Operacja zaćmy

Chcesz podzielić się opinią o lekarzu lub preparatach leczniczych? Polecamy najlepszych specjalistów.
Awatar użytkownika
bylska
Posty: 103
Rejestracja: 05 gru 2019, 12:30

Operacja zaćmy

Post autor: bylska »

Czy ktoś z was zdecydował się na operację zaćmy? Czy to faktycznie jest koniecznością?
Awatar użytkownika
alena
Posty: 181
Rejestracja: 05 gru 2019, 12:30

Re: Operacja zaćmy

Post autor: alena »

U mojego dziadka też wykryto ostatnio zaćmę i raczej nie chcemy czekać w kolejkach. Mieszkamy w Łomiankach i słyszeliśmy trochę dobrych opinii o ich profesjonalizmie - https://cmp.med.pl/cmp-lomianki/ . Zastanawiam się czy ktoś z was miał tam operowaną tę chorobę w jednej z ich klinik i jak ocenia efekt końcowy?
Awatar użytkownika
matrona
Posty: 41
Rejestracja: 12 gru 2019, 21:44

Re: Operacja zaćmy

Post autor: matrona »

bardzo dobra poradnie okulistyczna maja w Czestochowie w Alfa Medica. Moja mama miala tam wykonywana operacje zacmy, opieka super, bardzo byla zadowolona, komfortowe warunki, lekarze doswiadczeni z duza wiedza . Teraz o wiele lepiej widzi. jesli taki zabieg jest potrzebny to nie ma sie nad czym zastanawiac :)
Awatar użytkownika
Leslie
Posty: 132
Rejestracja: 28 lut 2020, 17:35

Re: Operacja zaćmy

Post autor: Leslie »

Pamietam jak to bylo w przypadku mojej babci - rowniez miala operacje zacmy. Teraz musi stosowac wiele rodzajow kropli i bardzo na siebie uwazac, jednak ja niezawsze mam czas dopilnować ją pod tym wzgledem a słyszałam o tym domu seniora Pod Topolami i to stosunkowo niedaleko nas więc może to dobre rozwiązanie.
ODPOWIEDZ