Prywatna poradnia lekarska

Chcesz podzielić się opinią o lekarzu lub preparatach leczniczych? Polecamy najlepszych specjalistów.
Awatar użytkownika
adrianna
Posty: 2
Rejestracja: 27 wrz 2020, 0:33

Prywatna poradnia lekarska

Post autor: adrianna »

Cześć i czołem :)
Niedawno przeprowadziłam się do Aleksandrowa Łódzkiego i powoli już rozglądam się za jakąś dobrą prywatną poradnią lekarską. Uważam, że warto być w takiej placówce zapisanym. W każdym razie zainteresowała mnie oferta vitamed.info.pl. Ktoś z was się tam leczy? Polecacie?
Awatar użytkownika
Ulana80
Posty: 1
Rejestracja: 15 paź 2020, 15:53

Re: Prywatna poradnia lekarska

Post autor: Ulana80 »

Bardzo dobie chwalę opiekę w poradni Vitamed. Do dyspozycji pacjentów są przeróżne zabiegi medyczne, wybór specjalizacji też nie należy do najmniejszych. Troska o chorego to podstawa dla tamtejszych lekarzy. Bez wahania polecam.
Awatar użytkownika
monia
Posty: 70
Rejestracja: 25 wrz 2019, 15:27

Re: Prywatna poradnia lekarska

Post autor: monia »

Ja też zaczełam leczenie endometriozy prywatnie w szpitalu medicover bo tu są świetni specjaliści od tej choroby a w razie potrzeby mogę liczyć na to że wykonają zabieg jej usuwania nawet taki bardzo skomplikowany jakie robią medycy w zagranicznych renomowanych klinikach
Awatar użytkownika
piotrowska
Posty: 54
Rejestracja: 29 sie 2019, 7:19

Re: Prywatna poradnia lekarska

Post autor: piotrowska »

Ja za to chodze prywatnie do ginekologa, zależało mi na dobre antykoncepcji hormonalnej i poszłam do ginekologa który się na tym dobrze zna bo wiadomo że dobrze dobrane tabletki to podstawa. Zanim dostałam receptę na vines musiałam zrobić badania i odpowiedzieć na masę pytań ale było warto bo tabletki są super
jaśka

Re: Prywatna poradnia lekarska

Post autor: jaśka »

Wiadomo że prywatne poradnie są lepsze bo tam lekarze maja więcej czasu dla pacjenta. Jak poszłam prywatnie do ginekologa zrobić badania to omówiliśmy także ich wyniki i ze względu na duże prawdopodobieństwo zakażenia hpv zalecił mi stosowanie tego https://www.doz.pl/apteka/p139930-Papil ... ow_po_5_ml żelu
ODPOWIEDZ