rehabilitacja. Mnie w każdym razie pomaga i to bardzo . Chodzę do Kriosonik tam mogę liczyć na pomoc dobrych specjalistów . Sprzęt również mają na wysokim poziomie. Ja po takiej serii zabiegów mam spokój z bólem na dłuższy okres czasu.

wylewanie ścieków do rzek
Awatar użytkownika
alena
Posty: 179
Rejestracja: 05 gru 2019, 12:30

Re: Co mogę stosować zamiast maści przeciwbólowej?

Post autor: alena »

Ja polecam http://rehapro.com.pl w Krakowie. Miejsce i atmosfera na duży plus. Same zabiegi rehabilitacyjne dają duże efekty i są prowadzone w bardzo profesjonalny sposób. Polecam do skorzystania z ich usług, nie zawiedziecie się.
Wiemiśka

Re: Co mogę stosować zamiast maści przeciwbólowej?

Post autor: Wiemiśka »

Faktycznie rehabilitacja moze sie dobrze sprawdzić. Najlepiej iść wpierw do lekarza a on nam powie co dla nas będzie najlepsze. Jak ktoś z okolic Torunia to warto iść do przychodni Nasz Lekarz. Mają tam dobrych specjalistów, jest możliwość ze skorzystania z rehabilitacji, czy zrobienia badań.
ODPOWIEDZ