Stomatologia estetyczna

Chcesz podzielić się opinią o lekarzu lub preparatach leczniczych? Polecamy najlepszych specjalistów.
Awatar użytkownika
Grudniowa
Posty: 9
Rejestracja: 26 lut 2019, 10:23

Stomatologia estetyczna

Post autor: Grudniowa »

Gorąco polecam gabinet dentystyczny Dentamed w Lublinie. W jego ofercie znajdują się usługi z zakresu ortodoncji, chirurgii, medycyny estetycznej i stomatologii.
Awatar użytkownika
Tamka
Posty: 43
Rejestracja: 19 lip 2019, 14:58

Re: Stomatologia estetyczna

Post autor: Tamka »

W tej lokalizacji niestety nie znam gabinetów, za to osobom z Warszawy i okolic mogę polecić tę klinikę stomatologiczną Well Now,
głównie z uwagi na standardy leczenia, które są w tutaj bardzo wysokie. W klinice zatrudnieni są różni profesjonaliści,
którzy wiele uwagi poświęcają pacjentowi i ze starannością leczą wszystkie ubytki.
Co najważniejsze, to pracują na doskonałych materiałach, dzięki czemu efekty zabiegów i leczenia są po prostu trwałe.
Awatar użytkownika
rozetka
Posty: 44
Rejestracja: 12 wrz 2019, 9:47

Re: Stomatologia estetyczna

Post autor: rozetka »

Ja wykupilam okolo roku temu pakiet medyczny w medicover i tutaj poza mozliwosciami wielu badan mam tez wizyty u specjalistow i w tym wlasnie dentyste. Wykupilam pakiet elite+ gdzie mam scaling tj usuniecie kamienia no i znizke na wybielanie z ktorej skorzystalam :D
Awatar użytkownika
night
Posty: 18
Rejestracja: 27 cze 2019, 11:49

Re: Stomatologia estetyczna

Post autor: night »

Hm, niestety, nie u każdego stomatologa w Gdańsku możemy wykonać zabiegi estetyczne. Większość specjalizuje się wyłącznie w leczeniu i to jeszcze z funduszów NFZ, co się przekłada na jego jakość. Często , jeśli chcemy mieć naprawdę ładny i zdrowy uśmiech, to musimy się decydować wyłącznie na kliniki prywatne i to najwyższych lotów.
Awatar użytkownika
Kapustka
Posty: 73
Rejestracja: 23 wrz 2019, 11:08

Re: Stomatologia estetyczna

Post autor: Kapustka »

Myślisz, że nie u każdego da się wykonać takie zabiegi? Moim zdaniem to kwestia stomatologa i jego doświadczenia. W renomowanych miejscach takich jak Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej doktor Świątkowskiej w Krakowie wykonuje sie nawet bardzo skomplikowane zabiegi przywracające piękny uśmiech. Zabiegi jakie tam można wykonać opisane sa na ich stronie https://stomatologiaswiatkowska.pl/stom ... stetyczna/ . Wiadomo, że każdy przypadek wymaga indywidualnego podejścia i właśnie na takie można liczyć w centrum doktor Świątkowskiej.
Awatar użytkownika
kasia
Posty: 51
Rejestracja: 26 cze 2019, 8:54

Re: Stomatologia estetyczna

Post autor: kasia »

Jeżeli chodzi o zębową stomatologię estetyczną, to wielu zabiegów podejmą się lekarze z Atelier Uśmiechu . Na przykład wspomogą kogoś, kto ma braki zębowe, albo nakleją licówki, jeśli takie będzie nasze życzenie. W zasadzie nie ma rzeczy, której by nie zrobili. Mówię Wam, napiszcie, albo zgłoście się do Pani Anity, na pewno Wam podpowie, co robią. W końcu jest właścicielką.

wypadek w olkuszu dzisiaj
Awatar użytkownika
olena73
Posty: 25
Rejestracja: 20 gru 2019, 19:17

Re: Stomatologia estetyczna

Post autor: olena73 »

Czytałam, że teraz wiele osób decyduje się na licówki, żeby cieszyć się pięknym uśmiechem. Taki zabieg wykonuje dr Michał Rotsztejn z kliniki https://licowki-porcelanowe.pl/ . Jest on nieco tańszy, bo klinika ma własną pracownię techniki dentystycznej, w której wykonuje licówki. Pierwsza wizyta jest darmowa, a na licówki przysługuje roczna gwarancja.
Włodek

Re: Stomatologia estetyczna

Post autor: Włodek »

Niestety ja jeszcze nigdy nie miałem okazji być w takim gabinecie ale jestem przekonany, że bardzo istotną kwestią jest to aby zawsze nasze zęby były po prostu zdrowe. Właśnie dlatego ja polecam od razu każdemu doskonałego ortodontę https://persdental.pl/ który w moim przypadku dokonał wręcz rzeczy niemożliwych.
ODPOWIEDZ