Najlepsze lakiery?

Najlepsze ciuchy i kosmetyki. Polecane marki, producenci, drogerie i perfumerie internetowe, projektanci.
Awatar użytkownika
teodozja1970
Posty: 1
Rejestracja: 27 lis 2019, 15:31

Najlepsze lakiery?

Post autor: teodozja1970 »

Hej, jaka jest waszym zdaniem najlepsza marka lakierów do paznokci? Macie swoich faworytów? Szukam naprawdę profesjonalnej linii produktów, których mogłabym używać w swoim salonie kosmetycznym.
Awatar użytkownika
Damroka_74
Posty: 1
Rejestracja: 29 lis 2019, 3:32

Re: Najlepsze lakiery?

Post autor: Damroka_74 »

Znasz może markę victoriavynn.com? Ja ją bardzo polecam, bo ich lakiery to prawdziwe cudeńka ;) Są super trwałe, fajnie się z nimi pracuje, a stylizacje z ich udziałem to prawdziwe dzieła sztuki. Wiem, co mówię ;)
Awatar użytkownika
Evelyn
Posty: 26
Rejestracja: 29 sty 2020, 12:46

Re: Najlepsze lakiery?

Post autor: Evelyn »

Dobrze, że szukasz dobrej i profesjonalnej firmy produkującej rzeczy do paznokci, bo ja popełniłam błąd i nie dbałam o swoje. W pewnym momencie były w tak okropnym stanie, że musiałam ratować się odżywką Eveline total action 8w1. Nie wiem czy ją znasz jest bardzo popularna i wiele osób ją chwali, że przynosi efekty. Dopiero po tej odżywce wszystko wróciło do normy, ale i tak niestety trochę to trwało musiałam być cierpliwa
Awatar użytkownika
rozetka
Posty: 44
Rejestracja: 12 wrz 2019, 9:47

Re: Najlepsze lakiery?

Post autor: rozetka »

nie lubie lakierów.. wole klasyczną naturalną płytke albo przedluzanie zelem, ogolnie polecam odzywke z bio vegan nail care
Awatar użytkownika
Płotka
Posty: 34
Rejestracja: 27 sty 2020, 10:39

Re: Najlepsze lakiery?

Post autor: Płotka »

Ja z lakierów już praktycznie nie korzystam. Teraz nakładam odżywki - aktualnie mam bio vegan nail care od Bielendy i raczej zostanie ze mną na dłużej bo to jedyna po ktorej mam takie fajne efekty
ODPOWIEDZ