Uzależnienia

Chcesz podzielić się opinią o lekarzu lub preparatach leczniczych? Polecamy najlepszych specjalistów.
pięć

Uzależnienia

Post autor: pięć »

Leczenie uzależnienia to bardzo trudna sprawa. Żeby się udało osoba uzależniona musi tego naprawdę chcieć. Terapia uzależnień to współpraca pacjenta z terapeutą. Długa droga ale warto ją przejść. Macie w tym temacie jakieś przemyślenia?
Zośka

Re: Uzależnienia

Post autor: Zośka »

Wiem z czym wiąże się uzależnienie bo niestety mój tata po stracie pracy całkowicie się załamał i zaczął pić. Staraliśmy się mu pomagać ale niestety na marne. Na szczęście tata dał się namówić na leczenie a znajoma poleciła nam ośrodek Forest, który według wielu rankingów jest najlepszym ośrodkiem leczenia uzależnień.
ewęris

Re: Uzależnienia

Post autor: ewęris »

Najlepszym rozwiązaniem jest zgłoszenie się do ośrodka leczenia uzależnień. Jeżeli mieszkacie na terenie województwa kujawsko-pomorskiego to polecam wam zgłosić się do https://uzaleznienia-spichlerz.pl/ Oni na pewno wam pomogą.
Miśka

Re: Uzależnienia

Post autor: Miśka »

Uzależnienia to bardzo poważna sprawa, a wciąż najbardziej popularnym jest uzależnienie od alkoholu. Takiej osobie trzeba pomóc bo z pewnością sama sobie nie poradzi. Trzeba też poszukać przyczyny uzależnienia. Mogą to być np. problemy w pracy. Taką osobę warto przekonać do wizyty u psychiatry, ze swojej strony mogę polecić klinikę Psychomedic, która udziela wideo konsultacji.

kompostownik murowany jak zrobić
Gośka

Re: Uzależnienia

Post autor: Gośka »

Istnieje wiele poważnych zagrożeń związanych z uzależnieniami i nie tylko uzależnienie od alkoholu czy narkotyków jest groźne. Hazard, lekomania również prowadzą do problemów zarówno zdrowotnych jak i często prawnych. Te oraz inne uzależnienia można skutecznie leczyć np. w ośrodkach terapii uzależnień. Moja znajoma poleciła Ośrodek Terapii Uzależnień Madarvit gdy szukaliśmy dla znajomego uzależnionego od hazardu.
szukać

Re: Uzależnienia

Post autor: szukać »

Witajcie. Jeśli mowa o uzależnieniach to zastanawiam się nad tym czy taki pobyt w ośrodku leczenia uzależnień w ogóle coś da? Bo jednak mój sąsiad jest alkoholikiem i z tego co wiem to był już kilka razy na odwykach i jakoś ciągle wraca do picia. Chcąc jakoś mu pomóc dowiedziałam się, że w ośrodku Mental Relax są w stanie mu pomóc. Tylko pozostaje mi mieć nadzieję, że on zgodzi się na kolejny taki pobyt.
Kryśka

Re: Uzależnienia

Post autor: Kryśka »

Przy uzależnieniu leczyć trzeba przede wszystkim głowę. Nałóg nawet mocniej uderza w psychikę, bo to efekt naszych problemów natury emocjonalnej/psychicznej. Żeby rzucić fajki słuchałam filmików na stronie https://www.reset33.pl/ mi pomogły więc wrzucam wam link jesli też chcecie "przepracować" ten problem 🤩 mi się udało i NIE PALĘ !! jestem taka szczęśliwa 😍
boczuś

Re: Uzależnienia

Post autor: boczuś »

Co do uzależnień to sama przekonałam się, że to nie jest taka łatwa sprawa. Bo nie dość, że taka osoba musi się zgodzić na pobyt w ośrodku to jeszcze musimy znaleźć dobry ośrodek. I tak też między innymi udało mi się znaleźć ośrodek Nefo w którym to znajdziemy bardzo dobrą i fachową pomoc oraz wsparcie specjalistów którzy to doskonale znają się na swoim fachu.
ODPOWIEDZ