po antybiotyku

Chcesz podzielić się opinią o lekarzu lub preparatach leczniczych? Polecamy najlepszych specjalistów.
Awatar użytkownika
Guziczek12
Posty: 79
Rejestracja: 06 sie 2019, 12:07

po antybiotyku

Post autor: Guziczek12 »

Co podajecie dzieciom po długiej kuracji anty bioterapią ??
Awatar użytkownika
Redegawa
Posty: 29
Rejestracja: 13 lip 2020, 10:07

Re: po antybiotyku

Post autor: Redegawa »

Zawsze staram sie wszystkie takie sprawy skonsultować z lekarzem. Chodzę do przychodni Nasz Lekarz i zawsze wiem że odpowiednio mi doradzi co mam podać mojej córce. Teraz z powodu pandemii trzeba wcześniej umówić wizytę lekarską telefonicznie. Ale to nie jest problem , można też otrzymać tele poradę i lekarz wypisze e -recepte. To w sumie nawet dobrze ze względów bezpieczeństwa.
Awatar użytkownika
klameczka
Posty: 42
Rejestracja: 15 lip 2019, 22:29

Re: po antybiotyku

Post autor: klameczka »

Mamy probiotyk diflos i stosujemy go jak jest potrzeba, najczesciej przy biegunkach i antybiotyku bo fajnie sie spisuje
Awatar użytkownika
monia
Posty: 70
Rejestracja: 25 wrz 2019, 15:27

Re: po antybiotyku

Post autor: monia »

Ja zawsze stosuję zupełnie inny probiotyk dla dorosłych i dzięki temu że dbam o florę jelitową rzadko miewam problemy po kuracji antybiotykowej
łos

Re: po antybiotyku

Post autor: łos »

I słusznie bo dzięki kolonizacji jelita grubego i odbytu, taki preparat przywraca prawidłową mikroflorę przewodu pokarmowego, wspomagając leczenie a bakterie z rodzaju Lactobacillus sa naturalnym elementem ekosystemu jelitowego, pełniąc liczne funkcje prozdrowotne
Awatar użytkownika
piotrowska
Posty: 54
Rejestracja: 29 sie 2019, 7:19

Re: po antybiotyku

Post autor: piotrowska »

Zawsze mi lekarz przypomina o probiotyku ProctoLact-M przy antybiotykoterapii ale nie tylko bo przecież probiotyki powinno się stosować też w trakcie podróży czy na przykład biegunek a ten konkretny probiotyk proktologiczny jest odpowiedni dla osób z chorobami odbytu
Kamiłon

Re: po antybiotyku

Post autor: Kamiłon »

W takim razie jeżeli szukacie skutecznych probiotyków osłonowych i jednocześnie odbudowę swoich jelit to tutaj zdecydowanie mogę polecić Wam, żebyście zwrócili uwagę na ofertę przygotowaną przez Narum+ Mumio w którego składzie znajdziecie actobacillus acidophilus Er-2 szczep 317/402 (Narine) oraz liofilizowane Mumio ałtajskie https://mynarum.com/narum-mumio-200mg Pozdrawiam i zdrówka Wam życze!
ODPOWIEDZ