Który wózek dla dziecka?

Najlepsze ciuchy i kosmetyki. Polecane marki, producenci, drogerie i perfumerie internetowe, projektanci.
Awatar użytkownika
Piotrek992
Posty: 129
Rejestracja: 22 paź 2019, 14:04

Który wózek dla dziecka?

Post autor: Piotrek992 »

Cześć! Rozważamy właśnie zakup wózka dla dziecka i jesteśmy w kropce. Podobno świetnym rozwiązaniem może być Anex cross e/type od https://umalucha.pl/produkt/wozek-2w1-a ... nex-e-type Sprawdziliśmy i faktycznie wygląda dobrze. Co możecie powiedzieć na ten temat?
Awatar użytkownika
Zoeva
Posty: 116
Rejestracja: 27 lut 2020, 11:14

Re: Który wózek dla dziecka?

Post autor: Zoeva »

NA start wygodnie jest zakupić nosidełko od kinder hop, wiem co mowie, bo sama mm model basic i jest najwygodniejsze jeżeli chodzi o spacery czy wyjścia z psem
Awatar użytkownika
monia
Posty: 70
Rejestracja: 25 wrz 2019, 15:27

Re: Który wózek dla dziecka?

Post autor: monia »

Wiem, ja też mam ale jednak wózek to wózek, musisz go mieć w domu. Ja mam ślicznego x-landera, napatrzyć się na niego nie mogę, a on nie tylko super wygląda ale też super jeździ, można go prowadzić jedną ręką

krzywizna soczewki kontaktowej
Awatar użytkownika
piotrowska
Posty: 54
Rejestracja: 29 sie 2019, 7:19

Re: Który wózek dla dziecka?

Post autor: piotrowska »

Na mnie najlepsze wrażenie robi silver cross surf, jest stylowy, elegancki, wykonany z najwyższej jakości materiałów, ma świetną amortyzację więc dziecku w nim jest bardzo wygodnie i można z niego zrobić wózek terenowy dzięki opcji zamiany przednich kół na jedno duże
Awatar użytkownika
tutsi
Posty: 30
Rejestracja: 07 paź 2019, 21:26

Re: Który wózek dla dziecka?

Post autor: tutsi »

Ja powiem że Riko Basic bo mam wózek już jakiś czas i jestem z niego zadowolona. Posiada on gondolę z regulacją zagłówka oraz funkcją bujania oraz siedzisko przepinane. Łatwo się go składa, prowadzi bez wysiłku , jest zwrotny i solidny.
Awatar użytkownika
orulaa
Posty: 26
Rejestracja: 12 lis 2019, 6:07

Re: Który wózek dla dziecka?

Post autor: orulaa »

Ja kupiłam spacerówkę OSIS z Cavoe :) jest przeznaczona dla dzieci od urodzenia do 15 kg ( można dokupić gondole ale my zrezygnowaliśmy). wózek kompaktowy, zajmuje niewiele miejsca po złożeniu. No i sam design robi wrażenie :)
Awatar użytkownika
jakub
Posty: 53
Rejestracja: 02 wrz 2019, 6:51

Re: Który wózek dla dziecka?

Post autor: jakub »

Moim zdaniem najlepszym wózkiem jest x-lander którego my mamy, jest leciutki, zwrotny, to idealny miejski kompaktowy wózek i jest tu https://domowa.tv/x-lander-x-cite/ dokładnie opisany

optometrysta a okulista
Awatar użytkownika
Kamilla36
Posty: 16
Rejestracja: 19 sie 2020, 17:41

Re: Który wózek dla dziecka?

Post autor: Kamilla36 »

My zdecydowaliśmy się na Riko Basic, który w naszych oczach jest idealny. Poza klasą, którą prezentuje, lekko się go prowadzi i ma doskonałą amortyzację. Polecam
Awatar użytkownika
kixia
Posty: 55
Rejestracja: 30 wrz 2019, 21:56

Re: Który wózek dla dziecka?

Post autor: kixia »

orulaa pisze: ↑21 lip 2020, 8:48 Ja kupiłam spacerówkę OSIS z Cavoe :) jest przeznaczona dla dzieci od urodzenia do 15 kg ( można dokupić gondole ale my zrezygnowaliśmy). wózek kompaktowy, zajmuje niewiele miejsca po złożeniu. No i sam design robi wrażenie :)
a my zdecydowaliśmy się na ten drugi, nieco większy wózek z tej firmy, AXO :) on jest dla dzieci do 22 kg. ma super amortyzację, koła z całorocznym bieznikiem, składa się razem z siedziskiem.
Awatar użytkownika
Cymmek
Posty: 39
Rejestracja: 09 sty 2020, 22:27

Re: Który wózek dla dziecka?

Post autor: Cymmek »

My szukamy wlaśnie dla syna spacerówki. Aktualnie jeździ w tej głebokiej z wózka 3w1, ale chcemy coś mniejszego i bardziej skrętnego. Typową spacerówkę. Polecicie jakieś sprawdzone modele?
kosińska

Re: Który wózek dla dziecka?

Post autor: kosińska »

Może x-lander x-fly, jest leciutka albo x-go? Też jest to fajny wózek bo ma szerokie i wygodne siedzisko i rozkłada się prawie na płaco co jest bardzo wygodne jak dziecko lubi spać podczas spaceru, jest w zestawie z torbą, ma też panel led i wbudowaną moskitierę
łucja521

Re: Który wózek dla dziecka?

Post autor: łucja521 »

Ja jestem zwolenniczką tradycyjnych rozwiązań, więc na pewno wózek wybrałabym z pompowanymi kołami. Szczególnie polecam Riko Basic Pastel. Są piękne, lekkie, zwrotne i solidne. Do ceny też nie mam zastrzeżeń, bo jest bardzo niska - na pewno będziesz z niego zadowolona :)
ODPOWIEDZ