Moroccan Keratin Treatment Keratyna + Szampon

Najlepsze ciuchy i kosmetyki. Polecane marki, producenci, drogerie i perfumerie internetowe, projektanci.
Awatar użytkownika
lajka
Posty: 10
Rejestracja: 17 lis 2019, 8:59

Moroccan Keratin Treatment Keratyna + Szampon

Post autor: lajka »

Kochani, czy ktoś z was stosował kosmetyki do keratynowego prostowania od firmy Inoar? Chodzi mi dokłądnie o linię Moroccan Keratin Treatment Keratyna. Jak efekty? Zastanawiam się nad zakupem do naszego salonu.
Awatar użytkownika
aleo
Posty: 13
Rejestracja: 09 paź 2019, 13:00

Re: Moroccan Keratin Treatment Keratyna + Szampon

Post autor: aleo »

Moroccan Keratin Treatment Keratyna to jedne z lepszych kosmetyków do keratynowego prostowania a mówi ci to fryzjerka. Bardzo lubię pracować na ich produktach. Są łatwe w użyciu, inoar ma linię do włosów po keratynowym prostowaniu do stosowania w domu no i efekty są super.
Awatar użytkownika
melka3
Posty: 18
Rejestracja: 21 sie 2019, 8:45

Re: Moroccan Keratin Treatment Keratyna + Szampon

Post autor: melka3 »

Patrzyłam na ich stronę i muszę przyznać, że wydajność tego zestawu jest naprawdę dobra. Starcza na 4-5 zabiegów, to sporo. Ja bym zainwestowała w taki zestaw.
Awatar użytkownika
bula
Posty: 6
Rejestracja: 08 paź 2019, 0:47

Re: Moroccan Keratin Treatment Keratyna + Szampon

Post autor: bula »

Robiłam nie raz już tym zestawem u fryzjerki, efekty są cudowne. Wreszcie nie ma baby hairsów wokół buzi i nic nie odstaje. Pamiętać tylko musisz, że po zabiegu należy używac kosmetyków, najlepiej z inoaru bez zawartości soli oraz SLS :) Wtedy efekt będzie dłużej się utrzymywał.
Awatar użytkownika
lajka
Posty: 10
Rejestracja: 17 lis 2019, 8:59

Re: Moroccan Keratin Treatment Keratyna + Szampon

Post autor: lajka »

Dziękuję pięknie wam za rady! W takim razie spróbuję, bo muszę jakoś ujarzmić moje włosy ;)
Awatar użytkownika
alena
Posty: 179
Rejestracja: 05 gru 2019, 12:30

Re: Moroccan Keratin Treatment Keratyna + Szampon

Post autor: alena »

Nie, ja nie miałam okazji stosować tej linii kosmetyków. Od dłuższego czasu zmagam się z wypadaniem włosów. Na stronie https://remedios-para-la-celulitis.xyz/ udało mi się znaleźć domowe sposoby na tego typu problemy. Może i was zainteresują tego typu rozwiązania?
ODPOWIEDZ