Paznokcie

Najlepsze ciuchy i kosmetyki. Polecane marki, producenci, drogerie i perfumerie internetowe, projektanci.
Awatar użytkownika
Ernesta1
Posty: 1
Rejestracja: 05 wrz 2021, 5:32

Paznokcie

Post autor: Ernesta1 »

Dziewczyny, macie jakieś sprawdzone sposoby na to, żeby ułatwić zapuszczenie paznokci? Mam naprawdę kruche i słabe paznokcie, niestety genetycznie, nie pamiętam, kiedy udało mi się je zapuścić na jakiś dłuższy okres. Dlatego zastanawiam się, czy jakaś odżywka do paznokci, może mi ułatwić takie zapuszczenie pazurów do jakiejś sensownej długości? Co myślicie?
Teressia635

Re: Paznokcie

Post autor: Teressia635 »

Jeżeli masz problemy z paznokciami, to może ogranicz malowanie paznokciami to chyba najlepszym rozwiązaniem jest ograniczenie ich malowania zwykłymi lakierami. Po hybrydzie sytuacja wygląda nieco inaczej. Sama chętnie wykonuję tego typu manicure, bo to bardzo wygodne a w necie można znaleźć mnóstwo inspiracji (np. tutaj https://mileco-kosmetyki.pl/jak-zrobic- ... cji/b_wohg). Mimo wszystko zdaję sobie sprawę, że łatwo przesadzić, dlatego raz na jakiś czas robię sobie przerwę. Pielęgnacja paznokci po wykonaniu manicure hybrydowego jest kluczowa dla zachowania ich zdrowia i estetyki. Przede wszystkim, regularne nawilżanie jest niezwykle ważne. Używaj kremów do rąk i olejków do paznokci, szczególnie dbając o skórę wokół paznokci, która może być podatna na wysuszenie. Unikaj nadmiernego obciążania paznokci i stosuj rękawiczki ochronne, gdy pracujesz z chemikaliami. Dbałość o odpowiednią długość i kształt paznokci pomaga w zachowaniu ich estetyki i zapobiega ich złamaniom.Jeśli zdecydujesz się na usunięcie manicure hybrydowego, rób to ostrożnie i najlepiej udać się do profesjonalnego salonu. Nie próbuj odrywać lakieru hybrydowego samodzielnie, aby uniknąć uszkodzenia naturalnych paznokci. Okresowe przerwy od hybrydy mogą być korzystne, aby dać paznokciom czas na regenerację. Dodatkowo stosowanie baz i odżywek do paznokci może wzmocnić ich kondycję. Pamiętaj, że dbałość o paznokcie po hybrydzie pomaga zachować ich zdrowie i piękno, co pozwoli cieszyć się długotrwałym efektem manicure hybrydowego.
GIGA

Re: Paznokcie

Post autor: GIGA »

Orientana ma super eliksir do paznokci i skórek. Ten kosmetyk ratuje pazurki po trudnych przejściach. Ja chętnie sięgam po ten kosmetyk, realnie wzmacnia i odżywia płytkę, paznokcie zyskują na twardości i na wyglądzie
ODPOWIEDZ