Pielęgnacja domowa - jakie kosmetyki wybrać?

Najlepsze ciuchy i kosmetyki. Polecane marki, producenci, drogerie i perfumerie internetowe, projektanci.
Aleńka

Pielęgnacja domowa - jakie kosmetyki wybrać?

Post autor: Aleńka »

Cześć wszystkim!
Mam do Was takie małe pytanie, a mianowicie na jakie kosmetyki stawiacie jeżeli chodzi o pielęgnację domową, szukam najlepszych opcji szczególnie dla cery tłustej i trądzikowej bo mam z tym problemem i jakoś nie mogę sobie z tym poradzić. Mam nadzieję, że temat się rozwinie i znajdę coś optymalnego dla siebie. Pozdrawiam :)

creme r

Fileńka

Re: Pielęgnacja domowa - jakie kosmetyki wybrać?

Post autor: Fileńka »

Ja tutaj śmiało mogę polecić Wam, żebyście wzięli pod uwagę markę kosmetyków Summe, pomimo że jeszcze nie jest to mocno znana marka w naszym kraju. Natomiast zdobywa coraz większe zainteresowanie w wielu Europejskich krajach. Jak macie problemy zdrowotne to na pewno warto zwrócić uwagę na linię Cell C line https://summe.pl/seria/cell-c-line/ które mi mega pomogły, pomimo wieku na radzenie sobie z problemami cery.

wysokość siatki do tenisa stołowego

Aśka332

Post autor: Aśka332 »

Wiesz co jeśli naprawdę szukacie dobrej jakości i jednocześnie bogatego naturalnego składu w zakresie dobrej jakości kosmetyków domowych to na pewno warto sprawdzić Summe https://summe.pl/seria/balance/ u których będziecie mogli znaleźć szeroki wybór jak Balance również jeżeli chodzi o profesjonalizm obsługi klienta, która też na pewno pomoże Wam w razie dodatkowych pytań żeby podjąć jak najlepszą decyzję dla swojej pięknej cery!

Ruśka

Post autor: Ruśka »

Dzięki za podpowiedzi! na pewno wezmę pod uwagę i oczywiście mam nadzieję że będziesz mogła znaleźć rozwiązania najwyższej jakości dla problemów swojej skóry i cery. Ceny niczego sobie, obsługa chętna do pomocy i na pewno sprawdzę bo warto zrobić swoje domowe spa i zadbać i piękny wygląd ;)

Sławomir

Post autor: Sławomir »

Jeżeli szukacie sprawdzonego sklepu z kosmetykami to zdecydowanie mogę Wam polecić https://eveline.pl/cialo/potrzeby-skory ... acja-ciala . Regularnie korzystam z ich oferty, ponieważ mają ogromny wybór świetnych produktów w najniższych cenach. Co sądzicie?

Ruńka

Post autor: Ruńka »

No to co do Summe myślę, że mogę być zgodna. Naturalny i bogaty skład, świetne działanie i jednocześnie profesjonalizm obsługi na każdym etapie zamówienia i doradztwa w zakresie znalezienia optymalnych kosmetyków na problemy związane własnie z cerą i zachodzącymi zmianami. Nie można się poddawać, tym bardziej że są kosmetyki które odpowiednio nam w tym pomogą :)

coś

Post autor: coś »

Ruńka pisze:
26 kwie 2021, 10:03
No to co do Summe myślę, że mogę być zgodna. Naturalny i bogaty skład, świetne działanie i jednocześnie profesjonalizm obsługi na każdym etapie zamówienia i doradztwa w zakresie znalezienia optymalnych kosmetyków na problemy związane własnie z cerą i zachodzącymi zmianami. Nie można się poddawać, tym bardziej że są kosmetyki które odpowiednio nam w tym pomogą :)
Niestety trzeba dbać o skórę na co dzień a nie od święta. Każdemu służy inny produkt. U nas się sprawdza krem przeciwzmarszczkowy pod oczy dermika. Też ma fajny skład.

pszczółka

Post autor: pszczółka »

Moim faworytem w pielęgnacji twarzy jest Bielenda od dawna używam kosmetyków serii power wit.c maski do twarzy wzbogacona o ekstrakty z cytrusów sok z arbuza i aloesu pięknie pachnie ,nawilża i dodaje blasku skórze a w połączeniu z royal bee elixir przeciwzmarszczkową linią z mleczka pszczelego daje super efekt.

ODPOWIEDZ