Dom opieki familia.lodz.pl opinie

Chcesz podzielić się opinią o lekarzu lub preparatach leczniczych? Polecamy najlepszych specjalistów.
Awatar użytkownika
wolimir71
Posty: 1
Rejestracja: 17 lis 2019, 14:18

Dom opieki familia.lodz.pl opinie

Post autor: wolimir71 »

Całodobowy prywatny dom opieki Familia z Łodzi oferuje pomoc z zakresu opieki nad osobami starszymi. Zapewniają rehabilitacje, zdrowe posiłki, transport sanitarny. To prywatna placówka. Proszę o Wasze opinie na temat tego domu familia.lodz.pl.
Obrazek
Awatar użytkownika
marianna
Posty: 1
Rejestracja: 12 lut 2020, 7:11

Re: Dom opieki familia.lodz.pl opinie

Post autor: marianna »

To wspaniały dom opieki, zatrudniają profesjonalny personel medyczny, kontakt z pracownikami jest bardzo dobry. Polecam serdecznie.
Awatar użytkownika
Amadeusz1993
Posty: 2
Rejestracja: 16 gru 2019, 19:05

Re: Dom opieki familia.lodz.pl opinie

Post autor: Amadeusz1993 »

Ja również polecam dom opieki Familia, pracują tam troskliwi, opiekuńczy ludzie, którzy naprawdę przejmują się swoimi podopiecznymi.
Awatar użytkownika
Leslie
Posty: 132
Rejestracja: 28 lut 2020, 17:35

Re: Dom opieki familia.lodz.pl opinie

Post autor: Leslie »

Moim zdaniem dobrze że takie miejsca funkcjonuja, ponieważ nie zawsze jestesmt w stanie zapewnić porządną opiekę naszemu bliskiemu i dlatego powstają takie miejsca. Mój dziadek przebywa w domu seniora Pod Topolami w Piotrkowie Kujawskim https://podtopolami.eu i bardzo podoba mu się to miejsce - widze że odżył i czuje sie tam bardzo dobrze. Zapewniaja mu calodobowa opiekę i ciekawe zajecia np artystyczne na co dzień.
Awatar użytkownika
Bibiana-95
Posty: 2
Rejestracja: 28 lis 2019, 16:51

Re: Dom opieki familia.lodz.pl opinie

Post autor: Bibiana-95 »

To nie jest typowy dom opieki. To miejsce pełne naprawdę empatycznych, dobrych ludzi, którzy szczerze chcą pomóc starszym osobom, które mają pod opieką. Babcia czuje się tam świetnie, a przynajmniej nie siedzi sama w mieszkaniu, kiedy my jesteśmy w pracy. Bardzo polecam.
Awatar użytkownika
barabasz
Posty: 2
Rejestracja: 12 lut 2020, 14:17

Re: Dom opieki familia.lodz.pl opinie

Post autor: barabasz »

Ja też mam o https://www.familia.lodz.pl/ bardzo dobre zdanie. Zapewniają całodobową opiekę osobom starszym i robią to profesjonalnie, ale z sercem.
Awatar użytkownika
Hermina64
Posty: 3
Rejestracja: 05 gru 2019, 4:13

Re: Dom opieki familia.lodz.pl opinie

Post autor: Hermina64 »

Mnie przekonała do tego obiektu naprawdę rodzinna atmosfera. Nie w każdym domu opieki spotyka się tak miłą załogę. Mogę polecić każdemu.
Awatar użytkownika
Maccid
Posty: 74
Rejestracja: 26 lis 2019, 22:14

Re: Dom opieki familia.lodz.pl opinie

Post autor: Maccid »

Dla seniora ostatnie lata życia są bardzo trudne dlatego trzeba wybrać najlepszy z możliwych dom opieki, gdzie starsze osoby mogą liczyć na wzorcową opiekę. Do takich domów należy na pewno ZOL "Dom Rodzinny" z Nowego Dworu Mazowieckiego. Wejdźcie sobie na ich stronę i poczytajcie o warunkach, jakie u nic panują.
Awatar użytkownika
Zoeva
Posty: 116
Rejestracja: 27 lut 2020, 11:14

Re: Dom opieki familia.lodz.pl opinie

Post autor: Zoeva »

my wyslalismy mamę do http://podtopolami.eu ja miałam taką sytuację, że musiałam, że musiałam porzucić moją pracę i zacząć opiekować się moja mamą po udarze. Dopiero opieka w tym domu seniora sprawiła , ze mama znacznie lepiej sie poczuła
ODPOWIEDZ