uraz kolana

Chcesz podzielić się opinią o lekarzu lub preparatach leczniczych? Polecamy najlepszych specjalistów.
chmórka

uraz kolana

Post autor: chmórka »

dokladny miesiac temu uleglem urazowi skretnemu lewego kolana na
meczu koszykowki. lekarze przypuszczaja uraz wiezadel krzyzowych i
wiezadla pobocznego strzalkowego. kolano spuchlo bardzo szybko
wlasciwie odrazu po urazie. na dzien dzisiejszy utrzymuje sie spora
opuchlizna i prawie kompletny brak ruchu w kolanie. Co robic w tym przypadku??
róża

Re: uraz kolana

Post autor: róża »

Lekarzem nie jestem ale generalnie jeśli ból utrzymuje się tak długo, no to nie zwlekaj i zrób szybko usg kolana. Zadzwoń do MULTIMED - myślę, że szybko zaproponują Ci termin + będziesz też mieć możliwość konsultacji z lekarzem. Specjalistów mają doskonałych, wystarczy poczytać opinie. Najlepsza klinika w stolicy.

wojewodzic nowy sącz
BożenaKawalec

Re: uraz kolana

Post autor: BożenaKawalec »

chmórka pisze: ↑22 sie 2021, 15:26 dokladny miesiac temu uleglem urazowi skretnemu lewego kolana na
meczu koszykowki. lekarze przypuszczaja uraz wiezadel krzyzowych i
wiezadla pobocznego strzalkowego. kolano spuchlo bardzo szybko
wlasciwie odrazu po urazie. na dzien dzisiejszy utrzymuje sie spora
opuchlizna i prawie kompletny brak ruchu w kolanie. Co robic w tym przypadku??
Myślę, że to nie na forum powinnaś szukac porady takiej fachowej tylko jednak u lekarza, chyba najlepiej ortopedy.
Jesli masz diagnoże i wszystko to możesz się zwrócić po konsultację do jakiegoś dobrego ortopedy, np z listy https://kataloglekarzy.telemedi.com/specjalizacja i umówić się na rozmowę nawet video, gdzie wszystko pokażesz, wyjaśnisz i wtedy takie wsparcie może by bezcenne i tez pokaże kierunek leczenia.
ArturŚ

Re: uraz kolana

Post autor: ArturŚ »

W przypadku takiego urazu idealnym zabiegiem będzie krioterapia, która zmniejsza obrzęki i ból. Sam korzystałem w przypadku urazu barku z tego zabiegu w https://siregeneracji.pl/ gdzie spotkałem się ze zrozumieniem i godnymi polecenia specjalistami. Znacząco to wpłynęło na leczenie i powrót do normalności.
tremeo

Re: uraz kolana

Post autor: tremeo »

Rozwiązanie w takim przypadku jest tylko jedno... Im szybciej zrobisz badanie USG, tym lepiej. Nie czekajcie na skierowanie. W Multimedzie miałam je zrobione bez skierowania. Nowoczesny sprzęt, wizyta na godzinę, wszystko szybko załatwione i tak to powinno wyglądać. Zalecenia i rozpoczęcie leczenia. Zwlekanie nikomu nie wyjdzie na dobre. Im szybciej to się załatwi, tym lepiej. I to jest słuszny kierunek. Jak to widzicie?

aphs
ODPOWIEDZ